Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na wójta w gminie Jabłonna

Utworzony przez wyborca, 13 listopada 2010 r. o 11:17
wyborca napisał:
P.Banach niech się nie wymądrza uniwersytecką wiedzą i kłamstwami. Za kłamstwa to do sądu! A PiS jest zmarginalizowany! Odchodzą do lamusa! I jacy to ludzie, "prawi", "sprawiedliwi", "pobożni", a jak się zachowują, kłamią, depczą bliżniego i pierwsi w kolejce do komunii św. Osoby tak mocno popierające p.Banacha robią to tylko dla własnego interesu, licząc na stołeczki! To widać gołym okiem! A p.Salasa-właził w tyłek P.Rudzkiej aż żal było patrzeć a teraz jeżdzi po niej jak... Bo swoje już osiągnął, a i tak nic nie zrobi dla tej gminy! Żenada!!!
P Rudzka nie sięga P.Banachowi do pięt i nigdy nie osiągnie tego co ten człowiek bo jest za płytka!!!!Swoją drogą- nieżle sie ułożyła ze swoimi poplecznikami,że tak ją agitowali.Ciekawe jak sie pomieszczą na stołeczkach i co się komu dostanie?Bo nam zapewne dostanie się ale 4 lata agonii.Brudy,fałsze i kombinacje wypłyną pewnie ale dla nas będzie za póżno.P.Rudzka,teraz będziemy dokładnie patrzec pani na ręce i na to jak pani pracuje i tak jak napisał 'wyborca'-za kłamstwa to do sądu!Bo ryba psuje się od głowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważny obserwator napisał:
Popieram poprzednika! I powiem więcej. Władzę w województwie ma PSL-PO, w powiecie samodzielnie PSL, w radzie gminy większość stanowią ludzie związani z PSL lub jego sympatycy, na przewodniczącego wybrali szefa gminnego PSL, więc układ jest logiczny-tylko p.Rudzka przy dobrej współpracy z PSL może coś zrobić dla naszej gminy. Tyle na ile będzie to możliwe.
Z tym się zgadzam że jest dobra współpraca Rudzkiej z "wybranym" przewodniczącym Rady Gminy ale na innej płaszczyźnie i wcale tu nie wchodzą w grę interesy gminy.Ten układ doprowadzi do totalnego dna...naszej gminy. Poprzez kupywanie i załatwianie różnymi metodami głosów przekreślono możliwość rozwoju i poprawy życia mieszkańców na godnym poziomie. Ale czego można było się spodziewać na terenie gdzie panuje głeboka komuna,przyzwyczajenia i urzędnicy z tamtego okresu którzy trzymają się nogami, rękami i zębami swoich stołków.Rudzkiej udało się przez przypadek objąć urząd 4 lata temu...niestety to była pomyłka. O demokracji tu nie ma mowy a o poziomie pani wójt i jej sztabu świadczy to co zrobiono z plakatami Pana Banacha.To jest "demokracja" w gminie Jabłonna.Wstyd,wstyd, wstyd i kompromitacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki kłamstwom, obłudzie i działaniom niezgodnych z prawem jak niszczenie plakatów przeciwnika, głoszenie nieprawdy wygrała Rudzka i klika kombinatorów. Beton, zacofanie i układy górą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzą słuchy, że Rudzka sfałszowała dokumenty, ciekawe co z tego wyniknie? Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie - oby. Ta baba to porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziki napisał:
Chodzą słuchy, że Rudzka sfałszowała dokumenty, ciekawe co z tego wyniknie? Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie - oby. Ta baba to porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to, że dla Pani Rudzkiej przeciwnik to wróg, którego trzeba zniszczyć. Po trupach do celu. A cel uświęca środki, przeciwników do gazu - haj hiltla, oberkomando Rudzka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów...podobno była nauczycielką..ZENADA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby zniżyć się do poziomu Pani Rudzkiej, można by napisać kilka słów o jej nieciekawej przeszłości - jak to było za czasów panieńskich. Na razie nie będę o tym pisała, chociaż tego nie wykluczam, niech ludzie przejrzą na oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weszłam z ciekawości na stronę Gminy Jabłonna..Tam nic sie nie dzieje!!Nawet zarzadzenia sa tak wpisane,że trzeba je otwierać kolejno żeby sprawdzic gdzie jest to którego np.własnie szukamy.Ta strona to tragedia i wstyd!!!A ktoś za to kasę bierze i powinien pilnować uaktualniania wiadomości.Dla porównania na stronie Gminy Osielsk o której mówił P Banach jest tak przejrzyście podane,że chce się czytać,przeglądać.U nas nędza..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zewsząd krzyki, psy szczekają a karawana jedzie dalej, jednym słowem pocałujta w .... Wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Wygląda na to, że dla Pani Rudzkiej przeciwnik to wróg, którego trzeba zniszczyć. Po trupach do celu. A cel uświęca środki, przeciwników do gazu - haj hiltla, oberkomando Rudzka.
Nie mogła się pogodzić z tym że kontrkandydat jest lepszy!!!! od niej i przedstawia konkretny program i wizję rozwoju gminy!!! ...a ona miała jedynie krówki z napisem Wioletta Rudzka, no właściwie jesteśmy na wsi,czy można oczekiwać czegoś więcej...????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minął tydzień od wyborów a gdzie gratulację dla rudzkiej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzyś napisał:
Minął tydzień od wyborów a gdzie gratulację dla rudzkiej ?
Krzyś nie żartuj sobie... Ten elektorat dostał "mamroty" i zajęty jest konsumpcją,inni okryci kocami... Żyją w innym świecie o istnieniu takiej techniki jak komputer nie wiedzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ja słyszę? Jakieś krówki, koce, "mamroty", przekupstwo, dopisywanie do list wyborczych, dowożenie do głosowania, niszczenie plakatów, ustawianie przetargów, kombinacje z tłuczniem, fałszerstwa dokumentów. To nasza ukochana Gmina Jabłonna. Słowem Sodoma i Gomora a i tak "większości" (tym z układu) to nie przeszkadza. Jeśli taka była przeszłość, to jaka czeka nas przyszłość - tylko siąść i płakać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy banach zapłcił swoim dziewczynkom za to że tak biegały po wsi a może obiecał im coś innego ja cztałem na tablicy kartkę jak przepraszł Rudzką za podanie nieprawdziwych informacji,to się zastanawiam że skoro ją przeprasza to kto tu kłamie a gdzie to wszechstronne wykształcenie Marka a gdzie jego uczćiwość chyba dał tyłów cygan przez wieś idzie raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wezcie nie pier***cie bo zal gmina biedna i co tu poradzic mamy jakies przedsiebiortstwa- nie no moze jedno z czego podatki ciagnac moze z dziadow co przychodza do gminy po to zeby wziasc pare groszy z opieki i tacy ludzie wymagaja luksusow wojt ma cala gmine na glowie 17 sołetstw pan marek wielki reformator pozyskiwacz funduszy nie dodal tylko ze przy dochodzie naszej gminy musialby porzadnie zadluzyc ja aby sprostac wymogom unijnym iiiii jeszcze dodam ze ci co nie maja zielonego pojecia o samorzadzie niech sie nie udzielaja kto z was wie jak wyglada praca wojt kto wie jakie ma kompetencje ja sam tego nie wiem i nie pier***e glupot wiem co mowie a nie wymyslam tylko zeby dopiec pani wojt tylko dlatego ze narod ja poparl poraz drugi mimo ze nie prowadzila zbyt glosnej kampani a za to pan marek uciekal sie do metod wrecz uwlaczajacych godnosci polityka wygladalo to jak zachowanie 7 letniego dziecka ktore w glupi sposob probowalo sprowokowac pania wojt co sie skonczylo przegrana i pana banacha ale czy zachowal resztki godnosci nie robil dalaj swoje i wyszedl na tym jak widac upadl nizej niz grzybica stop.w gazecie pisal ze bedzie uzdrawila to on moze kaszpirowski;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda w oczy kole? Tak jakby ktoś nie wiedział jaka jest sytuacja w tej gminie, która stacza się coraz niżej na dno. Jeśli gmina jest biedna to nie można nad tym przechodzić do porządku dziennego, tylko coś z tym trzeba zrobić aby było inaczej. Wygrała "łapówka" dzięki swojej przebiegłości i cwaniactwu - w tym jest dobra, widać, że to dla niej nie pierwszyzna. Wygrana "łapówki" to przegrana dla gminy i jej mieszkańców na lepsze jutro - niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa - trzeba troszkę umysł wytężyć, wiem, że to boli, ale czasem warto zastanowić się nad tym światem, dlaczego jest tak a nie inaczej. Nie chciało się chodzić do szkoły to może warto było pójść na spotkanie z Banachem i posłuchać co ma do powiedzenia, przemyśleć sobie wszystko w domu na spokojnie i wtedy dopiero się wypowiadać. A tak ciemnota i zabobony górą. Poziom wypowiedzi - poniżej krytyki. Jątrzenie i nic poza tym. Ja jednak mam nadzieję, że ziarno wiedzy i prawdy zostało zasiane i prędzej czy później przyniesie to określone efekty bez względu na to czy się to podoba Rudzkiej i jej klice czy nie. Ich godziny są policzone i jest to element niewątpliwie wesoły bo ma w sobie znamiona optymizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...