Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przepytaliśmy kandydatów na prezydenta Lublina: Wybierz swoją wersję miasta

Utworzony przez cdn, 2 grudnia 2010 r. o 21:00
Ludzi piszcie o konkretach. 1. Kto ma kwalifikacje formalne. 2. Kto zrobił w życiu coś więcej niż tylko wydawanie państwowych pieniędzy. 3. Kto mówi zdecydowanie, mając coś do powiedzenia. 4. Kto potrafi czytać bilans instytucji i zarządzać pieniędzmi. 5. Kto - jeśli pojedzie do Warszawy coś załatwić - będzie rozmawiał na partnerskich zasadach, a kto bedzie czekał pod drzwiami, aż go jakiś woźny wpuści, żeby nie zamarzł? A swoją drogą bardzo podobała mi się wczorajsza akcja kandydatów - Żuk rozdawał cukierki, a ludzie Sprawki czyścili chodnik ze śniegu. Chciałoby się powiedzieć - właściwi ludzie na właściwych miejscach - ale gdzie wtedy był Pan Sprawka we własnej osobie? I co robił? Kto zna odpowiedź?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie zastanawia jedna rzecz... czy Lublin ma jeszcze prezydenta? Gdzie podział się p. Wasilewski? Wszędzie wciska się ten Żuk. Przez tyle czasu jak "sprawował" swój urząd właściwie nie było go widać a teraz... podejmuje za Wasilewskiego wszystkie decyzje. Robi sobie gość chamską kampanię, wykorzystując swoje vice stanowisko. Szkoda, że zamiast cukierków nie rozdawał kiełbasy - to by bardziej do niego pasowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szura napisał:
Cukrownię zlikwidowała KSC, w której zarządzie (w Toruniu) zasiadali wówczas ludzie PiS. Typowe pisowskie kłamstwo...
Pan Ż. - czy to ten Pan, który był wiceministrem Skarbu Państwa w rządzie Donalda Tuska odpowiedzialnym za m.in. sektor cukrowniczy? Czy Krajowa Spółka Cukrowa nie jest spółką skarbu państwa? Czy Pan Ż. to nie ten Pan, który w roku 2007 zapewniał, że Cukrowni Lublin nie zamknie? Czy Pan Ż. nie czuje się współwinny likwidacji Cukrowni Lublin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę że Żuk i Sprawka pie....ą jak potłuczeni.Takie"priorytety" na rozwój miasta to każdy spotkany i zapytany Lublinianin/ka powie.Nie trzeba być kandydatem na Prezydenta.Kwestia w tym że trzeba WRESZCIE COŚ ROBIĆ a nie obiecywać bo za kolejne 4 lata znów pojawi się nowa wizja Lublina, Podzamcza tp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szura napisał:
TO KSC W TORUNIU ZLIKWIDOWAŁA CUKROWNIĘ! A zarząd KSC to ludzie z PiSu!!!
Pan Ż. - czy to ten Pan, który był wiceministrem Skarbu Państwa w rządzie Donalda Tuska odpowiedzialnym za m.in. sektor cukrowniczy? Czy Krajowa Spółka Cukrowa nie jest spółką skarbu państwa, podległą pod Ministerstwo Skarbu? Czy Pan Ż. to nie ten Pan, który w roku 2007 zapewniał, że Cukrowni Lublin nie zamknie? Czy Pan Ż. nie czuje się współwinny likwidacji Cukrowni Lublin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk rozdawał cukierki, przecież oni (PO) są specjalistami od lodów. Komuniści w natarciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy zwiększenie dochodów miasta? Jakieś konkrety może?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk już pokazał ,że nie potrafi się sprawdzić w trudnej sytuacji/paraliz Lublina/ i aresztowanie doradcy oznacza ,że razem kręcili tzw.lody.Zresztą to nic dziwnego w PO to same przekręty i kŁamstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AS napisał:
Żuk rozdawał cukierki, przecież oni (PO) są specjalistami od lodów. Komuniści w natarciu.
Ciekawe, czy te cukierki które rozdaje na wiecach wyborczych są pozostałością premii, którą zapewne wziął za tak pięknie przeprowadzoną likwidację Cukrowni Lublin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaką wizję rozwoju dla Lubelszczyzny ma Platforma Obywatelska to było widać przez ostatnie cztery lata. . Myślę że rozsądni wyborcy wyciągną z tego jakieś wnioski idąc do urn wyborczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji, chociaż głosowałem na Żuka w pierwszej turze, bo myślałem, że wygra w pierwszej. Teraz, jak większość w RM mają pisuarki, to nie wiem, czy nie warto oddać głosu na Sprawkę, bo i tak platformersy nie dogadają się z pisuarami w RM i koalicji nie będzie (za dużo zawiści, chamstwa po obu stronach). Jest tylko jeden problem - ostatnie 4 lata były kiepskie, ale jak przypomnę sobie 8 lat niszczenia miasta przez wielkiego destruktora popieranego przez "Prawo i Rodzinę", który wolał budować kościoły niż żłobki to aż szlag mnie trafia, że ktoś taki jeszcze siedzi gdzieś w Sejmiku. Zagłosował bym na Sprawkę, pod jednym warunkiem, jeśli totalnie odetnie się od pisuarów, tych co siedzą w Warszawie (czyli prezio i jego ekipa) i tych co rządzili, a raczej niszczyli miasto przez 8 lat rządów Pruszona. Jak tego nie zrobi do niedzieli, głosuję na Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zor napisał:
Ludzi piszcie o konkretach. 1. Kto ma kwalifikacje formalne. 2. Kto zrobił w życiu coś więcej niż tylko wydawanie państwowych pieniędzy. 3. Kto mówi zdecydowanie, mając coś do powiedzenia. 4. Kto potrafi czytać bilans instytucji i zarządzać pieniędzmi. 5. Kto - jeśli pojedzie do Warszawy coś załatwić - będzie rozmawiał na partnerskich zasadach, a kto bedzie czekał pod drzwiami, aż go jakiś woźny wpuści, żeby nie zamarzł? A swoją drogą bardzo podobała mi się wczorajsza akcja kandydatów - Żuk rozdawał cukierki, a ludzie Sprawki czyścili chodnik ze śniegu. Chciałoby się powiedzieć - właściwi ludzie na właściwych miejscach - ale gdzie wtedy był Pan Sprawka we własnej osobie? I co robił? Kto zna odpowiedź?
JAK ON NA "PARTNERSKICH ZASADACH" ROZMAWIAŁ W WARSZAWIE TO WIDAĆ ,JEDEN ŻUK,DRUGI PALIKOT A TRZECIA MUCHA. PODOBNIE JEST Z KOLARSKĄ-BOBIŃSKĄ KTÓRA W BRUKSELI PROMUJE MAŁOPOLSKĘ ZAMIST REGIN Z KTÓREGO OTRZYMAŁA GŁOSY, WIĘC PRZESTAŃ ...Zor..NAWIJAĆ MAKARON NA USZY. PRAWDA JEST TAKA,ŻE NASI EMISARIUSZE OLALI NAS CIEPŁYM MOCZEM DLA PRYWATNEJ WYGODY.DOPEŁNIŁA KLĘSKI MIERNOTA ZASIADAJĄCA W LOKALNYCH URZĘDACH ....I TU JUŻ MOŻNA POWIEDZIEĆ -AMEN.TERAZ ZAGŁOSUJĘ NA SPRAWKĘ ALE NIE DLATEGO ŻE ON Z PiS ALE ŻE POTRZEBNA JEST ZMIANA.ZACHOWAŁEM JEGO PRZEDWYBORCZE ZOBOWIĄZANIA I JEŻELI ICH NIE SPEŁNI TO ZA CZTERY LATA POFATYGUJĘ SIĘ DO URZĘDU ABY MU JE W GARDŁO WSADZIĆ,BO DOŚĆ OSZUSTW I BRANIA PIENIĘDZY ZA NIC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zor napisał:
Ludzi piszcie o konkretach. 1. Kto ma kwalifikacje formalne. 2. Kto zrobił w życiu coś więcej niż tylko wydawanie państwowych pieniędzy. 3. Kto mówi zdecydowanie, mając coś do powiedzenia. 4. Kto potrafi czytać bilans instytucji i zarządzać pieniędzmi. 5. Kto - jeśli pojedzie do Warszawy coś załatwić - będzie rozmawiał na partnerskich zasadach, a kto bedzie czekał pod drzwiami, aż go jakiś woźny wpuści, żeby nie zamarzł? A swoją drogą bardzo podobała mi się wczorajsza akcja kandydatów - Żuk rozdawał cukierki, a ludzie Sprawki czyścili chodnik ze śniegu. Chciałoby się powiedzieć - właściwi ludzie na właściwych miejscach - ale gdzie wtedy był Pan Sprawka we własnej osobie? I co robił? Kto zna odpowiedź?
Po 1989r w III RP władzę sprawowali ci najważniejsi od Okrągłego Stołu; UW,UD,AWS,SLD,PO. W lublinie ich rządy doprowadsziły do tego,że kiedyś do pracy dojeżdżałem w 7 minut,dzisiaj na pokonanie tego samego odcinka drogi potrzebuję 35', wtedy za paliwo placiłem 2.80 zł/litr dzisiaj o dwa złote drożej. Wtedy zarabiałem na rękę około 2.2oo dzisiaj 1700, wtedy pracowałem 8 godzin ,dzisiaj 10-11. Wtedy mogłem liczyć na emeryturę 1540 zł dzisiaj na 1000. To jest to o co ponoć walczyłem i tego czego chciałem. Co do cukierków...znając Żuka,to za swoje ich nie kupił tylko na fakturę ,którą rozliczy w PIT ,jest i inna opcja,że dostał je w "Solidarności" a konto jakiejś sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pan Ż. - czy to ten Pan, który był wiceministrem Skarbu Państwa w rządzie Donalda Tuska odpowiedzialnym za m.in. sektor cukrowniczy? Czy Krajowa Spółka Cukrowa nie jest spółką skarbu państwa, podległą pod Ministerstwo Skarbu? Czy Pan Ż. to nie ten Pan, który w roku 2007 zapewniał, że Cukrowni Lublin nie zamknie? Czy Pan Ż. nie czuje się współwinny likwidacji Cukrowni Lublin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...