Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bolesław Borysiuk wystartuje z list SLD do Senatu

Utworzony przez pawel, 25 sierpnia 2011 o 21:40
Nigdy nie był szefem lubelskiej Samoobrony.Samoobrona traktowała go jak wrzód na zdrowym ciele.Powszechnie nie lubiany.Dziwię się ,że teraz SLD dał się zbajerować.Czemu nie kandyduje z okręgu z Parczewem,podobno tam są jego korzenie(ale tam go znają).Ogólnie bardzo negatywna postać.Ta garść informacji dla ewentualnych wyborców.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mandat poselski gwarantowany. Poparcie kółka organistów i miłośników T-34 to jest to! 32 lata czekałem na takie objawienie jak Borysiuk!....Ku.....wa, w jakim ja kraju żyję?
0
Te Boryś, weź ty sobie kandyduj w Naddniestrzu, Osetii czy innych republikach z kosmosu wziętych i nie denerwuj ludzi. Miałem głosować na SLD. Ale po tych "rewelacjach" nie ma mowy!!!!
0
Ludzi, to jest najlepszy kandydat. Trzeba go poprzeć dla dobra naszego regionu. Bolesław Borysiuk senatorem.
0
to jest szansa by właściwy człowiek był na właściwym miejscu.Przeczytajcie co on ma do powiedzenia i do zrobienia.To bardzo dobry polityk!
0
Pan Borysiuk Senatorem!Czas byśmy go wybrali!
0
głosujmy na Pana Borysiuka,sądzę,że jest dobry w tym co robi. Takich Senatorów nam trzeba.
0
Zgadzam się by Borysiuk był senatorem!To,że nie był szefem w lubelskim,nic nie znaczy! Nie wszyscy są Prezesami a znają się na robocie.To szansa dla Regionu! Właśnie teraz oddajmy na niego głos.
0
ja też na niego zagłosuję.
0
to najlepszy kandydat na Senatora w tym regionie//
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: