Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ostatni sondaż przedwyborczy na chwilę przed ciszą wyborczą

Utworzony przez ja, 18 czerwca 2010 r. o 19:39
ja głosuję na świniopasa. Będą jaja jak wystąpi pierwsza dama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni sobie zartuje? Pokazuje pięc twarzy wsród których nie ma np. Pawlaka pomimo, że jest jednym z głowych czterech kandydatów do objęcie fotela prezydenta. To zdjecie już po raz kolejny jest w ten sposób pokazane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam osobiście tylko jedną osobę, która deklaruje poparcie dla Komorowskiego i nie jest związana politycznie lub rodzinne z PO. Co byście się nie zdziwili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odKOMARZANIE kraju rozpoczete !!!!!!!!!!!!!!!! idź i POgoń komary z Polski 20 VI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję,że prezydentem nie zostanie ktoś, kto potrafi tylko obrażać i szkalować innych, jest agresywny i jednocześnie godny pożałowania i tak naprawdę nie ma nic do powiedzenia bez porównywania się z panem Kaczyńskim. Byłby to wstyd dla naszego kraju!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...