Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz na mszy namawiał do głosowania na PiS

Utworzony przez ola, 18 września 2011 r. o 19:53
Ewnagelizator: chyba nie uważasz na lekcjach w tej swojej zawodówce. Naucz się najpierw pisać: nie ma czegoś takiego jak TRANWESCYTA, jeżeli już to TRANWESTYTA:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Znacie przysłowie? ,,Psy ujadają, a karawana idzie dalej". Za miesiąc i tak PIS wygra, więc prawica i komuniści się wściekają.
Naiwnością jest wierzyć, że PIS wygra ale podobno Wschod słynie z tego, że można tutaj spotkać wielu naiwnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech katabas namawia i tak osiągnie odwrotny skutek bo takie są prawa natury, których pan nie zmienisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykły Polak napisał:
Niestety łaskawco - TAK. Do "TEGO" Kościoła mogą należeć tylko ludzie dobrej woli, kochający Prawdę, cisi i pokornego serca. A nie "dyskutanci bezmyślni, bez-wierni, bez....". Tak, Tak - do Ciebie mówię. Życęe Ci byś miał odwagę myśleć. Uwierz mi, W A R T O ! ! !
HAHAHAHAHAHAHAHA Ty jesteś albo opętany albo po prostu jesteś dobrym satyrykiem Nic mnie tak dziś nie rozśmieszyło jak ten tekst "Do "TEGO" Kościoła mogą należeć tylko ludzie dobrej woli, kochający Prawdę, cisi i pokornego serca. A widziałeś kiedyś kogoś takiego w kościele katolickim??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety... powiązania i wspólne interesy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Media podają zafałszowane wyniki sondaży. PO przegra definitywnie z PISem. Teraz możecie sobie tu szczekać do woli, ale po wyborach zobaczycie. Słyszałam, że w wielu szkołach średnich maturzyści będą głosować na PIS i na dowód mają zrobić fotkę karty wyborczej i będą mieć za to 6 na półrocze i koniec roku np. z angielskiego, polskiego lub historii.I co wy na to platformerso - komuno? ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna zabawa w te komentarze, ja dostaję za każdy anty PIS 5 zł hehehehe;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
HAHAHAHAHAHAHAHA Ty jesteś albo opętany albo po prostu jesteś dobrym satyrykiem Nic mnie tak dziś nie rozśmieszyło jak ten tekst "Do "TEGO" Kościoła mogą należeć tylko ludzie dobrej woli, kochający Prawdę, cisi i pokornego serca. A widziałeś kiedyś kogoś takiego w kościele katolickim??
Tak szczerze-nieliczni,ale można spotkać. A może to ja jestem wyjątkowym szvczęśliwcem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
HAHAHAHAHAHAHAHA Ty jesteś albo opętany albo po prostu jesteś dobrym satyrykiem Nic mnie tak dziś nie rozśmieszyło jak ten tekst "Do "TEGO" Kościoła mogą należeć tylko ludzie dobrej woli, kochający Prawdę, cisi i pokornego serca. A widziałeś kiedyś kogoś takiego w kościele katolickim??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
Media podają zafałszowane wyniki sondaży. PO przegra definitywnie z PISem. Teraz możecie sobie tu szczekać do woli, ale po wyborach zobaczycie. Słyszałam, że w wielu szkołach średnich maturzyści będą głosować na PIS i na dowód mają zrobić fotkę karty wyborczej i będą mieć za to 6 na półrocze i koniec roku np. z angielskiego, polskiego lub historii.I co wy na to platformerso - komuno? ;p
Jasne a na wakacje wszyscy z tymi zmanipulowanymi ocenami polecą na wykupioną przez PiS wycieczkę do Rzymu Oczywiście wyczarterowanymi Tupolewami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojej napisał:
Ewnagelizator: chyba nie uważasz na lekcjach w tej swojej zawodówce. Naucz się najpierw pisać: nie ma czegoś takiego jak TRANWESCYTA, jeżeli już to TRANWESTYTA:)
A ciebie uczono "na wieczorówce"?A może uczysz się w seminarium duchownym lub na spotkaniach ekumenicznych cię szkolono? Zobacz tutaj zobacz tu Przyznać jednak należy,że tranwestyta brzmi poprawniejmchociaż w jednym i drugim przypadku chodzi o księdza-przebierańca w kolorowe,haftowane damskie ciuszki. Chyba nie masz się czego czepić to czepiasz się mało istotnej pisowni wyrazu doskonale określającego pajaca w sukience
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
HAHAHAHAHAHAHAHA Ty jesteś albo opętany albo po prostu jesteś dobrym satyrykiem Nic mnie tak dziś nie rozśmieszyło jak ten tekst "Do "TEGO" Kościoła mogą należeć tylko ludzie dobrej woli, kochający Prawdę, cisi i pokornego serca. A widziałeś kiedyś kogoś takiego w kościele katolickim??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
000000, 00000000000 00000000000000000000. 000000000000000,000000000000000000000000. 000000000000000000000000000000000000000000000000000,00000000000000000000000.0000000000000000, 00000000000000000. Wybacz,że dopiero teraz przeszedłem na Twój język i Twój sposób argumentacji. Myślę, że masz satysfakcję z tego, że mnie przekonałeś?. Gratuluję "mondrości". Z poważaniem - tylko Zwykły Polak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewangelizator nie ośmieszaj się, bo nie znasz pisowni i to świadczy o brakach w Twojej edukacji. Skup się bardziej na języku polskim w tej Twojej zawodówce, a nie pisz w tym czasie wulgarnych słów na ławce szkolnej lub krześle:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by ksiądz namawiał na PO lub SLD to gazeta napewno by księdza pochwaliła, ani PO ani SLD nie wpełni uznają katolicką naukę społeczną kościoła, to chyba ksiądz nie może namawiać na PO, SLD czy innych liberałów socjalistycznych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykły Polak napisał:
000000, 00000000000 00000000000000000000. 000000000000000,000000000000000000000000. 000000000000000000000000000000000000000000000000000,00000000000000000000000.0000000000000000, 00000000000000000. Wybacz,że dopiero teraz przeszedłem na Twój język i Twój sposób argumentacji. Myślę, że masz satysfakcję z tego, że mnie przekonałeś?. Gratuluję "mondrości". Z poważaniem - tylko Zwykły Polak
Zwykły Polaku nie rozumiem dla czego powstrzymujesz swoje emocję Toż jesteś katolikiem więc ci wolno obrzucać błotem każdego kto nie popiera PiS i nie musisz używać do tego dziwnych znaków No chyba że wziąłeś sobie do serca te słowa o dobrej woli pokorze i ciszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie opętany... napisał:
Tak szczerze-nieliczni,ale można spotkać. A może to ja jestem wyjątkowym szvczęśliwcem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcus napisał:
Żal mi głosujących na Palikota, on ma kasę, a wy jesteście tylko jego marionetkami. Smutne, ale prawdziwe.
Marcus - Prawda Palikot ma kase i on nie idzie do sejmu po diety poselskie i inne obrywy finansowe. On chce i zrobi coś konkretnego, nie musi na lewo dorabiać,kombinować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zwykły Polaku nie rozumiem dla czego powstrzymujesz swoje emocję Toż jesteś katolikiem więc ci wolno obrzucać błotem każdego kto nie popiera PiS i nie musisz używać do tego dziwnych znaków No chyba że wziąłeś sobie do serca te słowa o dobrej woli pokorze i ciszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O 18 na mszy była powtórka! To samo kazanie! Jestem w szoku, jak tak można!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...