Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bratkowski przyjechał na wiec PSL służbowym autem

Utworzony przez icek, 15 listopada 2010 r. o 08:34
No właśnie jego ekscelencja ma chodzić pieszo.Nie za podatnika pieniążki - wacik w górę aby szlachcie żyło się lepiej.Panie Bratkowski Pan nie ma za grosz ambicji i honoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego mnie to nie dziwi, psl. Chłopki korzystaja na potege. Czy to wódz arimr, czy pseudo-dyrektor arr (chłopie byś czasem umył buty). Ott mają to i korzystają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budujmy garaże na Czubach ! Niech będzie więcej miejsc parkingowych i zieleni ! http://www.goldenline.pl/katarzyna-klos3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w naszym kraju za grosze się promować , wystarczy popatrzeć na politykę , robię niewielki szwindel ,a to jeszcze zgodnie z prawem bo prawo to władza ,widać w artykułach gdzie inne wyjazdy za nasze pieniądze zostały umorzone . Po takim małym skandalu napiszą ,że było się tu i tam i nieco więcej . Ile kasy trzeba wyłożyć aby ktoś chciał napisać artykuł ze spotkania , a tutaj bez problemu . Ale widzę dobrą nowinę ,jak wygra to sobie kupi nowy samochód i na następne wybory jak jeszcze samochód wytrzyma ,będzie jeździł tylko ze służbowym kierowcą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
No właśnie jego ekscelencja ma chodzić pieszo.Nie za podatnika pieniążki - wacik w górę aby szlachcie żyło się lepiej.Panie Bratkowski Pan nie ma za grosz ambicji i honoru.
... ambicji i honoru... a co to je, jo jestem z tej partii i ni cholera nie wiem co to za czort nom zawsze mówio ino trzymojta sie stołków, a będzie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znane napisał:
dlaczego mnie to nie dziwi, psl. Chłopki korzystaja na potege. Czy to wódz arimr, czy pseudo-dyrektor arr (chłopie byś czasem umył buty). Ott mają to i korzystają.
mnie juz nic nie zdziwi odnośnie tej partii, wszak oni mają inne standarty, w niedzielę Lubelszczyzna powinna powiedzieć STOP tej zielonej pajeńczynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...