Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci aresztowali billboard z Komorowskim i martwym płodem

Utworzony przez Mario, 17 czerwca 2010 r. o 20:44
Niech sobie lepiej powieszą Napieralskiego. Ten pan ma lewicowe podejście do aborcji. Ciekawe dlaczego powiesili Komorowskiego? Odpowiedź prosta na polecenie sztabu PiS. Jak zwykle te same metody. Oby wygrał Bronek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wysłać go do Wenecji, niech zobaczy że Komorowski zawsze ma rację, nawet gdy mówi że do powadzi można się przyzwyczaić, a ja dodam, że Wenecjanie na powodzi zarabiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Niech sobie lepiej powieszą Napieralskiego. Ten pan ma lewicowe podejście do aborcji. Ciekawe dlaczego powiesili Komorowskiego? Odpowiedź prosta na polecenie sztabu PiS. Jak zwykle te same metody. Oby wygrał Bronek
DAWAJ BRONKA DO SAMOLOTU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda PO o prywatyzacji szpitali.. ...######www.youtube.com/watch?v=fw6or5oJZ0c ...######wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5500264,Plan_PO__prywatyzacja_szpitali_bez_zgody_Sejmu.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do czego to się ludzie nie posuną... mam już dość tej ekscentrycznej kampanii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie do sądu. Komorowski ma tam już rozgrzaną sędzię, która jest już gotowa i otwarta i czeka na mocny, prosty "argument" gajowego Komorowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak gajowy ma problem, to Palikmiot ma sztucznego i może pożyczyć. Inteligencja rozgrzanej sędzi wskazuje na to, że nie dostrzeże różnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wygra po i bronek bar..y to zobaczycie po prezydent donald zrobia co zechca. Kaczynski nie jest dobry ale z pisu i przeciwna partia . jedna partia będzie rządziła to zobaczycie . Kaczyński ma wygrać i wygra na 10000%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak można mówić, że to partia robi co chce. Albo oskarżać PO o to, że chce zatrzymania tej reklamy. Poza tym gdyby policjanci nie zabrali tej lawety to gościo by nią jeździł aż do wyroku(czyli długo) Ja (zwolennik aborcji) i zapewne duża część z was też zgłosiła by sprawę do sądu i chciała zatrzymania lawety gdyby to wasze zdjęcie się tam znalazło. Fakt, że gdyby to był zwykły obywatel to policja pewnie nie działałaby tak szybko i zdecydowanie, ale to jedyne o co można oskarżyć PO. Kaczyński nie poda do sądu "reklamy" z jego wizerunkiem nie dla tego, że uważa ją za prawdziwą albo nie ma podstaw czy możliwości, ale dlatego, że spowodowało by to spadek jego poparcia. Zwróćcie uwagę, że unika on jakichkolwiek odpowiedzi w sprawie aborcji. W wypadku gdyby powiedział, że jest przeciwko aborcji straciłby głosy wszystkich poza najbardziej konserwatywnymi(a w tej kompani stara się być w centrum). Gdyby powiedział, że jest zwolennikiem aborcji w szczególnych przypadkach(czyli tak jak jest obecnie) to straciłby cały ten konserwatywny elektorat. Ktoś wspominał coś o SLD i Napieralskim. Jego plakatu nie będzie ponieważ wyborcy SLD to w większości zwolennicy aborcji, więc nie straciłby specjalnie poparcia wśród jego wyborców. Komorowski natomiast, podobnie jak Kaczyński woli grać neutralnie i też nie chce siebie przedstawiać jako zagorzałego zwolennika aborcji. Ps. W ogóle ta cała kompania przeciw-aborcyjna jest według mnie żałosna i powinni jej zakazać. Jest to podła manipulacja i zagrywka psychologiczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek_ napisał:
Nie wiem jak można mówić, że to partia robi co chce. Albo oskarżać PO o to, że chce zatrzymania tej reklamy. Poza tym gdyby policjanci nie zabrali tej lawety to gościo by nią jeździł aż do wyroku(czyli długo) Ja (zwolennik aborcji) i zapewne duża część z was też zgłosiła by sprawę do sądu i chciała zatrzymania lawety gdyby to wasze zdjęcie się tam znalazło. Fakt, że gdyby to był zwykły obywatel to policja pewnie nie działałaby tak szybko i zdecydowanie, ale to jedyne o co można oskarżyć PO. Kaczyński nie poda do sądu "reklamy" z jego wizerunkiem nie dla tego, że uważa ją za prawdziwą albo nie ma podstaw czy możliwości, ale dlatego, że spowodowało by to spadek jego poparcia. Zwróćcie uwagę, że unika on jakichkolwiek odpowiedzi w sprawie aborcji. W wypadku gdyby powiedział, że jest przeciwko aborcji straciłby głosy wszystkich poza najbardziej konserwatywnymi(a w tej kompani stara się być w centrum). Gdyby powiedział, że jest zwolennikiem aborcji w szczególnych przypadkach(czyli tak jak jest obecnie) to straciłby cały ten konserwatywny elektorat. Ktoś wspominał coś o SLD i Napieralskim. Jego plakatu nie będzie ponieważ wyborcy SLD to w większości zwolennicy aborcji, więc nie straciłby specjalnie poparcia wśród jego wyborców. Komorowski natomiast, podobnie jak Kaczyński woli grać neutralnie i też nie chce siebie przedstawiać jako zagorzałego zwolennika aborcji. Ps. W ogóle ta cała kompania przeciw-aborcyjna jest według mnie żałosna i powinni jej zakazać. Jest to podła manipulacja i zagrywka psychologiczna.
Boisz się, że zajdziesz w ciążę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO z Komorowskim pokazała Polakom demokrację! W sejmie już złożyli projekt o nieograniczonych uprawnieniach dla CBA.Obywatel będzie inwigilowany nawet z tytułu wyznania i seksu.Takie uprawnienia Kamińskiemu się nawet nie śniły!To jest realne niech tylko hrabia Bronek zwycięży!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef46 napisał:
PO z Komorowskim pokazała Polakom demokrację! W sejmie już złożyli projekt o nieograniczonych uprawnieniach dla CBA.Obywatel będzie inwigilowany nawet z tytułu wyznania i seksu.Takie uprawnienia Kamińskiemu się nawet nie śniły!To jest realne niech tylko hrabia Bronek zwycięży!
Coś ci sie Josefie pokićkało to za PiSu była największa inwigilacja obywateli, a Bronek zwycięży na pewno możesz być spokojny i nie bój się, nikt ci nie będzie przeszkadzał w łóżku ani sprawdzał do jakiego Boga się modlisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...