Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sondaż: Młodzi nie wiedzą na kogo głosować

Utworzony przez Dorota, 19 sierpnia 2011 r. o 15:36
Do młodych. Zmieńmy całkowicie tą politykę. Zagłosujmy na Ruch Poparcia Palikota dążmy wszyscy by ta nasza Polska ziemia była krajem nowoczesnym, dającym nam godnie żyć. Wrządzie panuje partyjniactwo, prosty obywatel dla nich sie nie liczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do młodych. Zmieńmy całkowicie tą politykę. Zagłosujmy na Ruch Poparcia Palikota dążmy wszyscy by ta nasza Polska ziemia była krajem nowoczesnym, dającym nam godnie żyć. Wrządzie panuje partyjniactwo, prosty obywatel dla nich sie nie liczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cmoknij go w Palik..kota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że wiedzą - ja przechodząc obok stoiska Kongresu Nowej Prawicy podpisałem się na ich liście i widziałem, że wielu innych młodych ludzi też się podpisywało także chyba nie jest źle. Młodzi ludzie widzą, że obecny system się nie sprawdził - bankrutują kolejne państwa, a wiele jest potwornie zadłużonych - i chcą zmian, a mają na kogo bo liberalna prawica ma wyrazistych liderów jak amerykański kongresmen Ron Paul czy Janusz Korwin-Mikke w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zagłosuję na PIS nie dam się ogłupieć, kiedyś tak było teraz wiem, że się myliłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezdecydowani analizując ich wiek, wykształcenie,miejsce zamieszkania zagłosują na pewno na kogoś spoza Sejmu czyli albo Korwina albo Samoobronę.Po tragedii Leppera duża część mieszkańców wsi odwraca się od PIS-u właśnie w stronę Samoobrony.O PSL już nie mówię bo szkoda czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz po upadku Grecji część Polaków zrozumiała że rządy socjalistów PSL PIS SLD PSL muszą się skończyć. Prywatne zawsze było lepsze, państwo powinno być stróżem nocnym. JKM powinien wejść do sejmu zlustrować go jak za nocnej zmiany, musi nastać prawdziwy liberalizm gospodarczy!!! koniec z przekrętami tylko kongres nowej prawicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca w obwodowej komisji wyborczej - ok 160 zł za 1 dzień (9 października). dla powiatów: RYCKI, GARWOLIŃSKI (tylko) pisać na maila >>> aukcje.aes@gmail###### <<< dla pozostałych powiatów proszę o kontakt z koordynatorem, który odpowiada twojemu miejscu zamieszkania http://nowaprawica.org.pl/wybory2011/koordynatorzy ważne do 28 sierpnia KW Nowa Prawica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli nie odpowiada ci żaden z dotychczasowych, klecholubnych polityków z psl, po i pisu to zagłosuj an partię Pana Palikota,On jeden jest odważny i kampanie prowadzi za swoje pieniądze, a nie jak partie sejmowe za pieniądze podatników. Chcesz zmian w Polsce, chcesz odrąbania ryjów od koryt zagłosuj na Partię pana Palikota. Dośc dominacji kleru w polityce, dośc finansowania kleru z pieniędzy, które można przeznaczyć na szkoły i zdrowie. Dość tuskizaji i kaczyzacji Polski. łosowałem do tej pory na po, ale dośc uległości przed klerem, teraz głosuję na Palikota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kotka napisał:
Cmoknij go w Palik..kota.
ty cmoknij Kota Alika w du p ę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez glosuje na pis i wy tez pownniscie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot najpierw obmawia inne partie np. po a potem mowi ze wejdzie w koalicje z platformą!!!!!!! Ludzie a wy chcecie na niego głosować??????????????????? po psl pjn sld ruch palikota? Oni wszyscy są sb warci! Dlatego głosujmy na PIS. tylko on zapewnia polsce jakąś przyszłość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie głosujcie na kłamcó i oszustów (platforma ruch palikota lewica czerwone pakąki komuniści) glosujmy na pis bo to za ich rzadow bylo najlepiej. dajmy szansę Kaczyńskiemu!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lu napisał:
Ja zagłosuję na PIS nie dam się ogłupieć, kiedyś tak było teraz wiem, że się myliłem.
