Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skup samochodów Łęczna Polecany skup aut w tej miejscowości i okolicach

Utworzony przez Kuba13leczna, 19 lutego 2018 r. o 11:59
szukam skupu aut w Łęcznej lub okolicy - jaki nie oszukuje?  mój  brat sprzedał auto rok w firmie ***s-car.pl/  bo szybko potrzebował kasy, po wstępnej wycenie telefonicznej jak pamiętam za darmo przyjechali do niego ze skupu, a pieniądze otrzymał do ręki. pamiętam, że wszystko grało ale czy znacie jeszcze kogoś innego dla porównania ? tylko bez takich fikcyjnych, które nie są zarejestowane, bo z takimi już w lublinie raz mialem do czynienia.. mamy z ojcem razem 4 auta w tym jedno ciężarowe i za miesiąc je sprzedać chcemy.  pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat dziś sprzedałem samochod w firmie s-car i chciałem napisać pozytywny komentarz i tu trafiłem. Jestem z łęcznej pojechałem do właściciela, bo spraw jak mogę to nie załatwiam przez telefon. Właściciel przyjął mnie do siebie pokazał prócz tego wiele ciekawych rzeczy w firmie swojej i widać, że to pasjonat. Trochę ponegocjowałem i się udało. Nigdy wcześniej nie korzystałem z tego typu usługi i przepraszam za wyrażenie ale zmieniam zdanie ze w tej branży pracują chamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma zbyt wiele skupów aut, które się nadają. Zwykle jest tak, że powiedzą Tobie, przez telefon, że tyle i tyle dostaniesz a później jak przyjadą jest inaczej tak już raz miałem - nie była to firma którą tu piszecie ale, ale uważajcie w każdym razie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto zna dobry punkt na złomowanie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszedłem na stronę tego s-car.pl  i wysłałem im zapytanie o sprzedaż, bo mam auto 8 letnie, a zależy mi na czasie - ktoś tak sprzedawał? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez formularz jest łatwiej. Ja tak sprzedałem firmie S-CAR moj samochód. Dajesz ileś tam zdjęć i wysyłasz. Wiadomo, że chcą zobaczyć w jakim jest stanie auto. Ja szybko dostałem odpowiedź na co się zdecydowałem, bo kasa ze wszystkich najrozsądniejsza. Myślę, że możesz spróbować, ale jak chcesz to najpierw zadzwoń i powiedz że chcesz wysłać zdjęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Formularz się sprawdził. Szybko do mnie oddzwioniono i dogadaliśmy się co do ceny.  Mogę polecić firmę s-car.  Tylko wyślijcie więcej niż jedno zdjęcie w formularzu, bo musiałem dosłać :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja właśnie chce Was uczulić przed firmami, które nie mają działalności.  Potem są same problemy! Nawet chamsko nie odbierają telefonów potem!  Uczualm przed skup aut Bortexcar 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzałem, tej firmy   Bortexcar   już nie ma, warto wiedzieć o takich rzeczach. S-CAR też sprawdzałem. Oni to duża firma widzę. Tak mi się rzuciło w oczy, bo kiedyś przejeżdałem koło ich siedziby. Na razie się rozglądam co do sprzedaży auta. Jak nie pójdzie przez otomoto to zadzownię do nich. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzieliście tą listę ? ***lista-top10.pl/uslugi/skup-aut/najlepsze-skupy-aut/?w=lublin-lubelskie z ciekawości popatrzyłem na opinie pierwesz piątki jak stoją w necie. przydatne w sumie. może zrobić listę najlepszych klubów w mieście, lub lodziarni ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie ją przeglądam. Jutro dzwonię po tych firmach, bo che auto sprzedać. Dzięki ta ten link
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to się dzieje, że tyle cholera numerów a połowa to buraki, reszta nie odbiera i tylko z dwoma idzie się dogadać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam S-CAR nie kupili ode mnie auta bo korozja, bo stare. Mowiłem, że przegląd mogę załatwić ale nie było gadki. Jestem niezadowolony. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdzisław. Jak masz złom i korozje gorzej niż u żula zęby to sie nie ma co dziwić, że nikt nie chce twojego grata :D zadzwoń do złomtex mój kolega go pewnie kupi za pare groszy i problem się skończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja akurat też mogę komuś kto chce aut sprzedać polecić firmę  s-car.pl gdzieś pisałem już o tej firmie, bo dziesiątki innych to jakaś parodia Wiem, że firma S-car dobrze płaci za fury ale też wiem, że nie skupuje jakiś takich starych aut. A najlepiej to chyba zadzwonić uważam i wtedy sie dowiesz co i jak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę innego rozwiązania jak dzwonić do kilku. Denerwujace jak połowa nie odbiera ale napchają tych ogłoszeń wszędzie gdzie się da a potem pyk firma trochę podziała, bo dostanie dofinansowanie i nie ma.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam ***olimpus-cycow.pl tel.695-427-254
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzedawalem auto do Mar Auto i jestem zadowolony, dzownilem do innych ale nikt nie odbierał skupaut-lublin.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siemka Znacie może jakis złom co skupuje wszystko i daje kwitka do wyrejestrowania. Auto rozbite 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajomy polecał skup samochodów w Poznaniu - ***s://***skupautwpoznaniu.pl/ .. Podobno wszystko dla niego załatwili od ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...