Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przywóz auta z Niemiec

Utworzony przez bronek, 28 października 2013 r. o 23:44
Jak / czym przywieźć auto z Niemiec? Auto mam, nie wiem jakie firmy zajmuja się transportem gdzie takie znaleźc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystaw ogłoszenie na http://clicktrans.pl/  to ci sie jakaś firm znajdzie , tam sporo przewoźników szuka takich przesyłek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma zaufanego kolegi, biorą na siebie wszystkie formalności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystawiłem ogłoszenie kilka razy na tym portalu co podałeś, ale zawsze było za darmo. Teraz trzeba płacić. Nie wiem czy mogę tylko określoną ilość ogłoszeń za darmo dać a resztę płacić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Clicktrans musiałeś coś płacić? Niemożliwe Kilka razy wstawiałem  tam przesyłke jak szukałem przewożnika  i zawsze za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie prościej po prostu poszukać kogoś w google/gumtree/olx? W tych miejscach znajdziesz wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przywiozłem samochód z Niemiec bardzo tanio. Wyczyściłem klimatyzację samochodową w warsztacie pana Materli w Katowicach, zrobiłem przegląd i samochód jest jak nowy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie zanim się zdecydujesz na zakup warto odwiedzić jest jakiś auto serwis żeby sprawdzić czy nie ma ukrytych wad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...