Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mucha i Bąk popierają Żuka

Utworzony przez tomcio paluszek, 2 listopada 2010 r. o 18:59
Tytuł tematu Mucha i Bąk popierają Żuka To co zostaje po Bąku, siada na tym Mucha, resztę Zabiera Żuk - więc ... idąc zgodnie z prawami natury, zagłosuję na tego Pana... niech toczy tym miastem. Brawo. Miliony much też nie mogą się mylić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno mnie nie ubawił tak tytuł artykułu . Towarzystwo wzajemnej adoracji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk rządzil Lublinem przez calą kadencję razem z Wasilewskim. Efekty? -ponad 600 mln zadlużenia miasta( tu przypomnę,ze zuk jest z wyksztalcenia ekonomistą, nauka jednak poszla w las) -tiry dalej jezdzą między dworcem pks a podzamczem i w ogóle po calym mieście(brak obwodnicy), -dworzec pksu wygląda jak po bombardowaniu, wszędzie pelno ruskich straganów, -estetyka miasta - tragedia, -drogi dziurawe, koleiny takie że można puścić kierownicę i dalej jedzie się prosto - remontów jest niewiele, -chodniki nie remontowane, -budowa lotniska ruszyla dopiero teraz, a wladze miasta również mają na to wplyw, mają odpowiednie środki nacisku -przestarzaly tabor mpk, malejąca rola MPK w stosunku do prywatnych przewoźników Najbardziej bulwersujący jest tak wysoki poziom zadluzenia miasta. Od tego trzeba będzie placić odsetki. Przy czym miasto za kadencji żuka i wasilewskiego nie podjęlo jakis szczegolnie większych inwestycji. Dólnie tzw.otychczasowe wladze Lublina nie mają wizji w którym kierunku miasto powinno się rozwijac. Przykladowo, w Rzeszowie - keszcze calkiem niedawno malym miastem, kojażącym się glównie z bieszczadami obecnie rozwija się przemysl, szczególnie tzw. "dolina lotnicza" - firmy związane z przemyslem lotniczym (WSK, borg warner, MTU aero engines...) przy czym Rzeszów skupia również inne firmy z branży lotniczej z calego województwa(pzl mielec, krosno, Huta stalowa wola...) W ten sposób Rzeszów, poprzez inwestycje w infrastrukture(generalny remont sieci dróg w mieście, budowa obwodnic, budowa A4, LOTNISKO MIĘDZYNARODOWE w Jasionce - z którego można bezpośrednio poleciec do Nowego Jorku, Chicago, Edynburga, miast w Niemczech, Warszawy, okresowo do Gdańska, wspieranie uczelni - glównie Politechniki Rzeszowskiej, która ksztalci jako nieliczna w kraju pilotów lotnictwa cywilnego, wspólpraca naukowców z przemyslem)przez to Rzeszów się rozwija, zwiększa się liczba ludności, przybywa miejsc pracy, turystów, inwestorów. Niestety, ale nie można powiedzieć tego o Lublinie. Jest to piękne miasto, życzę Wam jak najlepiej, obecnie tu studiuję, i chcę aby po kilkunastu latach Lublin dalej uchodzil za duży osrodek akademicki, przemyslowy i kulturalny. Niestety, ale Wasze obecne wladze nie mają pomyslu w którą stronę powinien pójść Lublin. A przecież macie doskonale warunki - Bardzo dobre, uznane uczelnie - czego akurat nie można powiedziec o Rzeszowie, szczególnie o naszym uniwersytecie, bo politechnika trzyma poziom. W związku z tym, ze macie dużo, dobrych uczelni, do Lublina przyjezdza studiować wielu ludzi mlodych. Aby się rozwijać musicie ich tu zatrzymać, stworzyć im perspektywy zrównoważonego rozwoju. W mojej ocenie, glównym zadaniem wladz miasta jest zapewnienie Lublinowi wlaściwej infrastruktury (budowa i remonty dróg) aby wlaśnie przez Lublin prowadzily wszystkie szlaki handlowe wymiany UE ze wschodem. Ponadto, wladze miasta powinny szczególnie lobbować w rządzie i parlamencie za wsparciem dla Lubelskich uczelni - to ich absolwenci są przyszlością Lublina. Lublin to miasto piękne, pelne wartościowych zabytków. To wszystko prawda, ze wciąż widoczna jest tu tradycja jagiellońska, wlaśnie Lublin jest miejscem gdzie spotykają się kultury wschodu i zachodu. Dlatego warto inwestować w estetyke miasta, warto inwestować w renowacje zabytkowych budowli, aby ściągnąć turystów z zachodu. Bowiem nie sa dla nich wcale ciekawe i interesujące Wroclaw, Gdańsk czy Warszawa - bo miasta te wyglądają bardzo zachonio. Lublin natomiast jest nieco inny, widać tu powiew wschodu. Uczynienie z Lublina miasta atrakcyjnego dla turystów powinno być kolejnym zadaniem dla wladz miasta. Następna sprawa to komunikacja. Lublin - ponad 300 tysięczne miasto powienien miec MIEDZYNARODOWY port lotniczy a nie jakiś regionalny. Nawet rzeszów - 150 tysięczne miasto ma prężnie rozwijający sie międzynarodowy port lotniczy. ponadto, do Lublina ciężko w ogole się dostac. Na lubelszczyźnie brakuje dobrych dróg, i szybkich polączeń kolejowych. Dlatego, życząc Wam dobrze, proponuję wam zmienić wladze miasta, nie glosować na żuka, który juz pokazal co mial do zaprezentowania. Ja postawilbym na LECHA SPRAWKE. Facet wydaje się być najbardziej kompetentny ze wszystkich kandydatów. "Kto stoi w miejscu, ten się cofa"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niezła drużyna rodem z Lublina ::: http://www.prezydentlublina.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Został mi jeszcze muchozol z letniego wylęgu owadów.Trzeba tępić to robactwo co szparkami do ratusza rusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo mucha zawsze leci do smrodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mucha i bąk popierali paligłupa ... szkoda gadać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do p.Jacka Bąka dlaczego popiera tego pana ktory chce wybudowac stadionik na 15 tysiecy miejsc dla Lublinian[w tym okolo 90 tys studentow] i calego regionu to ma byc stadion na miare stolicy regionu ,tak aby mogly sie odbywac wazne mecze Miedzypanstwowe ,Koncerty ,Juwenalie czy spotkanie Swiadkow Jechowych tak jak byl zjazd 25 tys uczestnikow z calegio swiata w Poznaniu .Pan Zuk oszukuje ze stadion rozbuduje to jest siano przedwyborcze poniewaz juz ten mini stadionik chce zadaszyc .Niech wykona siedzenia a za zadaszeniem poczekamy. Stadion dla Lublina to 25 tysiecznik a pozniej zadaszenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja popieram Jerzego Gryza (oraz Izę Sierakowską)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepszy ten komitet niz komitet Lecha,które jest prawie : ) jak Muzeum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dobrobyt narodu jest odwrotnie proporcjonalny do mądrości władzy"-to przysłowie to fakt niezaprzeczalny.Takie powoływanie rady to nic innego jak rozmywanie odpowiedzialności.Świadczy ono o braku kompetencji kandydata,co potwierdza na stanowisku z-cy.Jeżeli ktoś potwierdza jego szerokie kontakty,to mogł je wykorzystywać wcześniej dla dobra Lublina,a po wtore jest to potwierdzenie braku kompetencji i działań kolesiowsko -hazardowych.Taki skład rady ma wydżwięk czysto propagandowy,bo nikt z nich nie zna się na ekonomii i nie będzie się znać.Jedyną kandydatką i samodzielną,ktora ma wizję Lublina/a będzie powoływac fachowców w miarę potrzeby,a nie na wyrost/jest pani Iza Sierakowska!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysiek napisał:
lepszy ten komitet niz komitet Lecha,które jest prawie : ) jak Muzeum
oj .. agitacja szczególnie, Paniusię od przekrętów ... ech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef46 napisał:
Jedyną kandydatką i samodzielną,ktora ma wizję Lublina/a będzie powoływac fachowców w miarę potrzeby,a nie na wyrost/jest pani Iza Sierakowska!!!!!!
DW tez widzę, szwindle robi - ja cytuję zupełnie inny materiał, DW wkleja mój cytat nie ten, co ja wybrałem. Moderowanie wolności wypowiedzi ? o tej Pani piszę, że wykształciła się i wzbogaciła na szwindlach. Popytajcie jej ochroniarzy od noszenia zakupów do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...