Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rowerzysta winny kolizji musi pokryć szkody. Pan Piotr boleśnie się o tym przekonał

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 maja 2017 r. o 16:09 Powrót do artykułu
Samochodziarze ! Krytukujecie rowerzystów jak jeżdzą ... tylko, że więcej jest wykroczeń kierowców w stosunku do rowerzystów niz odwrotnie. Nagminne jest wjeżdzanie na przejazd rowerowy gdy auto ma czerwone światło a tylko warunkową zieloną strzałkę. A rowerzysta na przejeździe w poprzek ma normalne zielone światło. Podobnie jest na skrzyżowaniach z drogami podporządkowanymi. Auta zatrzymują się nie przed ścieżką tylko przed jezdnią. Albo skręcają zdrogi głównej w podporządkowaną nie patrząc na rowerzystów i pieszych, którzy bezwzględnie mają pierwszeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka stawka bi naprawa karoserii to nie wymiana opony w rowerku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz zaraz przecież ten sk..syn jadący samochodzikiem włącza się do ruchu więc taki sk..syn musi zachować szczególną ostrożność zwłaszcza że np pieszemu musi ustąpić nawet jak nie ma wymalowanego przejścia.Swoją drogą idiota i kmiot który nie umie wyznaczyć przejazdów rowerowych nadaje się do leczenia.Gdyby coś takiego na mnie padło ani złotówki bym tym ch..jom nie zapłacił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubezpieczeniowy gogusiu robiłem niedawno po 15 tysięcy km na rowerze i wiesz co?Ja nikomu nic nie zarysowałem ani nie uszkodziłem natomiast trudno policzyć ile razy ja byłem zagrożony debilizmem tzw kierowców dlatego ubezpieczeniowa prostytutko wsadź sobie to swoje OC tam gdzie słońce nie dociera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście wszyscy winni - kierowca, żywopłot, ten kto projektował ścieżkę, a w szczególności ten kto ustawiał znaki. Tylko biedny rowerzysta niewinny - wieczna ofiara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ubezpieczeniowy gogusiu robiłem niedawno po 15 tysięcy km na rowerze i wiesz co?Ja nikomu nic nie zarysowałem ani nie uszkodziłem natomiast trudno policzyć ile razy ja byłem zagrożony debilizmem tzw kierowców dlatego ubezpieczeniowa prostytutko wsadź sobie to swoje OC tam gdzie słońce nie dociera
 Wybacz, ale największymi debilami na drogach są rowerzyści. Nie wiem jakim IDIOTĄ trzeba być, żeby jechać rowerem po drodze ekspresowej! Miesiać temu widziałem na własne oczy taki przypadek. Nie wiem jakim IDIOTĄ trzeba być, żeby na pełnej szybkości, kompletnie nie hamując wjeżdżać na przejście dla pieszych! Nie wiem jakim IDIOTĄ trzeba być, żeby pchać się na niebezpieczną ulicę gdy obok jest bezpieczna ścieżka rowerowa. Nie wiem jakim debilem trzeba być, żeby liczyć na to, że kierowca będzie dbał o twoje bezpieczeństwo. Jesteś dorosłym człowiekiem, więc twoim zasranym obowiązkiem jest zadbać o własne bezpieczeństwo. Kierowcy nic się nie stanie, a ty pajacu masz dużo więcej do stracenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
zaraz zaraz przecież ten sk..syn jadący samochodzikiem włącza się do ruchu więc taki sk..syn musi zachować szczególną ostrożność zwłaszcza że np pieszemu musi ustąpić nawet jak nie ma wymalowanego przejścia.Swoją drogą idiota i kmiot który nie umie wyznaczyć przejazdów rowerowych nadaje się do leczenia.Gdyby coś takiego na mnie padło ani złotówki bym tym ch..jom nie zapłacił.
Tak, tak. Wszyscy winni tylko nie rowerzysta! Masz zasrany obowiązek stosować się do znaków drogowych! Znak koniec drogi rowerowej oznacza, że to rowerzysta włącza się do ruchu! Tępaku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...