Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bolesław Borysiuk wystartuje z list SLD do Senatu

Utworzony przez pawel, 25 sierpnia 2011 r. o 21:40
Nigdy nie był szefem lubelskiej Samoobrony.Samoobrona traktowała go jak wrzód na zdrowym ciele.Powszechnie nie lubiany.Dziwię się ,że teraz SLD dał się zbajerować.Czemu nie kandyduje z okręgu z Parczewem,podobno tam są jego korzenie(ale tam go znają).Ogólnie bardzo negatywna postać.Ta garść informacji dla ewentualnych wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mandat poselski gwarantowany. Poparcie kółka organistów i miłośników T-34 to jest to! 32 lata czekałem na takie objawienie jak Borysiuk!....Ku.....wa, w jakim ja kraju żyję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te Boryś, weź ty sobie kandyduj w Naddniestrzu, Osetii czy innych republikach z kosmosu wziętych i nie denerwuj ludzi. Miałem głosować na SLD. Ale po tych "rewelacjach" nie ma mowy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi, to jest najlepszy kandydat. Trzeba go poprzeć dla dobra naszego regionu. Bolesław Borysiuk senatorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest szansa by właściwy człowiek był na właściwym miejscu.Przeczytajcie co on ma do powiedzenia i do zrobienia.To bardzo dobry polityk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Borysiuk Senatorem!Czas byśmy go wybrali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głosujmy na Pana Borysiuka,sądzę,że jest dobry w tym co robi. Takich Senatorów nam trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się by Borysiuk był senatorem!To,że nie był szefem w lubelskim,nic nie znaczy! Nie wszyscy są Prezesami a znają się na robocie.To szansa dla Regionu! Właśnie teraz oddajmy na niego głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też na niego zagłosuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to najlepszy kandydat na Senatora w tym regionie//
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...