Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Reklama z prezydentem Żukiem zagraża kierowcom

Utworzony przez lubelak, 27 września 2011 r. o 07:39
I znowu panowie z PO robią śmietnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie cierpię insektów i innych pasożytów, a tu Lublin obsiadły Muchy, Żuki, Komary i inne tałatajstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś powinien zrobić porządek z tymi śmieciarzami. moim zdaniem dużo wypadków powoduje właśnie całe to barachło porozwieszane na latarniach te wszystkie "lepsze muchy", "marki gąsiory" i inne "kulki", człowiek dostaje oczopląsu, nie widzi znaków drogowych czy np. osób wbiegających na ulicę czy rowerzystów. jest to straszna hipokryzja, tusek zapowiadał, że ograniczą billboardy i wszelką promocję, bo można te zmarnowane pieniądze wykorzystać lepiej. i co? kolejna bajka. wszędzie straszą tępe gęby z plakatów i to w przeważającej większości ludzi z po. podziękujmy im w wyborach za śmietnik na ulicach, w państwie i życiu codziennym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na miasteczku na trawniku zaparkowała sobie laweta Konrelia Kwapisz. Normalny człowiek dostałby mandat za parkowanie na zieleni. Ciekawe czy usuną lawetę z tego miejsca. Byłem ostatnio w Warszawie i moze podswiadomie nie zwracam uwagi juz na plakaty wyborcze ale wydaje mi sie ze tamto miasto nie jest tak zasmiecone jak lublin. U nas plakat jest na kazdej latarni, slupie itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RaPi napisał:
Byłem ostatnio w Warszawie i moze podswiadomie nie zwracam uwagi juz na plakaty wyborcze ale wydaje mi sie ze tamto miasto nie jest tak zasmiecone jak lublin. U nas plakat jest na kazdej latarni, slupie itp.
no, bo tak jest w rzeczywistości, ogólnopolskie dzienniki zwracały uwagę właśnie na Lublin jako najbardziej zaśmiecone miasto. pewnie wynika to z tego, że na lubelszczyźnie jest niskie poparcie dla po i te tępaki myślą, że zaśmiecenie miasta gębami much i gąsiorów przysporzy im wyborców. ja w wyborach glosuję na jakąś partię od czapy, typu partia internetowa, chcę wpuścić świeżej krwi na wiejską, mam nadzieję, że zrobi tak dużo młodych osób, a głosy pozostałych ludzi rozłożą się mniej więcej po równo jeśli chodzi o po i pis, postkomuniści z sld i chłopy z psl będą miały po parę procent, a partie takie jak pjn, palikoty i korwiny odejdą w niepamięć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co z tego, że naliczają kary, jak później i tak ich nie będą egzekwować... przecież lepiej umorzyć i nikomu się nie narażać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy wyjazd spod politechniki licząc od strony paco, samochodów jadących od strony miasta nie widać dzięki kolejnemu plakatowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9 PAŹDZIERNIKA WRZUĆ PLATFORMĘ DO ŚMIETNIKA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk będąc prezydentem powinien swoje sympatie politycvzne głęboko schować. A tak wcześniej obiecywał wszystko, odżegnując się nie tylko od polityki ale i wsześniejszych współpracowników/ fe, paskudnie/. Wykonywał dyrektywy partyjne i głupio odcinał się od tego co sam zrobił z prezydentem Wasilewskim a zrobiono wiele. Teraz tylko kontynuuje rozpoczęte projekty. A wstrzymać się od politykierstwa na czas kampanii powinien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo że o kulach to chyba się przejdę po tym mieście i sam pościągam im te plakaty ze skrzyżowań, może się im odechce tego wieszania, politykom od siedmiu boleści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gong napisał:
no, bo tak jest w rzeczywistości, ogólnopolskie dzienniki zwracały uwagę właśnie na Lublin jako najbardziej zaśmiecone miasto. pewnie wynika to z tego, że na lubelszczyźnie jest niskie poparcie dla po i te tępaki myślą, że zaśmiecenie miasta gębami much i gąsiorów przysporzy im wyborców. ja w wyborach glosuję na jakąś partię od czapy, typu partia internetowa, chcę wpuścić świeżej krwi na wiejską, mam nadzieję, że zrobi tak dużo młodych osób, a głosy pozostałych ludzi rozłożą się mniej więcej po równo jeśli chodzi o po i pis, postkomuniści z sld i chłopy z psl będą miały po parę procent, a partie takie jak pjn, palikoty i korwiny odejdą w niepamięć.
Winę za ten stan ponoszą władze miasta, które pozwalają na takie "zdobienie" ulic. Straż miejska jako insttucja podległa ratuszowi oczywiście żadnych interwencji nie podejmuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przecież można również prowadzić kampanię w internecie, tak jak np. p. Rzetelski i na dodatek zabawnie jest. http://www.youtube.com/watch?v=1LHDL2hR5Ao&feature=player_embedded
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...Kary finansowe mają być ściągane od komitetów po zakończeniu kampanii..." A dlaczego dopiero po zakończeniu kampanii? Przecież tym sposobem źle umieszczonych plakatów do wyborów będzie jeszcze przybywać, tych starych też nikt nie ruszy, a chodzi chyba o to (a przynajmniej powinno), żeby te śmiecie szybko zniknęły. Ale może w Lublinie się nie da...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za zamieszczenie tego artykułu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te reklamy jako zagrażające bezpieczeństwu ruchu powinny być natychmiast usuwane, oczywiście na koszt komitetu wyborczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie co mi przyszło na myśl patrząc na te słupy z kandydatami? "Wielka kupa gów.a a na wierzchu siedzi mucha"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IDŹ DO WYBORÓW,LUB ZOSTAŃ.....PATRIOTĄ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...