Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiesili mu plakat wyborczy na podwórku. "Chcę odszkodowania"

Utworzony przez PSL, 23 maja 2014 o 14:42
Może żądać kasy, ale nie od PSL tylko od chłopka z którym podpisał umowę na wynajem powierzchni. Przestań się rzucać głupku!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale kasiorke za postawienie słupa na działce bierze .
0
Jest propozycja aby Przemek tam osobiście stanął przed ta posesja zamiast bilbordu. Przeciez to tylko nieco ponad dwie doby do zamknięcia lokali wyborczych. Da chłopak radę.
0
Jakiś nienormalny człowiek, najpierw wynajmuje część działi pod billboard i bierze za to kasę, a teraz się rzuca? o co?!!
0
Faktycznie, wychodzą z tego jaja. Koło mnie Krzysiu Hetman wisi na bilbordzie na podwórku szefa młodzi pisowskiej. Dla zapewnienia sobie alibi młody na płocie powisił Sadurską. Ale Krzysiu i tak bez porównania większy.
0
Przypominam wszystkim wyborcom!!!!!!!!!!!! Tusk,Komorowski,Sikorski i cała hołota PO oraz kundle z PSL na czele z Pawlakiem,Piechocińskim i starym prykiem Żelichowskim to organizacje przestępcze i przestępcy z tych organizacji dawno powinny gnić w kryminale
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: