Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na wójta gminy Stary Zamość

Utworzony przez Stary Zamość, 30 października 2010 r. o 21:41
Jest szansa aby coś zmienić w naszej Gminie( Stary Zamość )Jeżeli zostanie znów Raczyński to daj nic nie będzie się robić w gminie. W dalszym ciągu będą tylko znajomości rządzili nie dość że kadra jest nie douczona to udają że znają się. W gminie jest potrzebny wójt taki co tą gminę ożywi, który wprowadzi zmiany że za miast iść do Sekretarza i załatwiać interesy jak on w tym czasie rozłożył się z jedzeniem na biurku??? czy tak powinno być nie to jest nie dopuszczalne.Dla czego nie pozyskuje się kasy z Unii Europejskiej popatrzcie sąsiednia gmina Izbica tylko w ubiegłym roku pozyskane tam było ponad 16 mil.zł. dotacji z Unii a u nas ile ??? 500 tys. na stadion i to nie umieli zrobić coś tam także na oczyszczalnie wybudowano ok 300 gospodarz płacił 2 tys. a reszta ok.10 tys to dotacja sami policzcie ile wydaje się na Bankiety ile na imprezy a ile na drogi ile na budowę ile na remonty budynków gminnych. Jest jeden kandydat który zapewni że nasza gmina będzie inna niż teraz jest po 1. nie będzie korupcji. po 2. dosyć już kadry nie douczonych ludzi. mi. J.CZ. -S.M. -G.J.- E.CZ czy nawet ludzi którzy mogą przejść na emeryturę i dać szanse wykazania się młodym. po 3. Ludzie którzy piastują kierownicze stanowiska nie mają wykształcenia wyższego co wymagane jest przez MSWiA dla czego ta banda dalej ma rządzić tą gminą.Kowalik Jadwiga jest odpowiednim człowiekiem do stanowiska wójta. Jest miła uprzejma dla ludzi zna się na wszystkim bo wiele lat pracuje na kierowniczym stanowisku w Urzędzie Pacy w Zamościu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary Zamość napisał:
Jest szansa aby coś zmienić w naszej Gminie( Stary Zamość )Jeżeli zostanie znów Raczyński to daj nic nie będzie się robić w gminie. W dalszym ciągu będą tylko znajomości rządzili nie dość że kadra jest nie douczona to udają że znają się. W gminie jest potrzebny wójt taki co tą gminę ożywi, który wprowadzi zmiany że za miast iść do Sekretarza i załatwiać interesy jak on w tym czasie rozłożył się z jedzeniem na biurku??? czy tak powinno być nie to jest nie dopuszczalne.Dla czego nie pozyskuje się kasy z Unii Europejskiej popatrzcie sąsiednia gmina Izbica tylko w ubiegłym roku pozyskane tam było ponad 16 mil.zł. dotacji z Unii a u nas ile ??? 500 tys. na stadion i to nie umieli zrobić coś tam także na oczyszczalnie wybudowano ok 300 gospodarz płacił 2 tys. a reszta ok.10 tys to dotacja sami policzcie ile wydaje się na Bankiety ile na imprezy a ile na drogi ile na budowę ile na remonty budynków gminnych. Jest jeden kandydat który zapewni że nasza gmina będzie inna niż teraz jest po 1. nie będzie korupcji. po 2. dosyć już kadry nie douczonych ludzi. mi. J.CZ. -S.M. -G.J.- E.CZ czy nawet ludzi którzy mogą przejść na emeryturę i dać szanse wykazania się młodym. po 3. Ludzie którzy piastują kierownicze stanowiska nie mają wykształcenia wyższego co wymagane jest przez MSWiA dla czego ta banda dalej ma rządzić tą gminą.Kowalik Jadwiga jest odpowiednim człowiekiem do stanowiska wójta. Jest miła uprzejma dla ludzi zna się na wszystkim bo wiele lat pracuje na kierowniczym stanowisku w Urzędzie Pacy w Zamościu.
