Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Kaczyński w Puławach namawiał do zmiany prezydenta

Utworzony przez jartor, 28 października 2010 r. o 02:58
Oj "monka", troszka się Tobie w główce poprzekręcało. Jesteś zapewne młoda, ładna i POstępowa, zgoda, ale pamietaj tez kiedyś będziesz "starym babsztylem".
Monka napisał:
Kto zaprosił tego dziada do Puław! Ja jako mieszkanka tego miasta nie życzę sobie takich gości.Nie lubię kaczyńskiego bo to człowiek-zło. Jadem i zółcią pluje na wszystko co się rusza. Nie mówi prawdy i jest zawziętym ,małym dupkiem. Jak można w dobie wyborów demokratycznych namiawać do obalenia prezydenta obojętnie czy Polski czy miasta. Co nam zaprezentuje kandydat pisiorów: zlikwiduje hufiec i harcerzy,postawi 102 kościoły a na zastępce swego wezmie dyrektorka "szpulek" bo to koledzy.No i zapomniałam o wazelinie ,tym jego posługasie o twarzy małpy. Wstyd mi,że w mieście Puławy gościł kaczor . W transmisji TVLublin uśmiałam się jak cholera jak zobaczyłam popleczników i wyborców pis----stare babsztyle .Tak babsztyle co tylko wyzywać ludzi potrafią. Jaka partia tacy wyborcy. A kaczce mówię NIE!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka piękna kontynuacja polityki brata. Tamten na oficjalnym spotkaniu z władzami miasta i powiatu nie przywitał się z Groblem, za to czule wyściskał się z (niespodzianka) starostą Kamińskim (zdarzenie było pokazane w TV). Potem wielokrotnie tytułował Grobla "burmistrzem", słowo "prezydent" najwyraźniej nie mogło mu przejść przez gardło. Do czasu pojawienia się sensownego następcy, nie związanego z żadną partią, rządź pan Panie Grobel. Puławiak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puławiak napisał:
Jaka piękna kontynuacja polityki brata. Tamten na oficjalnym spotkaniu z władzami miasta i powiatu nie przywitał się z Groblem, za to czule wyściskał się z (niespodzianka) starostą Kamińskim (zdarzenie było pokazane w TV). Potem wielokrotnie tytułował Grobla "burmistrzem", słowo "prezydent" najwyraźniej nie mogło mu przejść przez gardło. Do czasu pojawienia się sensownego następcy, nie związanego z żadną partią, rządź pan Panie Grobel. Puławiak
Słowo "prezydent" do p.Grobla nie pasowało w tym momencie bo p.L.K. powiedział,że prezydent jest jeden czyli on.A przecież wystarczyło dodać "panie prezydencie miasta".Z sondaży zamieszczonych wynika,że najprawdopodobniej p.Grobel zostanie prezydentem miasta Puławy.Mój głos i mojej połowy ma zagwarantowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławiak napisał:
Panie Starosto Kamiński - ja wiem co to uczciwość, prezencja postawnego mężczyzny ( nie mikruska Grobelska ), Głosuję tylko za Panem i moja rodzina i wielu znajomych. Groblowi mówimy - dziękujemy Panu !
Szef p.starosty jaki mikrusek i jakoś ci nie przeszkadza.Wybiórczo traktujesz ludzi.Jednym epitety dowalasz a drudzy są cacy.Nieładnie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
No to Kamiński jestes pogrzebany przy takiej rekomendacji ! No chyba,że lud Lublina zamiast na partię zechce zagłosować na sektę.
Lud Lublina to sobie wybierze ale nie naszych kandydatów.Wybory będą zapewne takie jak to w Polsce B.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...