sadzę, że nadal głęboko się mylisz - wystarczy wyjrzeć za okno, żeby zobaczyć, że Lubelszczyzna więcej zyskała dzięki rządom PO niż PiSou... nareszcie uda się zbudować ekspresówkę do Warszawy i dociągnąć A2 do granicy i łatwiej będzie można dojechać do Warszawy, poza tym skończono remont torów do stolicy i teraz z północy województwa można sprawnie dostać się do Warszawy... jest szansa na ekspresówkę z Kielc do Lublina, budowę lotniska w Świdniku... a co zrobiło PiS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lara12345 napisał:
Ja tez glosuje na pis i wy tez pownniscie
Od wy to ty się odczep.Co wy powinniście robić to sami zadecydują.Faktorów wy nie chcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niby co takiego daje PIS? Posłuchajcie sobie radia Maryja przez jeden dzień ( mój szef mnie tym morduje) a zobaczycie jakie oni robią pranie mózgu. Wszystko jest złe tylko PIS jest super. Dlatego nigdy się nie przekonam do tej partii. Mają za plecami starszą część społeczeństwa, którą karmią informacjami wziętymi z Księżyca... Dla mnie to jest niemoralne. A jak widzę Kaczyńskiego to mnie mdli... Nie wiem jeszcze na kogo zagłosuję ale z pewnością nie będzie to PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
A niby co takiego daje PIS? Posłuchajcie sobie radia Maryja przez jeden dzień ( mój szef mnie tym morduje) a zobaczycie jakie oni robią pranie mózgu. Wszystko jest złe tylko PIS jest super. Dlatego nigdy się nie przekonam do tej partii. Mają za plecami starszą część społeczeństwa, którą karmią informacjami wziętymi z Księżyca... Dla mnie to jest niemoralne. A jak widzę Kaczyńskiego to mnie mdli... Nie wiem jeszcze na kogo zagłosuję ale z pewnością nie będzie to PIS.
Też nie zagłosuje na Pisss wolę płacić 25 % Vat (w końcu mama zarabia 10 tyś zł miesięcznie) i wspierać ziomala. Guten tag.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech głosują na Rzetelskiego!!! Polecam piosenkę wyborczą!!! http://avalon123456.wrzuta.pl/audio/6eq3NlqojvQ/rzetelski_spot_256
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lu napisał:
Ja zagłosuję na PIS nie dam się ogłupieć, kiedyś tak było teraz wiem, że się myliłem.
Nieraz słyszałem, a to, co piszesz pokazuje, że to prawdziwa teza, że prymitywy kochają być okłamywanymi. Nie wiem, jak Cię przekonać, że to właśnie PiSiory kłamią, bo należysz do tych, którzy prawdy od kłamstwa nie odróżniają. Najgorsze jest to, że za Twoje głupie myślenie będę ukarany także ja. No cóż, takie są uroki demokracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
A niby co takiego daje PIS? Mają za plecami starszą część społeczeństwa, którą karmią informacjami wziętymi z Księżyca...
Mam lat 68, a "lu" wydaje mi się kimś młodym. Czy to, że swoje lata mam, upoważnia Cię do obrażania mnie? Ty się też tego wieku doczekasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorota napisał:
Do młodych. Zmieńmy całkowicie tą politykę. Zagłosujmy na Ruch Poparcia Palikota dążmy wszyscy by ta nasza Polska ziemia była krajem nowoczesnym, dającym nam godnie żyć. Wrządzie panuje partyjniactwo, prosty obywatel dla nich sie nie liczy
Ruch poparcia palikota? przecież ten człowiek był w PO i nic nie zrobił. Krążą opinie, że Ruch palikota to pseudoopozycyjne skrzydło platformy utworozne w celu przygarnięcia części przeciwników PO. A po wyborach wrócą do dawnej współpracy. Zatem można śmiało powiedzieć, że głupim zachowaniem byłoby zagłosowanie na Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...