Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

żarówki samochodowe

Utworzony przez bienek, 9 kwietnia 2015 o 15:58
Zwracacie uwagę na markę czy kupujecie najtańsze no-name? Jeśli markowe to jakie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Markowe te na "B" i na "H"... jakoś najszybciej przepalały mi się zawsze te na "O" (te nieładnie grożące nazwą, żeby była jasność),
0
Zwracam uwagę, oczywiście patrzę na markę którą sobie już wypracowałem i sprawdziłem, h7 OSRAM to moje oczy auta.
0
Markowe. Choć zwróć uwagę na to czy samochód służy Tobie przede wszystkim w mieście, czy też poza nim. Od tego zależy również zakup żarówki.
0
Mi się najlepiej sprawdziły Osramy, teraz mam ultralife bo głównie jeżdżę po mieście i bardziej dla mnie ważna była trwałość, moc mają niezłą, doświetlają dobrze.
0
Widzę że nie jestem sam. Wcześniej używałem zwykłych Hella ale padały mi po pół roku średnio. Teraz jeżdżę już ponad rok na Osramach i jest ok. Zrobiłem ponad 15k km na nich. Na plus podoba mi się jak oświetlają pobocze.
0
Ja kupuje markowe ale w dobrej cenie w www.autosklepbydgoszcz.pl/
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: