Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Donald Tusk przyjedzie w sobotę do naszego województwa

Utworzony przez Morrigan, 21 września 2011 r. o 20:51
jak przyjedzie tuskobusem do nas, to jak wróci z kibla to będzie tuskobus na cegłach stał takim na szczęście większość ludzi głosuje na palikota, a nie na tuska, jego dni są policzone...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donald matole, kibice Polski B już od dawna na ciebie czekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Donald matole, kibice Polski B już od dawna na ciebie czekają." frajerku kibicem się nazywasz? matołem jesteś tylko Ty, rozmawiać z Premierem nigdy byś nie potrafił, tylko byś pokazał jaki pusty jesteś. Polski B nie ma i nie będzie bo Polska będzie jedna, ale dla takich jak Ty to Polska "i" by się przydała, "i" jak idiota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej z Tuskiem w nogę grać niż z Kaczyńskim konie kraść!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kibice Motoru Lublin staną na wysokosci zadania jak Wiara Lecha, i powiedzą rudzielcowi co o jego "rządach" myslą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
D.Tusk to złodziej i sprzedawczyk Polski wszytko by prywatyzował a dziura w budrzecie rośnie a pieniądze bierze na konto swoje, co panie d. tusku zrobiłeś przez te lata rządzenia..??wielkie g................ sprywatyzowałeś i pozbawiłeś miejsc pracy 1000000 osób można tu wymieniać 1000 przykładów ale to aż nuż się w kieszeni otwiera. Jeden wynik jest z tego . Precz z PO Precz z PO Precz z Donaldem Tuskiem i jego Rządami !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekamy na ciebie rudy frajerze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uufds napisał:
frajerku kibicem się nazywasz? matołem jesteś tylko Ty, rozmawiać z Premierem nigdy byś nie potrafił, tylko byś pokazał jaki pusty jesteś. Polski B nie ma i nie będzie bo Polska będzie jedna, ale dla takich jak Ty to Polska "i" by się przydała, "i" jak idiota!
A pranie mózgu gdzie zrobili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem w twarz tej bolszewickiej szuji co o niej sądze! hiPOkryta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ufff dobrze , ze wyjeżdzam z Lbn na weekend a kysz D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to kibole motoru potrafią pisać jeszcze? Co do Polski B to się zgadzam bo jesteśmy gorsi mamy gorszą o wiele infrastrukturę drogową niż w zachodniej Polsce o wiele mniej miejsc pracy, aż piszczy od biedy. Tak w ogóle kibole to do roboty a nie opier***ać się i zaczepiać przechodniów . Ciekawi mnie jak przy poprzednich wyborach przywitalibyście Kaczyńskiego mohery durne? Żaden polityk z wielkiej czwórki nie powinien znaleźć się w kolejnym sejmie bo ich czas miną moim zdaniem a żadna z tych partii oprócz obiecanek cacanek nic nie pokazała za co można by oddać głos. Kibole idźcie chociaż raz w życiu głosować choćby na Palikota o ile potraficie posługiwać się długopisem. Z kaczorem donaldem zgodzę się w kwestii że nie powinno być żadnego bandytyzmu na stadionach bo to jest chore co się działo. Chcecie mieć zakaz jak w Turcji? Żal mi się zrobiło kiboli którzy nie potrafili merytorycznie wytłumaczyć swoich racji a wyzywali premiera. To jest błąd całego społeczeństwa że nie wychowują swoich dzieci że sami nie mają szacunki do władzy żadnej kultury osobistej nie jestem komunistą nie jestem za ograniczaniem wolności słowa, ale każdemu człowiekowi nie ważne jakim byłby kłamcą i szują należy się szacunek na tym polega kultura. Nie rozumiem tej akcji kibiców skierowanej przeciw rządowi bo gdyby nie te burdy to byłby spokój, chcecie się napier***ać to w lasach poza stadionem. A skoro tyle osób tutaj na forum jest przeciw rządom PO to za jaką partią matoły jesteście bo jak za PiS to jeszcze gorzej. Cieszcie się ze PO był przy władzy przy tych kryzysach gospodarczych bo jak by to było PiS to choćby za franka już wszyscy my płacilibyśmy kredyty zaciągnięte za bogatszych naszego państwa bo kaczyński w taki sposób zbiera swój elektorat. W lublinie to teraz żyją głównie kibole i mohery chociaż co druga osoba jest z wyższym wykształceniem to ludzie chyba nie myślą. Żadna obecnie duża partia nie jest dobra bo każda kłamie nie jestem za żadną partią z wielkiej czwórki a pójdę głosować na ta z ostatniej listy. Chcecie coś zmienić kibice w naszym państwie to idźcie w końcu do urn tego 9 października i zagłosujcie na partie która na pewno nie wejdzie do sejmu albo chociaż lubelacy na Palikota a nie na Pisiorków bo to co się obecnie w Polsce dzieje nie ma z demokracją nic wspólnego bo dwie opozycyjne partie prawie już sobie stołki zaklepały na przyszłą kadencje. Wiecie w czym jest lepszy Kononowicz od tych wszystkich polityków jest przynajmniej szczery i widać po facecie że nie potrafi kłamać w porównaniu do nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewiątego października wrzuć Donalda do śmietnika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, nie bądźcie otumanionymi frajerami. Nie podniecajcie się tak tą "bandą czworga" (PO, PiS, SLD, PSL) + farbowanymi lisami z PJN. Nie głosujcie na tych co kręcą wami od ponad 20 lat. Cały internet jest pełny szczekaczek Po-yebów i PiS-iorów. Nabijacie tylko punkty fagasom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9 października wrzuć Tuska do śmietnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydu nie ma! I co, obieca, że będzie lepiej rządził, bo gorzej nie można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie w piątek po południu. Ciekawa ile czas zajęło by przejechanie ronda w Kołbieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wole Tuska i Grasia niz Kaczynskiego i Macierewicza. Powrot PIS to najgorsza rzecz ktora moze nam sie przydarzyc. Dla mnie PISowcy to najgorszy typ czlowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę - zającem podszyty zdecydował się odwiedzić nasz region. Żeby tylko tak nie umykał przed ludźmi jak to miało miejsce wczoraj w Poznaniu. Będę głosował na PiS, bo mam dość rządów niekompetentnych osobników w rodzaju Grabarczyka i niedouczonych reprezentantów województwa takich nr 1 na liście PO - Gąsior-Marek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mest napisał:
No proszę - zającem podszyty zdecydował się odwiedzić nasz region. Żeby tylko tak nie umykał przed ludźmi jak to miało miejsce wczoraj w Poznaniu. Będę głosował na PiS, bo mam dość rządów niekompetentnych osobników w rodzaju Grabarczyka i niedouczonych reprezentantów województwa takich nr 1 na liście PO - Gąsior-Marek.
Wystarczy juz ludzi twojego pokroju głosujących na bandę idiotów (Kaczyński, Hofman i Błaszczak). Aż się niedobrze robi, że chcemy doprowadzić ten kraj do ruiny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda napisał:
czekamy na ciebie rudy frajerze
oho, buraki się denerwują, bo donek zabronił im kraść i bluzgać na meczach. Przez was frajerzy normalni ludzie nie chcą chodzić na mecze. nie wiem czy tusk czy ktos inny, ale wiem, że już niedlugo ktoś z wami zrobi porządek. Wszystko jest na dobrej drodze - nowe stadiony, lepsza ochrona, w końcu zdecydowane kroki polityków. Niedługo was śmiecie nie będzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...