Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Michał Kamiński jednak bez mandatu?

Utworzony przez Mac, 26 maja 2014 o 10:56
NIE!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oliwa jednak sprawiedliwa, skoczek może niech tak  wyskoczy np : na Ukrainę.
0
Jak można było na niego głosować, raz, że przebieraniec, dwa, że nie z Lublina, a przede wszystkim, że z PO!!!!!!!!
0
Oby to była prawda, jako wyborca PO wolę jednak jakiegoś Parucha niż tego ohydnego spadochroniarza! Swoją drogą to straaasznie się dziwię wyborcom platformy, że zamiast głosować na kogoś z naszych to wybrali tego padalca.
0
Wogóle jak można go było wystawić na listę PO z Lublina??? Od kiedy Kamiński jest z Lubina??? Znalazłbym ze 100 lepszych osób od Kamińskiego z tej partii w naszym regionie. I dobrze mu tak... oby nie wszedł na darmową michę!!!!
0
Prawdziwa "potęga" województwa i miasta z wieloma uczelniami i miejscową inteligencją. Pr czy szkiełko? ;)  Nie płaczcie po onym, może jeszcze się wszytko zmieni..     
0
Oby artykuł się sprawdził. Kamiński WON!!!
0
Ja pier***ę jaka strata.
0
Każdym zdrajcom partyjnym won albo jesteś w jednej partii albo won!!!! Lublin cie nie chce Kamiński, gówno cie łączy z Lubelszczyzną
0
Niesamowita skala manipulacji przy tych wyborach!! Najpierw wieczorem w każdym newsie rozchachana morda Tuska, potem temat zastępczy Korwin z czterema mandatami, PO wygrywa itd. I zero dosłownie zero tytułów w mainstreamowych mediach kto jest prawdziwym zwyciężcą!!!!! Ewentualnie : " zobacz , w których okręgach wygrało PO" albo " PO i PIS po tyle samo madatów" ( z tym , że PO zawsze wymienione na pierwszym miejscu). Albo o Słowacji , Ukrainie i wszystkim innym. Byle tylko nie powiedzieć, że PIS wygrał wybory!!!!! Czysta socjotechnika i manipulacja medialna. Więc ja mówię PIS WYGRAŁ WYBORY DO PE !!!!  I przypominam słowa lumpa Paligłupa- bankruta politycznego: "PiS już nigdy nie wygra żadnych wyborów". Wygrał i wygra kade następne. A Kaminski- zdrajca partyjny, karierowicz polityczny. Jego miejsce na śmietniku politycznym.
0
Hej dziewczyno, spójrz na misia,On przypomni przypomni chłopca ciNieszczęśliwego białego misia,Który w oczach ma tylko szare łzy. :wacko:
0
Jeśli PO przegra to na własne życzenie. Na głupotę nie ma lekarstwa, niestety!!!!!!!!!!!!!!!
0
Zagłosowałbym na PO gdyby wystawiła na liście jakiegoś logicznego kandydata na miejscu 1. A tak co mamy na 1- przebierańca, jeśli taka jest polityka PO w regionie to takie są wyniki wyborów.- wynocha Kamiński z Lublina!!!!!!!!!!!!!! żebym cię więcej tutaj nie widział, z drugiej strony to się dziwię mądrym głowom z PO, zamiast dać na 1 jakiegoś znanego lubianego polityka żeby powalczył z PISem i zdobył mandat to co wybory jest to samo, chyba nas mają w d... to my ich też
0
PO należą sie gratulacje - oby tak dalej... wybory samorządowe niosą nadzieję depietrasiewiczacji... zycie od razu nabiera blasku :-)
0
Niesamowita skala manipulacji przy tych wyborach!! Najpierw wieczorem w każdym newsie rozchachana morda Tuska, potem temat zastępczy Korwin z czterema mandatami, PO wygrywa itd. I zero dosłownie zero tytułów w mainstreamowych mediach kto jest prawdziwym zwyciężcą!!!!! Ewentualnie : " zobacz , w których okręgach wygrało PO" albo " PO i PIS po tyle samo madatów" ( z tym , że PO zawsze wymienione na pierwszym miejscu). Albo o Słowacji , Ukrainie i wszystkim innym. Byle tylko nie powiedzieć, że PIS wygrał wybory!!!!! Czysta socjotechnika i manipulacja medialna. Więc ja mówię PIS WYGRAŁ WYBORY DO PE !!!!  I przypominam słowa lumpa Paligłupa- bankruta politycznego: "PiS już nigdy nie wygra żadnych wyborów". Wygrał i wygra kade następne. A Kaminski- zdrajca partyjny, karierowicz polityczny. Jego miejsce na śmietniku politycznym
  polać temu człowiekowi
0
Zgadzam się Lubelaku;) ja zawsze głosowałem na PO ale teraz powiedziałem sobie dosyć! Poczułem się oszukany, zlekceważony, potraktowany jak przygłup, który np. głosuje na listach na podobnie brzmiące nazwiska... Nie będę płakał po Kamińskim, a od PO oczekuję poważniejszego traktowania wyborców!
0
A ja uważam, że lublinianie to idioci. Mieli tylu Kandydatów z Lublina  na listach PO to głosowali na farbowanego lisa. Sami sobie to zrobiliście.
0
Jednak istnieje sprawiedliwość na tym świecie.  
0
A ja uważam, że lublinianie to idioci. Mieli tylu Kandydatów z Lublina  na listach PO to głosowali na farbowanego lisa. Sami sobie to zrobiliście.
Ci co głosowali na PO na pewno 
0
I bardzo dobrze
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: