Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na wójta w gminie Niemce

Utworzony przez gość, 7 listopada 2010 r. o 12:30
Z tego co pamiętam, Pan Karwicki już pracował w Gminie i jakoś nie zapisał się pozytywnie. Każdy z wójtów chciał go wyrzucać. Ja postawię na młodych i wykształconych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro się pan tak dobrze orientuje to zapewne pan wie, że pan Karwicki sam odszedł z gminy a nie został wyrzucony. A poza tym jeśli dobrze pamiętam miał dobre relacje z wójtami oprócz obecnego, na pewno podobnego zdania są pracownicy którzy również opuścili gminę. Wykształcenie to nie wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że odpowiednią, kompetentną osobą na stanowisko Wójta Gminy Niemce będzie p. H. Karwicki . Polecam do przeczytania przedstawiony przez Niego program .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
Uważam, że odpowiednią, kompetentną osobą na stanowisko Wójta Gminy Niemce będzie p. H. Karwicki . Polecam do przeczytania przedstawiony przez Niego program .
Program jak program nie zaskakuje niestety papier przyjmie wszystko, nie znam Pana Karwickiego / nie licząc zdjęć z plakatów/ ale niestety nie dał nam jako wyborcom szansy na spotkanie, porozmawianie czy zadanie pytań.Jego kandydaci na radnych też nie przekazali choćby małej ulotki z programem a wśród 13 tyś wyborców tylko mala część mogła sprawdzić w internecie co kandydat ma do zaoferowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wszystkich frustratów, którzy tu wylewają pomyje i się nie podpisują ... ten się smieje kto się śmieje ostatni hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Niemcach ponad 8 lat. Pana Karwickiego nie widziałam na oczy, tylko jakiś Pan agituje na jego rzecz. to jest dziwne, że kandydat siedzi w domu i chce wygrać wybory. Radnych też nie poznałam, więc głosuję na inną osobę. Nie wiem czy bycie urzędnikiem i siedzenie za biurkiem to zdobywanie doświadczenia.Apeluję wybierajmy ludzi młodych z wyższym wykształceniem - to jest nasza przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu Kowalikowi puszczają nerwy i nawet nick zmienił. Spokój może pana uratować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
renie napisał:
Czytam i widzę że rozgrywka trwa między 3 kandydatami, a co z pozostałymi czy ktoś wie coś na temat P. Studzińskiego bo to dla mnie całkiem nowa osoba albo P. Piotrowska, P. Karwicki czy P. Golianek. Może moja niewiedza bierze się z tego że mieszkam w tej gminie od 3 lat dlatego proszę o Wasze opinie i spostrzeżenia, ewentualnie wskazówkę gdzie szukać informacji na temat tych osób żeby dokonać świadomego i odpowiedniego wyboru.
Oprócz lektury ulotek proponowałabym zasięgnąć opinii sąsiadów, którzy z gminą związani są od urodzenia, ponieważ ci ludzie najlepiej znają zasługi kandydatów. Kampania wyborcza niestety nie daje możliwości bezpośredniego kontaktu wyborców z kandydatami. Promują się ci, którzy mają więcej pieniędzy przeznaczonych na kampanię (Ewa Jachim, Stefan Czyżyk), co nie znaczy, że akurat te osoby zasługują na fotel wójta. Pan Czyżyk, mając 67 lat i emeryturę powinien już sobie odpuścić i dać szansę młodszym. Pani Jachim, która od 4 lat zameldowana jest na terenie naszej gminy nie ma pojęcia co dla gminy jest potrzebne, podejmuje działania destrukcyjne w swojej miejscowości. Pani Pisarek i Pan Krocz to młodzi ludzie, którzy obecną kadencję byli radnymi gminnymi i nie nabyli jeszcze umiejętności do kierowania gminą. Pan Golianek i Pan Studziński w UG mogli być co najwyżej petentami. Wydaje mi się, że największe szanse na objęcie stanowiska wójta ma Pan Urbaś i Pan Karwicki. Pan Urbaś, który w obecnej kadencji był radnym powiatowym, mógłby wprowadzić nowe, szersze spojrzenie na potrzeby gminy. Myślę, że jego doświadczenie w pracy samorządowca zaowocuje kontaktami z władzami powiatu i województwa w celu podjęcia wspólnych działań na rzecz gminy. Również Pan Karwicki, który był wieloletnim pracownikiem UG, w tym również zastępcą wójta sprawdziłby się w roli wójta. Myślę, że to ci dwaj panowie mają realną szansę powalczyć w drugiej turze o to stanowisko i tym Panom będę kibicować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosuję na ludzi z wyższym wykształceniem. Jak sprawdziłem to p. Urbaś i Karwicki mają średnie wykształcenie więc nie koniecznie są dobrymi kandydatami. Jaki głupoty panie Domownik pan Wypisuje. wiadomo, że po wyborach w Powiecie zmienią się ludzie i może układ sił, więc obecni radni będą wspomnieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robotboy napisał:
do wszystkich frustratów, którzy tu wylewają pomyje i się nie podpisują ... ten się smieje kto się śmieje ostatni hahaha
Panie Kowalik nie ośmieszaj się Pan,już raz dał Pan plamę. Wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SŁUSZNA BARDZO CELNA CENNA ODKRYTA (chodź ukryta)UWAGA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irena ty to masz poczucie humoru. Pan Urbaś rolnik od kapusty, który dopiero raczkuje w zarządzaniu ludźmi, a może myśli ,że to chłodnia. Pan Karwicki - zrządzanie biurkiem i papierami. Kpina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SŁUSZNA BARDZO CELNA CENNA ODKRYTA (chodź ukryta)UWAGA!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olek napisał:
Irena ty to masz poczucie humoru. Pan Urbaś rolnik od kapusty, który dopiero raczkuje w zarządzaniu ludźmi, a może myśli ,że to chłodnia. Pan Karwicki - zrządzanie biurkiem i papierami. Kpina.
Wykpić kogoś jest bardzo łatwo. Podaj swój typ i uzasadnij wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram apel Kamili. Ludzie młodzi, ambitni to nasza przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zadaniem nie liczy się wiek kandydata. Programy wyborcze - kartka wszystko przyjmie. Trzeba patrzeć na wszystko przez pryzmat osiągnięć oraz podejścia do mieszkańców naszej gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ela napisał:
Popieram apel Kamili. Ludzie młodzi, ambitni to nasza przyszłość.
Młodzi owszem, ale młodzi doświadczeni, a takich na tej liście nie widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
renie napisał:
Czytam i widzę że rozgrywka trwa między 3 kandydatami, a co z pozostałymi czy ktoś wie coś na temat P. Studzińskiego bo to dla mnie całkiem nowa osoba albo P. Piotrowska, P. Karwicki czy P. Golianek. Może moja niewiedza bierze się z tego że mieszkam w tej gminie od 3 lat dlatego proszę o Wasze opinie i spostrzeżenia, ewentualnie wskazówkę gdzie szukać informacji na temat tych osób żeby dokonać świadomego i odpowiedniego wyboru.
JA też mieszkam w tej gminie (Jakubowice) krótko i rządzących na oczy nie widziałem (no może na zdjęciu), ale wiem że będę głosował na dotychczasowe władze, bo w Jakubowicach tak dużo inwestycji zostało zrealizowanych (nawet asfalcik koło mojego domu) że po co zmieniać jak coś jest dobre- nawet jak jest stare.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karola napisał:
Młodzi owszem, ale młodzi doświadczeni, a takich na tej liście nie widzę.
A ja widzę. Pozdrawiam Karola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMPROMITACJA KANDYDATA NA WÓJTA KRZYSZTOFA URBASIA Zobaczcie Ulotkę wyborczą. RUDKA Kozłowiecka Piszemy przez zwykłe "u" a nie "ó" Jak to ma być wasz wójt to ja dziękuję. Panie Urbaś do szkoły a nie na wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...