Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prawybory z Dziennikiem Wschodnim: Znamy zwycięzców

Utworzony przez Gość, 22 maja 2014 o 17:55
Lubelskie miłuje i na Kamińskiego głosuje, Grabczuk to co innego, a fircyk do niczego. Póki jest czas pomyślcie, bo czasu jest mało, bo wędrujący, to jak dyktator Chiński MAO. Pan Hetman w porządku jest i wybrać go też, mądry jest, a lubelskie niech pokaże swój gest. Jaśnie Panie niech 25 maja jasność nastanie!!  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Według mnie powinno głosować się na takie osoby, które mają siłę przebicia, potrafią się dogadywać z innymi i chcą coś dobrego budować. Pana Marszałka uważam za taką osobę. Pan Kamiński pomimo, że nie jestem jego dużym zwolennikiem, to jednak nie można odmówić mu doświadczenia i skuteczności działania. Dlatego głosowałbym na któregoś z tych dwóch kandydatów.
0
NIE, NA SPADOCHRONIARZY , NIE, NA KOCIARNIĘ !!!
0
Tak myślałem,że jednak Pani Lipińska się nie przebije. Nie wygląda ona na samodzielnego polityka skoro aż tyle osób jej pomaga w promocji wizerunku. Nie warto marnować na nią głosu, dopiero chyba to jej pierwsze wybory.
0
Tylko Krzysztof Hetman. Pokazał kim jest przy batalii o S-17. Merytoryczny człowiek a nie paprotka. Jedyne przeciw to, że nie chciałbym go tracić z Lublina.
0
Lubelskie to przede wszystkim Barbara Nowacka. Nie marnujmy głosu, głosujmy na Basię!
0
Tylko, ze nikt ze "zwycięzców" tej sondy nie dostanie się do PE. Taka jest prawda. Mandaty będą mieli Paruch i/lub Piotrowski.     
0
Wyniki śmiechu warte. POWÓD: Regulamin! Cytat postu "Z jednego numeru można wysłać nieograniczoną liczbę SMS-ów. Koszt jednego SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT"   Zwracam uwagę na słowo NIEOGRANICZONĄ Z 1. NUMERU !!   Za przykład niech będzie PO, w którym Pan X mógł sobie nabić sam jeden tych głosów. Ma kasy jak lodu więc dla niego 3 tys zl to pryszcz a wpływ na wasza interpretacje wyników i ogólny obraz poparcia się zarysował.    Jest możliwe iż zachodzi podejrzenie dokonania przestępstwa wyborczego?        
0
Widzę , że   w  komentarzach  lubelskiej  prasy  są  etatowi  piszarze ,  którzy  swoje  wpisy traktują jako  sposób  na  odreagowanie kompleksów. To  nic  nie  da  kochani.Złe emocje,  zazdrość , podłość  i  nienawiść można uleczyć  tylko w  gabinetach terapeutycznych  ,  u  dobrego  psychologa.  Naprawdę  polecam  ,  bo  szkoda  zdrowia.
0
Tak myślałem,że jednak Pani Lipińska się nie przebije. Nie wygląda ona na samodzielnego polityka skoro aż tyle osób jej pomaga w promocji wizerunku. Nie warto marnować na nią głosu, dopiero chyba to jej pierwsze wybory.
Śmieszny  jesteś.  Zazdrość  Cię  zżera.Wyluzuj  i  uspokój  sobie  skołatane  nerwy
0
Głosuj na nich oni załatwią ci pracę do śmierci .,a spłatę zadłużenia nawet po niej.  Kasę odprowadzą do swojej kieszeni.ha ha  ha
0
Wkurza mnie bo partie myślą że jesteśmy durniami. Wsadzają kogoś na jedynke czy dwójke i myślą że durny naród na nich zagłosuje. W PO - zrzut Kamiński i Lipińska, która niewiele do tej pory osiągnęła, w PIS - Paruch wyciągnęty z kapelusza, u Palikota - Nowacka. Aż mdli mnie od tego..
0
Oj  młody  demokrato  za  młody  może  jesteś  i  masz  płytkie  myślenie. Pożyjesz - uwidisz!!!!!!!!!!!!
0
Wkurza mnie bo partie myślą że jesteśmy durniami. Wsadzają kogoś na jedynke czy dwójke i myślą że durny naród na nich zagłosuje. W PO - zrzut Kamiński i Lipińska, która niewiele do tej pory osiągnęła, w PIS - Paruch wyciągnęty z kapelusza, u Palikota - Nowacka. Aż mdli mnie od tego..
Jak  masz  dosyć  to  nie  pisz  głupot   a  idż   wypocznij trochu , bo  pewnie  przemęczony  jesteś  i  nie  bardzo  czaisz 
0
Głosujemy na Pana Janusza Pożaka z Lubartowa, z 10 na pierwszego.  
0
Lipińska to zastępca prezydenta Lublina a jej mąż to dyrektor w LPEC miejskiej firmie podległej Prezydentowi Lublina. Czy to nie nepotyzm i wyciąganie grubej forsy z naszych podatków ?
0
Każda dobra dusza głosuje na Janusza (Pożaka).
0
Lipińska to zastępca prezydenta Lublina a jej mąż to dyrektor w LPEC miejskiej firmie podległej Prezydentowi Lublina. Czy to nie nepotyzm i wyciąganie grubej forsy z naszych podatków
Widzę  , że  nie  masz  pojęcia   znaczenia  wyrazów   i  tak  piszesz  byle  co. Czyżby   zazdrość  Cię  zdzierała ??????????????  Wyluzuj ,.  bo  zawału  dostaniesz .  Szkoda  zdrowia!
0
Tylko nie Piotrowski i jego doradcy masoni!!!!
0
A  ja  zagłosuję  na    p.Lipińską ,  bo  lubi  ludzi ,  jest  miła , życzliwa  i  kompetentna.  Dużo  robi  dla  naszego  Lublina!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: