Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ostatni sondaż przedwyborczy na chwilę przed ciszą wyborczą

Utworzony przez ja, 18 czerwca 2010 o 19:39
ja głosuję na świniopasa. Będą jaja jak wystąpi pierwsza dama.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziennik Wschodni sobie zartuje? Pokazuje pięc twarzy wsród których nie ma np. Pawlaka pomimo, że jest jednym z głowych czterech kandydatów do objęcie fotela prezydenta. To zdjecie już po raz kolejny jest w ten sposób pokazane.
0
Znam osobiście tylko jedną osobę, która deklaruje poparcie dla Komorowskiego i nie jest związana politycznie lub rodzinne z PO. Co byście się nie zdziwili.
0
odKOMARZANIE kraju rozpoczete !!!!!!!!!!!!!!!! idź i POgoń komary z Polski 20 VI
0
Mam nadzieję,że prezydentem nie zostanie ktoś, kto potrafi tylko obrażać i szkalować innych, jest agresywny i jednocześnie godny pożałowania i tak naprawdę nie ma nic do powiedzenia bez porównywania się z panem Kaczyńskim. Byłby to wstyd dla naszego kraju!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: