Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto wygra wybory 2011? Sondaże wyborcze. PO na prowadzeniu

Utworzony przez Juhas, 7 października 2011 r. o 00:21
A mnie ten przekonuje:
Ostatnio edytowany 8 października 2011 r. o 10:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A propos Ruchu - jacy kandydaci, tacy wyborcy: http://kampanianazywo.pl/relacja/kandydat-palikota-do-internautow-mam-w-du***-wasze-komentarze-kandyduje/#lead
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buzon napisał:
A propos Ruchu - jacy kandydaci, tacy wyborcy: http://kampanianazywo.pl/relacja/kandydat-palikota-do-internautow-mam-w-du***-wasze-komentarze-kandyduje/#lead
Reeata do linku: http://www.youtube.com/watch?v=aULdcob9Jeg Piotr Tylkowski rulez !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin, 06 października 2011 roku List otwarty - oświadczenie Podejmując na początku lat 80 ubiegłego wieku działania zmierzające do obalenia panującego w Polsce ustroju totalitarnego nigdy nie sądziłem, że kładę podwaliny pod demokrację totalitarną. Wracając w 1989 roku do odzyskującego wolność kraju, naszego kraju, nigdy nie sądziłem, że wracam do państwa, którego system polityczny sprzyjał będzie wszelkiego rodzaju patologiom i pozbawiał podstawowej ochrony i podstawowych konstytucyjnych praw jego własnych uczciwych obywateli. Rezygnując na początku 1989 roku z oferty azylu politycznego otrzymanej w jednym z krajów starej Unii Europejskiej nigdy nie sądziłem, że przyjdzie mi szukać takiego azylu i wewnętrznej emigracji we własnej ojczyźnie. Zakładając po powrocie do kraju, naszego kraju działalność gospodarczą nigdy nie przeszło mi nawet przez myśl, że z „pucybuta” stanę się nie milionerem, a emocjonalnym bankrutem pozbawionym prawa do wolności gospodarczej i konstytucyjnej obrony podmiotowości. Dzisiaj, w 3 roku niszczenia mojej firmy i mojego życia osobistego przy całkowitym na to przyzwoleniu konstytucyjnych organów Rzeczypospolitej Polskiej, podjąłem decyzję o zamiarze popełnienia największego z możliwych w Polsce aktów desperacji – dalszego życia i świadczenia o dyskryminacji i bezprawiu. Świadczenia o dyskryminacji i bezprawiu nie tylko wobec siebie samego i swojej firmy ale przede wszystkich wobec tych, którzy świadczyć już o tym nie mogą – samospalonych, samopowieszonych, samoutopionych i tych, którym nie starczy sił by nadal przeciwstawić się panującej w Rzeczypospolitej Polskiej prawnej dyskryminacji jej własnych obywateli. Dzisiaj, kiedy znajdujący się w parlamencie politycy mają 24 godzinny wyborczy tryb rozpatrywania swoich skarg, a zwykli obywatele muszą na to samo czekać 180 razy dłużej – dzisiaj, kiedy sąd Rzeczypospolitej uznaje, że nie jest kompetentny w rozpatrzeniu wyborczej skargi partii pozaparlamentarnej podjąłem w pełni świadomą decyzję o bojkocie wyborów. Dzisiaj, w obliczu jawnej prawnej dyskryminacji bezpartyjnych obywateli Rzeczypospolitej Polskiej, w obliczu jawnej prawnej dyskryminacji partii politycznych znajdujących się poza parlamentem, czynię to samo co wspólnie z obecnym prezydentem, premierem, marszałkiem sejmu i marszałkiem senatu RP oraz innymi czołowymi osobistościami polskiego życia społeczno-politycznego czyniłem w latach 80 ubiegłego wieku – apeluję o bojkot wyborów! Andrzej Filipowicz Obywatel Rzeczypospolitej Polskiej Ps. Wieść niesie, że do DW już 4 października taki sam list został e-mailem wysłany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałam głosować na PIS, ale po ostatnich wystąpieniach Jarosława Kaczyńskiego już mam dosyć PISu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sondaże są fałszywe ,bo pytani nie mówią prawdy ponieważ są także oszukiwani.Zwycięstwo PO trzeba włożyć między bajki i także dotyczy to PSL-u ,które zrobi "wypad"za sprawą rolników i wsi.Na to sobie zapracowali.O 3 mandatach może śnić p.Czerniak,ale sen jest tylko snem.Palikot zakończy swoje pokazy na wyborach.Zdrajcy/PJN/także nie wejdą.Główną wygraną na Lubelszczyźnie będzie PIS,chociaż posłowie tej partii na to nie zapracowali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie należy patrzeć na sondaże. Sondaż to zakamuflowane manipulowanie opinią publiczną. Ja tam pójdę głosować na Polską Partię Pracy - jestem zwykłym pracownikiem, wiec myślę że w obecnej chwili tylko jeszcze oni mogą upomnieć się o moje sprawy. Dobrze by było gdyby się dostali do sejmu. Media pomijają ich, promują tylko 4 wybrane partie które maja u nich wpływy. UWAŻAM ŻE NIE POWINNO BYĆ ŻADNYCH SONDAŻY. Ludzie wtedy nie byliby manipulowani, tylko wybierali sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef46 napisał:
Sondaże są fałszywe ,bo pytani nie mówią prawdy ponieważ są także oszukiwani.Zwycięstwo PO trzeba włożyć między bajki i także dotyczy to PSL-u ,które zrobi "wypad"za sprawą rolników i wsi.Na to sobie zapracowali.O 3 mandatach może śnić p.Czerniak,ale sen jest tylko snem.Palikot zakończy swoje pokazy na wyborach.Zdrajcy/PJN/także nie wejdą.Główną wygraną na Lubelszczyźnie będzie PIS,chociaż posłowie tej partii na to nie zapracowali!
Masz rację. Na pewno tak będzie. Patologia Obywatelska i Polskie Stronnictwo Liberalne na śmietnik historii!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam Jarosław Kaczyński przyczynił się do spadku poparcia dla PIS, i ja się temu nie dziwie, ten pan powinien już odejśc z polityki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te sondaże to manipulacja w stylu towarzysza Szechtera i jego braci którzy na bagnetach czerwonoarmistów weszli do naszej ojczyzny i siedzą tu i judzą hałaśliwie jak to maja w zwyczaju bliskowschodniego bazaru ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aniTa napisał:
Chciałam głosować na PIS, ale po ostatnich wystąpieniach Jarosława Kaczyńskiego już mam dosyć PISu.
Pamiętaj, że telewizja kłamie i pokazuje w dobrym świetle tylko to co chce w takowym pokazać. A ma niezwykle dużą siłę. Osobiście rzadko oglądam, ale może dzięki temu wyraźniej widzę wszechobecną manipulację. Polskie Radio- zupełnie inne bajka, pokazuje wybory i kandydatów w sposób bezstronny, a nie przykładowo wybiera tylko ośmieszające urywki z wypowiedzi... Najgorsze, że bardzo dużo ludzi wierzy w to co pokazuje TV... Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS się stoczyło do rynsztoka, dziwą mnie ludzie którzy im wierzą. Czy nie wydaje Wam się dziwne, że wszystkie autorytety przestrzegają przed PIS ?? Może coś w tym jest.. pomyślcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO DO ROZSĄDNYCH!POWSTAŃCIE Z KOLAN I OLEJCIE WYBORY!!!POKAŻCIE,ŻE MACIE HONOR I ODWAGĘ ,JAK WASI OJCOWIE!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO DO ROZSĄDNYCH!POWSTAŃCIE Z KOLAN I OLEJCIE WYBORY!!!POKAŻCIE,ŻE MACIE HONOR I ODWAGĘ ,JAK WASI OJCOWIE!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO DO ROZSĄDNYCH!POWSTAŃCIE Z KOLAN I OLEJCIE WYBORY!!!POKAŻCIE,ŻE MACIE HONOR I ODWAGĘ ,JAK WASI OJCOWIE!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO DO ROZSĄDNYCH!POWSTAŃCIE Z KOLAN I OLEJCIE WYBORY!!!POKAŻCIE,ŻE MACIE HONOR I ODWAGĘ ,JAK WASI OJCOWIE!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie idź na wybory to bedziesz miał zamordyzm stosowany w wydaniu PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co? Boisz się? Chyba że masz coś na sumieniu. PO boi sie przegranej to straszy PiS-em. Aż dziwne że ludzie nie widza tej manipulacji. Przeciez to widać, że to jest jawna manipulacja widzami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co szykują nam POlitycy. A w mediach cisza........ http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/podatek_15900 Czy już nie najwyższy czas pomysłodawców tego podatku posłać WON?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez partyjnego klepania po pleckach... [/quote] z listy palikota? he he he głupich szukaj pan gdzie indziej!
Ostatnio edytowany 8 października 2011 r. o 10:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...