Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mirosław Piotrowski: PiS to ja

Utworzony przez Grzegorz, 25 kwietnia 2014 r. o 16:21
Paruch(wyszło jaki z niego burak) jest u mnie skreślony za krytykę Piotrowskiego, więc zagłosuję na numer dwa na liście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tą chwilę Lubelszczyzna nie ma lepszego kandydata niż Piotrowski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zacznijmy od podstaw który kandydat oprócz w/w Mirosława Piotrowskiego zna języki obce??? bo pchanie się do Brukseli ze znajomością czeskiego nazwałbym czeskim filmem
  żaden?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby do partii nie należy ale składki normalnie płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanuje go za to ze jest mlody ambitny i niezalezny tacy ludzie powinni nas reprezentowac w Parlamencie Europejskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba głosować na tego kandydata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem zwolennikiem PiSu ale mojego głosu nie dostanie. Albo się jest w PiSie albo się w nim nie jest a nie podszywa się jak jakiś lis. Nie bój sie ludzie niedługo Cię ocenią za takie podejście. Sympatyk ciekawe podejście startować TAK być już NIE. Gdzie te biura poselskie? jakoś nie widziałem. Za to teraz reklam od gromu chyba troszkę się przestraszył, że może się nie dostać ale spokojnie ludzie takimi baranami nie są.
Jedynka PiSu prof. Paruch też nie jest członkiem partii, na prezentacji powiedzieli, że jest bezpartjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrowski ma bardzo duże doświadczenie, jest racjonalnie myślącym i zdecydowanie najlepszym kandydatem z lubelszczyzny. Nie to co jakiś Paruch który wziął sie nie wiadomo skąd i nikt o nim nie słyszał. Prof. Piotrowski ma mój głos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze znajomością języków obcych wśród lubelskich kandydatów do Europarlamentu na pewno nie jest żle,francuski zna każdy z nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko byle nie jedynka, wąsaty waldek to katastrofa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem zwolenikiem PiSuarów, ale bezwzględnie zagłsuje na Prof. Piotrowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paruch ten  profesor kawaler. Porażka PiS. Ja zagłosuję z rodziną na Piotrowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zagłosowałbym na Hetmana z PSL ale realizm samorządowy podpowiada mi że głosuję na Parucha, choć i tak nie wygra z Piotrowskim. Więc będzie to głos stracony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dość tej cynicznej gry PiSiorstwa którzy są za a nawet przeciw.   Jedyną alternatywą dla bananowej republiki  Okrągłego Stołu jest Ruch Narodowy     Piotrowski 10 lat nic nie zrobił dla Lublina, więc czas dac szanse Marianowi Kowalskiemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanuje go za to ze jest mlody ambitny i niezalezny tacy ludzie powinni nas reprezentowac w Parlamencie Europejskim
on ma 48 lat wiec nie taki młody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paruch ten  profesor kawaler. Porażka PiS. Ja zagłosuję z rodziną na Piotrowskiego
Kaczyński też Kawaler więc do tej partii najbardziej pasuje ten wasaty zarośnięty obleś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pismaki jak znaleźć i udowodnić Lubelszczyzny nie możecie,w którym ona leży powiecie,to Wasza głowa nadaje się do kosza na śmiecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolę piotrowskiego niż parucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zacznijmy od podstaw który kandydat oprócz w/w Mirosława Piotrowskiego zna języki obce??? bo pchanie się do Brukseli ze znajomością czeskiego nazwałbym czeskim filmem
  I Kaminski i Paruch akurat języki znają. Z tym czeskim to Pan chyba coś nei doczytał..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doświadczony a to ważne, o wiele lepszy pod każdym względem od jedynki, ja zagłosuję właśnie na Piotrowskiego
doswiadczony to moze i tak, w koncu 10 lat tam siedzi. Za wiele nie robi. Obecnosc oczywiscie ze prawie 100%, w koncu 300 euro za kazde posiedzenie piechota nie chodzi. A ile narobił? Bo jakos efektów brak..  2 biura i 11 osob zatrudnionych z RM, po znajomosci, ktore biora kase za NIC.  Głosowałam na prof Piotrowskiego w ostatnich wyborach i sie rozczarowalam! W tych dam szansę komus innemu.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...