Witam, pragnę skomentować post powyżej i dorzucić swoje 0,03zł. Czytając post powyżej wydawało mi, że został napisany celem wyrażenia swojej opini, podzielenia się uwagami itp.., jednak ostatnie zdanie dobitnie pokazuje, że nie ma to nic wspólnego z rzeczową wypowiedzią, lecz jest tylko próbą (marną) zareklamowania swojego faworyta. Nie mam pojęcia czy jesteś ze sztabu Pani kandydat, czy tylko zwolennikiem. A co do niedouczenia, to jak sam napisałeś: "nie douczonych ludzi, za miast" te słowa piszemy oddzielnie, więc prawdopodobnie sam jesteś niedouczony. Teraz zajmijmy się głębszą analizą merytorycznej treści powyższego posta. Zaczynając od końca, napisałeś, że Pani kandydat pracując na stanowisku kierowniczym w Urzędzie Pracy w Zamościu zna się na wszystkim. Hmm, bardzo ciekawa teoria, w takim razie powiatowy Urząd Pracy musi być bardzo rozwijającym miejscem. Myślę, że w tym aspekcie to akurat obecnie urzędujący Wójt ma tę przewagę, bo stanowisko sprawuje od 16 lat i w bardzo dobrym stopniu pojął wszelkie mechanizmy rządzące na tym szczeblu administracyjnym. Oczywiście nie zarzucam Pani kandydat braku kompetencji, jednakże stwierdzenie iż "zna się na wszystkim" jest pewnym nadużyciem, i w praktyce ozncza to iż po wygranych wyborach, z pewnymi problemami będzie miała problemy. W powyższym poście poruszony został również problem niedouczonej i niekompetentnej kadry. W tym aspekcie zgadzam się z przedmówcą w 80%. W gminie również pracują osoby znające się na swoim fachu i rzetelnie wykonujące swoje obowiązki, jednakże (zresztą jak wszędzie) są osoby niekompetentne całkowicie nieudolne do wykonywania powierzonych zadań i niewątpliwie należy zająć się tym problemem. Nie chcę rzucać nazwiskami, ale podam jeden ze skrajnych przykładów, gdzie pewien pan (skojarzyć proszę z "k********* matołkiem") całkowicie niespełnia powierzonej roli, jest niekompetentny, i wogóle jest skandalem, że taka osoba pobiera pieniążki z publicznej kasy (wszyscy znający temat potwierdzą). Stwierdzenie "potrzebny wójt który ożywi gminę, który przeprowadzi zmiany": Należy pamiętać, że wszelkiego rodzaju zmiany mogą mieć skutki pozytywne lub znacznie częściej NEGATYWNE, więc z rewolucjami bym nie szalał. Jeżeli chodzi o problem pozyskiwania dotacji z Uni Europejskiej, to problem jest szerszy bo do tego potrzeba przede wszystkim wkładu własnego, oraz celu inwestycji. Nasza gmina jest biedna i nie oszukujmy się, ale często nie stać nas na inwestycje. Oczywiście możemy robić wiele rzeczy na kredyt ale to jak gol samobójczy. Akurat za to należy pochwalić naszą gminę, że nie zadłużają naszej gminy nawet kosztem gorszego wyniku w wyborach. To nie sztuka nabudować na kredyt, zadłużyć a następnie opuścić stołek i niech martwią się przyszli włodarze. Z budową dróg gminnych sprawa wygląda tak, że gdybyśmy zapytali mieszkańców czy są za budową 100 km dróg gminnych, napewno wszyscy z euforią krzyknęli by TAk!!, ale gdybyśmy to samo pytanie sformułowali w następujący sposób " czy jesteś za podniesieniem podatków od gruntów o x% celem budowy 100 km dróg gminnych??" Odpowiedz była by zapewne zgoła odmienna. Wnioski wyciągnijcie z tego sami. Na koniec chciałbym jeszcze zaznaczyć, ze gmina to nie tylko wójt, sekretarz.. itp, ale przede wszytkim Rada Gminy i to właśnie tam tkwi największy problem. Tam dopiero zasiadają niekompetentne osoby. Ci ludzie podejmują kluczowe dla gminy decyzje. Więc APEL zastanowmy się zanim skreślimy krzyżyk na karcie, nie kierujmy się prywatnymi sympatiami czy awersjami do poszczególnych kandydatów, lecz pamiętajmy o konsekwencjach naszych wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, z całą stanowczością popieram przedmówcę. Dotychczasowa ekipa rządząca od wielu już lat robi bardzo mało dla gminy a nawet nic, radni umarzają sobie podatki i potrafią nie płacić przez wiele lat oraz brać niesłusznie np. świadczenia mieszkaniowe. Jednym słowem ta cała ekipa trzyma się razem i dbają tylko o siebie. Nie dopuśćmy aby nadal nasza gmina była zacofana i niedoinwestowana z unijnych środków, zagłosujmy za zmianą na nową ekipę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary Zamość napisał:
Jest szansa aby coś zmienić w naszej Gminie( Stary Zamość )Jeżeli zostanie znów Raczyński to daj nic nie będzie się robić w gminie. W dalszym ciągu będą tylko znajomości rządzili nie dość że kadra jest nie douczona to udają że znają się. W gminie jest potrzebny wójt taki co tą gminę ożywi, który wprowadzi zmiany że za miast iść do Sekretarza i załatwiać interesy jak on w tym czasie rozłożył się z jedzeniem na biurku??? czy tak powinno być nie to jest nie dopuszczalne.Dla czego nie pozyskuje się kasy z Unii Europejskiej popatrzcie sąsiednia gmina Izbica tylko w ubiegłym roku pozyskane tam było ponad 16 mil.zł. dotacji z Unii a u nas ile ??? 500 tys. na stadion i to nie umieli zrobić coś tam także na oczyszczalnie wybudowano ok 300 gospodarz płacił 2 tys. a reszta ok.10 tys to dotacja sami policzcie ile wydaje się na Bankiety ile na imprezy a ile na drogi ile na budowę ile na remonty budynków gminnych. Jest jeden kandydat który zapewni że nasza gmina będzie inna niż teraz jest po 1. nie będzie korupcji. po 2. dosyć już kadry nie douczonych ludzi. mi. J.CZ. -S.M. -G.J.- E.CZ czy nawet ludzi którzy mogą przejść na emeryturę i dać szanse wykazania się młodym. po 3. Ludzie którzy piastują kierownicze stanowiska nie mają wykształcenia wyższego co wymagane jest przez MSWiA dla czego ta banda dalej ma rządzić tą gminą.Kowalik Jadwiga jest odpowiednim człowiekiem do stanowiska wójta. Jest miła uprzejma dla ludzi zna się na wszystkim bo wiele lat pracuje na kierowniczym stanowisku w Urzędzie Pacy w Zamościu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matołka wyrzucić on psuje wizerunek tej gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że Wyborca najprawdopodobniej jest pracownikiem gminy Stary zamość ( pisząc za plecami stał pan wójt i mu dyktował klepiąc go po plecach).Jeśli chodzi o doświadczenie - obecny wójt piastuje stanowisko od 16 lat - według mnie wystarczająco sie już nachapał. Najlepszy jest wpis o niedouczonej i niekompetentnej kadrze w gminie Stary Zamość - Wyborca sie z tym zgodził w 80 % heheh. Wójt i sekretarz wiedzą co robią zatrudniają samuch [...] którzy im tylko przytakują wszystko jest OK. Wkurza mnie wpis wyborcy o nadużyciach mam propozycje może panu sekretarzowi pan wójt zakupi samochodzik służbowy bo przeciez ma bardzo daleko do pracy. Jeśli chodzi o inwestycje o jaki wkład własny chodzi Ci wyborco???? nasza gmina jest tak zadłużona że nie ma wkładu własnego i jeśli nic się nie zmieni dalej ta dziura bedzie się powiększać. A obecne inwestycje śmieszą mnie , GOK schrzaniony - w środku grzyb, boisko spartaczone , brak drenazu a murawa znikła - jeszcze nikt boiska nie użytkował a ono już sie rozkleja . Głosujcie na każdfego tylko nie na [...]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowany 10 stycznia 2011 r. o 14:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, pragnę ustosunkować się do wypowiedzi użytkownika "wybory Stary Zamość" Po pierwsze primo: Nie jestem pracownikiem gminy i tym bardziej nikt nie dyktował mi co mam pisać, lecz mam troche oleju w głowie potrafie analizowac i oceniać samodzielnie. 2' PIszesz, że wójt wystarczająco się nachapał. Czy eleganckim jest zaglądanie komuś do portfela ?? czy wójt komuś ukradł te pieniądze ??? Czy sam sobie ustalił wysokość dochodów, czy decydowali o tym radni (obecny wójt ma jedne z najniższych poborów jeśli chodzi o wójtów z powiatu zamojskiego). W twojej wypowiedzi widac pewną zaściankowość i zazdrość. 3' Czy to wina sekretarza, że ma blisko do pracy ??? Naprawdę każdy ma prawo mieszkać tam gdzie chce. Nie spotkałem się jeszcze z propozycją aby sekretarzowi ktoś kupował samochód, więc skąd twoje przypuszczenia 4' O jaki wkład własny chodzi ?? ano tak, iż chcąc realizować jakąś inwestycję pewien wkład pieniężny trzeba posiadać (Unia nie zwraca 100% kosztów). Radzę doczytać więcej informacji na ten temat bo przedmówca dużo mówi a niewiele wie. 5' Nie ! nasza gmina wcale nie jest tak bardzo zadłużona w stosunku do innych samorządów. Informacje te są zupełnie jawne wystarczy poszukać w internecie (jeśli potrafisz ??). Proponuję porównać zadłużenie naszej gminy chociażby z takimi miastami jak Bytom czy innymi gminami. Naprawdę u nas nie jest źle. 6' Obecne inwestycję cię śmieszą ?? Niewątpliwie masz specyficzne poczucie humoru. Toż przecież wójt tych inwestycji osobiście nie robił, nikt mu nie dał łopaty i kielni żeby pracował, to w jaki sposób mógł coś zchrzanić ??? Pragnę Cię uświadomić i poinformować, że takie rzeczy wykonują prywatne firmy które startują w przetargu. Głównym i praktycznie jedynym kryterium takich przetargów ( ku uciesze mieszkańców, że zaoszczędziliśmy) jest CENA !! wygrywa firma która robi najtaniej ( czytaj. najgorzej) i w tym tkwi problem Pozdrawiam kumatych !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybory Stary Zamość napisał:
Widać że Wyborca najprawdopodobniej jest pracownikiem gminy Stary zamość ( pisząc za plecami stał pan wójt i mu dyktował klepiąc go po plecach).Jeśli chodzi o doświadczenie - obecny wójt piastuje stanowisko od 16 lat - według mnie wystarczająco sie już nachapał. Najlepszy jest wpis o niedouczonej i niekompetentnej kadrze w gminie Stary Zamość - Wyborca sie z tym zgodził w 80 % heheh. Wójt i sekretarz wiedzą co robią zatrudniają samuch [...] którzy im tylko przytakują wszystko jest OK. Wkurza mnie wpis wyborcy o nadużyciach mam propozycje może panu sekretarzowi pan wójt zakupi samochodzik służbowy bo przeciez ma bardzo daleko do pracy. Jeśli chodzi o inwestycje o jaki wkład własny chodzi Ci wyborco???? nasza gmina jest tak zadłużona że nie ma wkładu własnego i jeśli nic się nie zmieni dalej ta dziura bedzie się powiększać. A obecne inwestycje śmieszą mnie , GOK schrzaniony - w środku grzyb, boisko spartaczone , brak drenazu a murawa znikła - jeszcze nikt boiska nie użytkował a ono już sie rozkleja . Głosujcie na każdfego tylko nie na [...]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborca napisał:
