Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot zbiera poparcie dla Komorowskiego

Utworzony przez jacytacy, 24 czerwca 2010 o 15:49
ludzie po popierają kandydata po na prezydenta. oj dziennikarzyno...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no i gdzie te "autorytety" jakoś nie widzę nikogo mądrego tylko morda paligłupka na czele - jaką trzeba być głupią gazetą by się tym deb***em poligłupem ciągle zajmować i o nim pisać - ten gość nie jest wart by pierdnąć w jego sprawie
0
Ale mordy. Tak się napaliłem że palikot mi stanął
0
Idealny wyborca Komorowskiego: młody jak Bartoszewski, wykształcony jak Wałęsa, kulturalny jak Palikot. Ciężki rozum, jak na kacu, Oto obraz tych pajaców, Nigdy nic nie myślą sami, Podpierają się mediami, Pluć na Polskę i Polaków, To domena tych prostaków, Zdrada kraju, prezydenta, O tym marzy taka męta ! Kiedy w sieci coś przeczyta, Już Polaków jadem wita, Dawno wyszło z worka szydło, Że PO wybrało BYDŁO
0
epoka21 napisał:
Idealny wyborca Komorowskiego: młody jak Bartoszewski, wykształcony jak Wałęsa, kulturalny jak Palikot. .... Kiedy w sieci coś przeczyta, Już Polaków jadem wita, Dawno wyszło z worka szydło, Że PO wybrało BYDŁO
Jakbyś o sobie pisał - przeczytałeś w sieci i wszystkich nas powitałeś Więc i ja Cię serdecznie witam w imieniu zdrowej większości chamie, mendo i bydlaku
0
Nieprawdopodobne tłumy elyty popierającej marszałeczka!
0
Gość napisał:
Jakbyś o sobie pisał - przeczytałeś w sieci i wszystkich nas powitałeś Więc i ja Cię serdecznie witam w imieniu zdrowej większości chamie, mendo i bydlaku
dobrześ powiedzia,ł my popierający Komorowskiego, jesteśmy kulturalni jak najwybitniejszy naukowiec PO Bartoszewski i inteligentni jak CZŁONEK PO. Wszak Komorowskiego popierają tacy intelektualiści jak Kuba Wojewódzki, Wajda, Figurski
0
Panie Januszku przez Twoje błazenady, przebrała się dla Po(miarka) Choć kontrowersyjna lepsza dla mnie jest osoba Jarka.
0
A gdzie nazwiska POpieraczy?
0
paligłup napisał:
dobrześ powiedzia,ł my popierający Komorowskiego, jesteśmy kulturalni jak najwybitniejszy naukowiec PO Bartoszewski i inteligentni jak CZŁONEK PO. Wszak Komorowskiego popierają tacy intelektualiści jak Kuba Wojewódzki, Wajda, Figurski
Dzięki za poparcie. Można być chamem, burakiem, prostakiem, ćwokiem, czereśniakiem jak ten wierszopisarz, ale po co to publicznie okazywać?
0
~gość~ napisał:
A gdzie nazwiska POpieraczy?
CAŁA LUBELSZCZYZNA NO BO TAK TRZEBA OD KRAWĘŻNIKA DO KRAWĘŻNIKA JAK TO W POLSCE NA ZACHODZIE MÓWIĄ ŻEBY POLAK POSZEDŁ PROSTO TRZEBA MÓWIĆ BY POSZEDŁ W PRAWO LUB W LEWO,W I-EJ TURZE NA JARKA W DRUGIEJ NA BRONKA A ZA 5 LAT NA GRZEŚKA I BĘDZIE OK.
0
Gość napisał:
Dzięki za poparcie. Można być chamem, burakiem, prostakiem, ćwokiem, czereśniakiem jak ten wierszopisarz, ale po co to publicznie okazywać?
nie przejmuj się, ludzie prymitywni myślą, że jak będą posługiwać się językim używanym przez elity (patrz: Bartoszewski, Wojewódzki, Komorowki, Figurski, Wajda, Doda, Palikot, Senyszyn, Szczuka) to sami dzięki temu do tych elit trafią
0
Gość napisał:
CIOTA ?????
0
Ponad 40 Palikotów zebrał Palikot. Wstyd dla Lubelszczyzny.
0
######iv.pl/images/93469280853230084487.jpg
0
Stracone zachody miłości” (wg Szekspira) — napisał POeta Donald, bracie! Na Jamajce Szybciej Bronek straci jajce, Szybciej w Polsce w środku zimy Będziesz z sosen rwał cytryny; Szybciej Unia się rozpadnie A Japonia znajdzie na dnie; Szybciej Wisła zamiast w Gdańsku Bieg zakończy swój w Murmańsku, Szybciej w piasku koło Rumi Znajdą skarb egipskich mumii, A w egipskiej piramidzie Dadzą spocząć jakiejś gnidzie; Szybciej słonie zaczną latać, “Lechia” mistrzem będzie świata, W “Chlebka” rąbnie meteoryt, Stefek wróci do obory, Szybciej wilk odmieni skórę, A “Grześ” z “Mirem” swą naturę, Szybciej Julka (ta od dorsza) Stanie się do pracy skorsza, Szybciej wreszcie, drogi Wodzu, PeŁo się wyrzeknie lodów, A ty sam ugryziesz w piętę - Niż zostaniesz prezydentem
0
Podajcie nazwiska tych pojebusów i instytucje które reprezentują.
0
Ale szczekają te psioki jarkowe co wam jaruś obiecał że was bedzie popychał
0
Gość napisał:
Stracone zachody miłości” (wg Szekspira) — napisał POeta Donald, bracie! Na Jamajce Szybciej Bronek straci jajce, Szybciej w Polsce w środku zimy Będziesz z sosen rwał cytryny; Szybciej Unia się rozpadnie A Japonia znajdzie na dnie; Szybciej Wisła zamiast w Gdańsku Bieg zakończy swój w Murmańsku, Szybciej w piasku koło Rumi Znajdą skarb egipskich mumii, A w egipskiej piramidzie Dadzą spocząć jakiejś gnidzie; Szybciej słonie zaczną latać, “Lechia” mistrzem będzie świata, W “Chlebka” rąbnie meteoryt, Stefek wróci do obory, Szybciej wilk odmieni skórę, A “Grześ” z “Mirem” swą naturę, Szybciej Julka (ta od dorsza) Stanie się do pracy skorsza, Szybciej wreszcie, drogi Wodzu, PeŁo się wyrzeknie lodów, A ty sam ugryziesz w piętę - Niż zostaniesz prezydentem
marny pisarzyno gdzie ci do Szekspira.jedź do Rumii wypoczniesz nad morzem.
0
Szkoda, że Janusz P. reprezentuje Lubelszczyznę. To nie pozwala mi popierać PO
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: