Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Kaczyński na konwencji PiS w Lublinie: Jesteśmy partią optymizmu

Utworzony przez imię, 7 listopada 2010 r. o 18:36
Polska nie potrzebuje więcej takich wichrzycieli jak Kaczyński i reszta z PiS. Polacy potrzebują spokoju i rozsądnych władz. Nie damy się wciągnąć w kolejną wojenkę, rozpętaną przez oślepionego żądzą zemsty, oszalałego, małego człowieczka. Czas na prawdziwych Patriotów! Czas na ludzi, którzy chcą pracować dla dobra Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek, Panie Kaczyński!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Jarek. Na szczęście są jeszcze politycy, którzy próbują ludzi przekonać a nie propagandowo ogłupić kolorowym postpolitycznym shitem. Polityka to nie zabawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszesz tak wieśniaku a nawet z Lublina nie jesteś. Ile PO ci zapłaciła żebyś pisał o tym co dobre dla Lublina. Może czas na ciebie albo na twojego promotora na władzę - razem myślisz że osiagniecie wiecej ale polityka zmiele cie i wypluje jak niektorych z gory PO- co Tusk ich wywalil i juz wiedza czym tak naprawde jest ta partia zbudowana. Oni tez kiedys krzyczeli tak jak Ty. Nie jestem PiSowcem ale jak czytam takie posty mlodziezowki PO jak Twoje to mi sie niedobrze robi. Mlodziezowki przekrzykujace sie na forach... idzcie do klubu, napijcie sie piwa a nie sie za szemrane interesy z Lublinem w tle bierzecie - banda prostaków ... PS zapytajcie sie lubelski chwładz PO co się stało ze stadionem Motoru - dlaczego go nie ma?. Platformo - Kibice i rdzenni Lubelacy Wam tego nie daruja... ...zapomniałem że w domu powieszonego nie mówi się o sznurku. Pardon.
Beret napisał:
Polska nie potrzebuje więcej takich wichrzycieli jak Kaczyński i reszta z PiS. Polacy potrzebują spokoju i rozsądnych władz. Nie damy się wciągnąć w kolejną wojenkę, rozpętaną przez oślepionego żądzą zemsty, oszalałego, małego człowieczka. Czas na prawdziwych Patriotów! Czas na ludzi, którzy chcą pracować dla dobra Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjazne samorządy w nieprzyjaznym państwie??? Kiedy przeprosi za bliźniaka wawelskike kwalifikacje umizgi do PO, lizbońskie i warwszawskie traktatu Sarkozego dekretacje, wstrzymane w Jedwabnem ekshumacje,popisowo gebelsowskie kręgi podejrazeń i ziobrohaki na koalicjantów zamiast obiecanych reform, obywatelstwo dla palestyńskich dezerterów od gen Andersa i solidarnosć z lewackimi manifestacjami uczniowskimi sierakowszczyzny i michnikowszczyzny przeciwko Giertychowi za Miłoszem i Gąbrowiczem, bezwzgledna naszość ludobójczej wojny z Irakikem itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"stolica rolnictwa i katolicyzmu"? mieszkam w Lublinie i nie podoba mi się, że jedyne z czym moje miasto kojarzy się panu Kaczyńskiemu to rolnictwo i katolicyzm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z bandą czworga! Pozdrowienia dla ludzi chcących coś zmienić, a nie głosujących przez 20 lat na tych samych złodziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo serdecznie chciałem przywitać pana Prezesa na lubelskiej ziemi ugruntowanym w PISie zwrotem "Spieprzaj dziadu" i idź w PISdu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jesteśmy Partią Optymizmu" ....................... http://emoty.blox.pl/resource/laie_67.gif UHAHAHAHAHAHAHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem pójść na tą konferencję. Niestety, nie można było się zapisać, ponieważ od początku był brak wolnych miejsc. Poszedłem z ciekawości zobaczyć jak to wygląda i co ?? Tłumy ludzi wprost z autokarów na tablicach rejestracyjnych z poza naszego województwa szły na konferencję. Dziś z całą pewnoscią mogę stwiedzić - pIs - to dno które ma gdzieś obywateli. Dla nich liczy się władza i nic więcej. Zatem cytujać pańskiego brata Lecha Kaczyńskiego do obywatela RP cyt: ,,spieprzaj dziadu'' !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KARAKANIE WOOOON!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS staje się partią na kształt LPR i Samoobrony, nigdy nie będzie ona już rządzić..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politolog napisał:
PIS staje się partią na kształt LPR i Samoobrony, nigdy nie będzie ona już rządzić..
Może i tak ale wszyscy zapłacimy za kolejne podwyżki podatków Pana Donalda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
PS zapytajcie sie lubelski chwładz PO co się stało ze stadionem Motoru - dlaczego go nie ma?. Platformo - Kibice i rdzenni Lubelacy Wam tego nie daruja...
Jeżeli wszystko baranku, co ciebie interesuje to stadion motoru, to nie dziwie się, że jesteś taki ograniczony. Ale wiesz, w życiu ważne jest coś więcej niż tylko nawalić się Perłą, podrzeć ryja na stadionie, rozwalić parę koszy na śmiecie i pobić niewinnego przechodnia. Może to kiedyś zrozumiesz, po resocjalizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogromne gratulacje dla forumowiczów za wysoką kulturę osobistą i jak zwykle bardzo merytoryczne wypowiedzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym ,że niemal wszyscy wiedzą co można by było zrobić.Jednak Unia przeznaczyła Lubelszczyznę do kasacji i ciężko cokolwiek z tym zrobić.Ale trzeba próbować.Chociaż ja w cuda nie wierzę!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujmy na PIS na partię PRAWDZIWYCH POLAKÓW!! Przeciwstawmy się sprawcom Zbrodni Smoleńskiej!! Tylko Jarosław Kaczyński dba o interes POLSKI i dobro POLAKÓW!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS się stacza z dnia na dzień... Jak widzę tą gębę to zbiera mnie na wymioty..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie partią tylko sektą i nie optymizmu ale komizmu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
molier74 napisał:
brawo Jaro, mielismy w Lublinie przez ostatnie 4 lata prezydenta z PO, kompletne dno, drugiego takiego nie potrzebujemy, tylko Sprawka
Molier przeczytaj co napisał Radek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...