Witam, pragnę ustosunkować się do wypowiedzi użytkownika "wybory Stary Zamość" Po pierwsze primo: Nie jestem pracownikiem gminy i tym bardziej nikt nie dyktował mi co mam pisać, lecz mam troche oleju w głowie potrafie analizowac i oceniać samodzielnie. 2' PIszesz, że wójt wystarczająco się nachapał. Czy eleganckim jest zaglądanie komuś do portfela ?? czy wójt komuś ukradł te pieniądze ??? Czy sam sobie ustalił wysokość dochodów, czy decydowali o tym radni (obecny wójt ma jedne z najniższych poborów jeśli chodzi o wójtów z powiatu zamojskiego). W twojej wypowiedzi widac pewną zaściankowość i zazdrość. 3' Czy to wina sekretarza, że ma blisko do pracy ??? Naprawdę każdy ma prawo mieszkać tam gdzie chce. Nie spotkałem się jeszcze z propozycją aby sekretarzowi ktoś kupował samochód, więc skąd twoje przypuszczenia 4' O jaki wkład własny chodzi ?? ano tak, iż chcąc realizować jakąś inwestycję pewien wkład pieniężny trzeba posiadać (Unia nie zwraca 100% kosztów). Radzę doczytać więcej informacji na ten temat bo przedmówca dużo mówi a niewiele wie. 5' Nie ! nasza gmina wcale nie jest tak bardzo zadłużona w stosunku do innych samorządów. Informacje te są zupełnie jawne wystarczy poszukać w internecie (jeśli potrafisz ??). Proponuję porównać zadłużenie naszej gminy chociażby z takimi miastami jak Bytom czy innymi gminami. Naprawdę u nas nie jest źle. 6' Obecne inwestycję cię śmieszą ?? Niewątpliwie masz specyficzne poczucie humoru. Toż przecież wójt tych inwestycji osobiście nie robił, nikt mu nie dał łopaty i kielni żeby pracował, to w jaki sposób mógł coś zchrzanić ??? Pragnę Cię uświadomić i poinformować, że takie rzeczy wykonują prywatne firmy które startują w przetargu. Głównym i praktycznie jedynym kryterium takich przetargów ( ku uciesze mieszkańców, że zaoszczędziliśmy) jest CENA !! wygrywa firma która robi najtaniej ( czytaj. najgorzej) i w tym tkwi problem Pozdrawiam kumatych !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko to jest stek bzdur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOZE BYSCIE POSZLI PO ROZUM DO GLOWY I ODCZEPILI SIE OD PANA WOJTA WALDEMARA RACZYNSKIEGO, ALBO Z WLASNEGO PORTFELA SIE POZBYLI KASY I SAMI WZIELI LOPATE I KIELNIE I COS ZBUDOWALI GLOMBY . KARZDY Z WAS MYSLI ZE TO TAKA PROSTOTA SPRAWA TO ICICIE DO SZKOLY BUDOWLANEJ, LUB ZRUBCIE KURS BRUKAZA PROSZE BARDZO DROGA WOLNA CZEGO ZADEN CHOJRAK NIE PUJDZIE PO WYKSZTALCENIE I NA SZKOLENIA LUB STAZ. I MOGLIBYSCIE BYC TA KADRA W NASZEJ GMINIE MONDRALE. LATWIEJ WAM KOGOS OCENIAC NIE ZNAJAC TYCH LUDZI . JAK SIE KOGOS OCENIA I OBLEWA SZAMBEM TO POWIEC MU TO PROSTO W TWARZ CZEGO ZADEN Z WAS TEGO NIE ROBI CO . MOJM ZDANIEM BRAK WAM JAJ. A ZA TE POMUWIENIA POD ADRESEM OSOBY PANSTWOWEJ GMINA STARY ZAMOSC MA PRAWO TO ZGLOSC DO PROKURATURY I SADU O ZARZUT ZNIESLAWIENIA KARA ZA TEN CZYN TO 8-LAT POZBAWIENIA WOLNOSC W ZAWIESZENIU NA OKRES 3-LAT. MACIE SZCZESCIE ZE PAN WOJT RACZYNSKI TO TOLERANCYJNY CZLOWIEK BO JAK BYSCIE TRAFILI NA PANA WOJTA GLIWINSKIEGO W ZAMOSCIU TO PODEJRZEWAM ZE SPRAWA SKONCZYLA BY SIE W SADZIE LUB W WIEZIENIU. DLA WASZEGO DOBRA RADZE DAC SOBIE SPOKUJ Z TYMI OSADAMI. A CO DO PANI KANDYDAT RADZE NAJPIERW POZNAC OSOBISCIE I JEJ PRACE W PUP W ZAMOSCIU TAM TO DOPIERO TRAGEDIA JAK URZENDNICY DBAJA O INNYCH . RADZE SOBIE WZIASIC TA RADE DO SERCA BO INACZEJ SPRAWA SKONCZY SIE NA SALI SONDOWEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puki nasz Pan Wojt jest dalej Wojtem to jest spokoj jest zrobiony Stadion jest naprawiony Bank, jest odestalrowany budynek naszej Gminy zbudowano szkole sa organizowane wycieczki dla uczniow wyjazdy integracyjne , zawody Strazy Pozarnych , imprezy Sportowe . Oraz spotkania z ciekawymi ludzimi . Sa dyskoteki w remizie w udryczach , Wislowcu. No i najlepsze mordobicia w udryczach smiechu warte jak po kilku piwach i winie lub wodce sie napier***aja mozna sie polac ze simiechu w spodnie . No i zostala w koncu zbudowana Szkola dla dzieci w Udryczach wiec rodzice maja blisko po swoje pociechy nie musza tracic kasy na paliwo do Starego Zamoscia i spowrotem. A na WISLOWCU jest nowy SOLTYS Solectwa bardzo dobra kandydatka Pani EWA SOBON ktura walczyla o stara mleczarnie i ja naprawila choc nasza gmina zamuwila do tego remontu partaczy bo podloge spier***ili na calej lini. No cusz braki w budownictwie i najtanszym kosztem cudownie przecierz to POLSKA . No ale mleczarnia od zewnatrz i wewnatrz jest ok, panom fachowcom za ten trud dalbym w ocenie 5 z plusem za ta robote . No i mieszkancy solectwa Wislowca kturzy zaczeli remont dodatkowy tej mleczarni pelny szacun mleczarnia jest bardzo ladna i byla warta takiej Pani SOLTYS Wislowca Gratulacje dla EWY SOBON i jej ekipy remontowej mieszkancow oby tak dalej . Jeszcze zaprzengnie Pani do robot interwencyjnych Pana Slawomira Piotra Lukaszczuka Nisciura bo to jest byly pracownik Gminnego Zakladu Obslugi Komunalnej Gminy Zamosc i dobry znajomy Pana Wojta Gliwinskiego I Konrada Dziuby z Zamoscia. / Oraz siwietny apsolwent CENTRUM KSZTALCENIA PRAKTYCZNEGO W ZAMOSCIU i najlepszy uczen pana MARKA PLOCHARZA kierownika, CKP-ZAMOSC w Zawodzie Budowlaniec. Pan WOJT Starego Zamoscia ma u swojego boku swietna ekipe z Wislowca powinien byc z siebie dumny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to w czym problem tkwi wywalmy ta kadre radnych na zbity ryj bo oni dbaja tylko o siebie i swoje brzuchy nie dosic , ze sa nie kompetentni to jeszcze robia sami dla siebie zamiast dla naszej gminy. Radnymi powinni zostac ludzie kompetentni np. Pan Tadeusz Pieczykolan, Waldemar Raczynski, Pani Ostapinska,Janusz Czarny sekretarz,EWA SOBON Soltys Wislowca, Jurek Kanarek policjant, Pan Mazurkiewicz, Pan Andrzej Okon , Krzysztof Pastuszak,Juzio Urdeniec,Monika Palichleb, Pan Slawomir Piotr Lukaszczuk Nisciur, Pan Kostrubala,Juzio Proc,Marian Palichleb,Denkiewicz Bartlomiej, Anita Skowron, Magdalena Konarska. To jest wykfalifikowana i kompetentna Kadra. Sa godni zaufania i posiwiecenia dla naprawy Gminy za takimi ludzimi warto stanac murem takich ludzi powinno sie zatrudniac bo sa wyszkoleni i maja po kilka zawoduw naras maja bardzo duze uprawnienia razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Synku jak kogos zechca wywalic to ciebie wywalimy pierwszego . A na twoje miejsce wsadzimy SZERYFA, KANARKA, I LUKASZCZUKA bo oni jedni sa sprawiedliwi i lojalni przestrzegaja regulaminu oni nawet nie mrygna okiem jak dostana roskaz bo go wykonaja w 100 procentach to biurokraci kruzy dbaja o dobry wizerunek wladzy i o nasza GMINE . Wiec malutki nie podskakuj bo cie zapuszkuja to twardziele. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syniu nie dyktuj nam kogo i gdzie mamy wsadzic i na jakie stanowiska a Pan Wojt nikomu niczego nie dyktowal i nie klepal nas po plecach chociasz przydaloby sie wsparcie moralne innych porzadnych obywateli i mieszkancow Gminy Stary Zamosc tylko tych oczywiscie normalnych a nie zrzendy co tylko nam blokuja wspolprace w Panem Wojtem Starego Zamoscia na inwestycje interwencyjnych prac w Wislowcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, pragnę ustosunkować się do wypowiedzi użytkownika "wybory Stary Zamość. Ten pan zaduzo sie naogladal filmow gangsterskich i chyba zaczyna mu sie pizidziaczyc z zeczywistoscia . Wiec z zazdrosc naszemu Panu Wojtowi , ze jemu sie zycie powiodlo a temu panu co napisal , ze nasz Wojt sie nachapal . Wiec tego pana nie ma poco brac pod uwage bo niedosc , ze jest bezczelny