Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wjazd samochodem spalinowym do centrów miast może być płatny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 stycznia 2018 r. o 08:18 Powrót do artykułu
debile oderwani od rzeczywistości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście nie widzę problemu jeżeli zapłacą wszyscy. Włącznie z tymi, których woza kierowcy służbowych samorządowych aut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne wszystkie firmy, sklepy bardzo szybko by się ewakuowały z takich stref. Zostali by sami mieszkańcy, którzy dostali by specjalne karnety na wjazd swoimi golfikami w tedeiku. Halo tu ziemia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i komunikacja miejska niech płaci :D a tak na poważnie to wszystko standardowo zaczynają od pupy strony. Najpierw to niech zrobią odpowiednią infrastrukturę i komunikacje miejską, a nie od opłat zaczynają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile kasy płacą kraje za nadmiarową emisję CO2 ze swoich czynnych wulkanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komentarz z 8.18 - 100/100
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto sposób na ograniczenie korków w mieście - wjazd do centrum elektrykiem, czyli biedota do mpk a bogaci niech jeżdżą swoimi gdzie chcą, jak chcą, za free.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wspaniale, mnie stać, a was? PS. I tak nie kupuję nic w centrum, dla zasady. Niech te sklepy padną. Może wtedy biurwy pójdą po rozum do głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ból dupy samochodziarzy za 3... 2... 1...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ten nieszczęsny wynalazek dla frajerów, jakim są hybrydy, również będzie płacił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Osobiście nie widzę problemu jeżeli zapłacą wszyscy. Włącznie z tymi, których woza  kierowcy  służbowych samorządowych aut.
 Juś to widzę. Mnie pasuje, bo miasta są tak zorganizowane, objazdami, by jechać przez centrum od Poznania, po Chełm, tak jest. Zakażą, to objazdy może będą przyjaźniej oznakowane??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd tylko ustawy w nocy przyjmuje, a ciemny lud placi, płaci i płaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak to jest smog jest dobry czy zły !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze , bo niektórzy jakby mogli to i do kibla by s... jeździli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był już pomysł, by tak jak w Niemczech wprowadzić naklejkę strefową. Niewiele kosztuje, ale jej brak może skończyć się sholowaniem auta. Ja na wszelki wypadek sprawilem ją sobie (polski numer rejestracyjny) ok. 40zł z przesyłką. Można zobaczyć, że kiedyś i na czerwonej "zone 2" można było się dostać do centrum. Teraz pozostało niewiele miejsc dla żółtego "zone 3". Czyli posiadaczy starych diesli. Mój benzyniak w tym roczniku łapie się na zielone "zone 4". Mogę swobodnie śmigać po całych Niemczech. Ale już jest niebieski "zone 5" dla hybryd :(. Powinni to ujednolicić w UE, bo dwadzieścia naklejek na szybę, to trochę przesada :( W Austrii mają inne naklejki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...