Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie jest Polska A i B

Utworzony przez Przemysław, 6 lipca 2010 r. o 19:51
Jestem nowy na tym forum i zauważyłem duże braki w wiadomościach głownie po stronie zwolenników PO. Postanowiłem ruszyć z kagankiem oświaty do tych "prześwieconych" przez ekrany z TVNem i pokazać prawdę o zachodzie Polski:) Zobaczcie wszyscy na tę mapkę ze stopa bezrobocia. Według stopy bezrobocia dzielono kraj na Polska A i B. http://wiking.edu.pl/upload/geografia/imag...robocie2010.jpg Najbardziej fioletowo (najwyższa stopa bezrobocia) jest na obszarach gdzie wygrał zdecydowanie wasz Bronek, na zachodzie i północy kraju. Poza małymi wyjątkami jak wielkopolskie czy śląskie to tam bida większa niż na podkarpackim. Waszym POwskim jezyckiem trzeba powiedzieć, ze biedaki tam żyją z zasiłków, na które płacimy, ale to tylko wasze POwskie myślenie. Tam z tych zachodnich województw ludzie jeżdżą na saxy do Niemiec. Tam uczą się całować niemiecki tyłki, a potem głosują na tych, którzy gotowi są całować je razem z nim. Ale pamiętajcie PeOwcy, że w takiej pozycji ciężko odwzajemnić miłość. Wiem, że wśród bezrobotnych większość jest za PiS. Ci co głosowali za Jarkiem wiedzą, że rzeczywistość jest inna niż to co kreują media i dlatego nie kupują kłamstw jakie trafiają do tych, którym jako tako się powodzi. Jak psioczycie na nasz lubelski region, że tu ciemnogród, nieroby, bieda, zacofanie i wstyd wam tu mieszkać to jedzcie na zachód albo dalej za Odrę. Możecie tyrać u Niemca w polu, w sadzie,na budowie za Euro. Będzie was miał za pijaków, głupków, potencjalnych złodziei. W przygranicznych burdelikach znajdą zatrudnienie wasze córki i żony.
Ostatnio edytowany 6 lipca 2010 r. o 20:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mapa faktycznie interesująca. Poza tym niby skąd pochodzą (w większości) mieszkańcy Dolnego Śląska, Warmii i Mazur, czy Zachodniopomorskiego? Może mieszkali tam od kilkuset lat? Nie! - Przyjechali w bydlęcych wagonach zza Buga. Z opowieści ludzi, którzy pamietają jeszcze te transporty repatriantów wiem że był to widok żałosny. Najbiedniejszy chłop z Zamojszczyzny po oddaniu kontyngentów i przesiedleniach to był przy nich bogaczem! Przyszli na gotową poniemiecką infrastrukuturę bo sami niewiele tam zbudowali a chcą nas odsądzać od zacofanych, chociaż ich dziadkowie po przyjeździe na Ziemie wyzyskane niejednokrotnie pierwszy raz w życiu widzieli oświetlenie elektryczne
Ostatnio edytowany 8 lipca 2010 r. o 00:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...