to jeszcze arogancki i kiedys ktos spusci mu bencki . Radze sie panu gosciowi dwa razy zastanowic zanim narobi sobie wrogow nawet niewie ilu nas jest kim jestesimy i skond jestesimy , w kazdej chwili mozemy go namierzyc i sprawdzic co to za jeden wielmozny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos kto pomawia osoby Panstwowe i Prywatne niech zastanowi sie lepiej 3 razy zanim bendzie zapuzino i sprawa skonczy sie na wokandzie sondowej . Bo latwo jest kogos pomowic ale jakos nie ma cwaniaka by mu to udowodnic jezeli sprawa nie ma faktu prawnego i faktycznych nagran , zdjeci , siwiadkow,nagrania rozmow ani zadnego dowodu i dokumentow to lepiej niech sie nie odzywa , zeby byla jasnosc jesili zaczepiasz Pana Wojta to chociasz go poznaj buraku zanim go pomuwisz za cos czego nie bylo i nie mialo miejsca zajscie . A tym gadaniem obnizasz sobie cisnienie frajerze i wkurzasz obywateli zaprzyjazinionych z Panem Wojtem jesili nie chcesz sie doigrac to siec cicho i nie oskarzaj ludzi bez dowodu bo moge sprawic , ze wylondujesz w pudle pod nadzorem glin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ktoremus cfaniakowi uderzy pomysl , zeby zaczepic Lukaszczuka to lepiej na waszym miejscu uciekalbym za granice Lukaszczuk ma powiazania z Hetmanem Zamosc i GKS-Katowice oraz Motor Lublin kibicami i szalikowcami z Chelma wiec radze mu lepiej nie robic nic glupiego i nie zaczepiac Lukaszczuka bo wasze zaczepki moga skonczyc sie w szpitalu lub w areszcie sledczym bo jest BOSEM. FALA ZONDZI . Bo slyszalem o nagonce w Udryczach na niego , no i macie cieniasy Przerombane........... teraz on na was Poluje i raczej sie nie cofnie zwolal calot swoja sfore .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA do wszystkich mieszkancow Gminy Stary Zamosc uwazajcie na sowje gospodarstwa i domy bo w Gminie Stary Zamosc pojawili sie zlodzieje wlamuja sie do gospodarstw i mieszkan pierwsze wlamanie odnotowane w miejscowosci Borowina-Wislowiec . Podejrzani dzialaja w nocy okradajac wartosc gospodarskie byc moze jest to mlodzierzowka z Wislowca lub Borowiny . Ostatnio notowani przez Zamojska Policje moga byc grozini nie ryzykowac besposiredniego starcia z nimi natychmiast powiadomic KMP-ZAMOSC lub Pania soltys Wislowca . ZERO SZACUNKU DLA ZLODZIEJI w Starym Zamosciu . RUSLAN . Dobrze radze Zamojskiej Policji niech wezimie sie do roboty i chroni obywateli chyba nie musze cytowac waszej przysiegi Policyjnej co . Zamojska Policja sie opier***a a bandyci grasuja zas RUSLAN im NAWpier***A a laury znow zbiora Zamojscy. Za to bandyci maja jusz pszesrane bo sa namierzani i sledzeni zostal im podlanczony gps i podsluch nawet nie wiedza , ze sa sledzeni od pewnego czasu jest montowana na nich zasadzka w Wislowcu BONZO. CZELIOS nawet wiemy kiedy chodza srac do kibla Zamojska Policja by nie wpadla na taki pomysl BONZO bo Zamojscy maja za duze brzuchy i za mala glowe dla tego sie tam tak malo miesci. Obywatele Starego Zamoscia zostali ostrzezeni o dzialaniu Zorganizowanych Grup Przestepczych o ich dzialaniu na terenie Wislowca i Borowiny . RUSLAN,BONZO,CZELIOS -zakres zadan opserwacja inwigilacja podsluchiwanie ,nagrywanie, dzialania interwencyjne twozenie teczek Osobowych OCHRONA osub i mienia. Wrazie sytuacji Uzycie srodkow Adekfatnych do przymusowego zatrzymania bandytow System COMBAT56 lub DEFENDU . Zwiazac bandytow zakneblowac i dokonac samo-sadu, a Policji dostarczyc anonimowo dokumentacje z dzialan prewencyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...