Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Błękitny Tour Komorowskiego w Łęcznej

Utworzony przez normalny polak, 16 czerwca 2010 o 14:34
Wszystkich mieszkańców Łęcznej, sympatyków Platformy Obywatelskiej zapraszam do wzięcia udziału w akcji wyborczej "Błękitny Tour" Bronisława Komorowskiego - kandydata Platformy Obywatelskiej na urząd Prezydenta Polski. Autokar z wolontariuszami Platformy Obywatelskiej w najbliższy czwartek (17-06-2010r) zawita do miejscowości powiatu łeczyńskiego. Planowana trasa przejazdu: 7.45 wyjazd z Lublina 8.20 Kijany potem Ludwin, Puchaczów i Łęczna (przy sklepie WAMEX) Następnie Milejów, Piaski i Świdnik. Wolontariusze błękitnych autokarów ubrani w koszulki z hasłami wyborczymi Bronisława Komorowskiego zachęcać będą do głosowania na kandydata Platformy Obywatelskiej oraz udziału w wyborach prezydenckich. Zwracam się więc szczególnie do młodzieży Łęcznej, sympatyków Platformy Obywatelskiej o przyłączenie się do akcji poparcia kandydatury Bronisława Komorowskiego w wyborach na Prezydenta Polski! To również od was, młodych świadomych Polaków zależeć będzie kto zostanie Prezydentem Polski.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
normalny polak napisał:
Wszystkich mieszkańców Łęcznej, sympatyków Platformy Obywatelskiej zapraszam do wzięcia udziału w akcji wyborczej "Błękitny Tour" Bronisława Komorowskiego - kandydata Platformy Obywatelskiej na urząd Prezydenta Polski. Autokar z wolontariuszami Platformy Obywatelskiej w najbliższy czwartek (17-06-2010r) zawita do miejscowości powiatu łeczyńskiego. Planowana trasa przejazdu: 7.45 wyjazd z Lublina 8.20 Kijany potem Ludwin, Puchaczów i Łęczna (przy sklepie WAMEX) Następnie Milejów, Piaski i Świdnik. Wolontariusze błękitnych autokarów ubrani w koszulki z hasłami wyborczymi Bronisława Komorowskiego zachęcać będą do głosowania na kandydata Platformy Obywatelskiej oraz udziału w wyborach prezydenckich. Zwracam się więc szczególnie do młodzieży Łęcznej, sympatyków Platformy Obywatelskiej o przyłączenie się do akcji poparcia kandydatury Bronisława Komorowskiego w wyborach na Prezydenta Polski! WSZYSTKICH DO SAMOLOTU. PRECZ Z KOMUNA. To również od was, młodych świadomych Polaków zależeć będzie kto zostanie Prezydentem Polski.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: