Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kurski o kandydacie na prezydenta Białej Podlaskiej: "Upierdliwy"

Utworzony przez nissan, 15 listopada 2010 r. o 19:50
w du*** mamy poparcie kurskiego, niech s.....ala z tąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam gdzies co ty masz do napisania . WON z forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KURSKI TY PARTYJNY DEZERTERZE I SPRZEDAWCZYKU LUDZIE BRZYDZĄ SIĘ TOBĄ WIĘC PO CO JEŹDZISZ WYDAJE CI SIĘ ŻE JESTEŚ AUTORYTETEM? BŁAZEN Z CIEBIE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS to Pożoga i Socjalizm. Chcecie tego? Głosujcie na PiS... Ich filozofia to filozofia Prezesa - zabrać bogatym! Rozdać biednym! Tylko rodzi się pytanie? Dlaczego zabierać temu, który dorobił się własnym pomysłem i głową na karku, a dawać tym co nic nie robią tylko narzekają? Tym nieudacznikom i nierobom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to dobrze, że wreszcie POzbyliśmy się Jasia Nikodema P. - herbu gumowy fajfus. Dzięki temu nie spadają nam notowania (łże)sondażowni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż darzą sympatią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż darzę sympatią Pana Posła, to wypowiedź i ocena wschodu raczej pogrążają region.Dlaczego?Patriotyzm jest niczym innym jak "bazowaniem na instynktach ludzkich w celu osiągnięcia własnych korzyści".Innym słowem-"robieniem ludzi w jajo".Przekonali się o tym Ci-którzy w '80 roku wykazali się skrajną naiwnością!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Upierdliwy" popiera "Upierdliwego" - UuuuuHahahahaha Może niech Pan Abramowicz podzieli się z potencjalnymi wyborcami doświadczeniami z prowadzenia własnego biznesu m.in. o tym jak to można szybko się wzbogacić pod hasłami obrony interesów innych (tzw. sklepikarzy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...