Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Striptiz nie pomógł Katarzynie Lenart z SLD?

Utworzony przez białostoczanin, 10 października 2011 o 13:04
szkoda ze nie startowała u nas ja bym zagłosował
Zaloguj się, aby oddać głos
0
500 głosów? To i tak ma dużą rodzinę, bo nie uwierzę, żeby ktoś obcy na nią zagłosował
0
verailly mako napisał:
500 głosów? To i tak ma dużą rodzinę, bo nie uwierzę, żeby ktoś obcy na nią zagłosował
To ona jest z Kiełczewic? A fe!! Dobrze, że nie przeszła. Szkoda tylko poważnych ludzi z SLD, bo takie zachowanie rzutuje na całą partię.
0
To pruderyjne dewoty- chłopy i baby zwane społeczeństwem polskim( tfu na myśl o tym prymitywnym narodzie) nazywa striptizem coś co striptizem może być dla małolatów! Oszołomy - won z kościoła do nocnych klubów jamerykańskich! Może wtedy niedorozwoje zaczniecie nazywać rzeczy po imieniu!!! Ku..a w jakim ja kraju żyję????????????????
0
jak na swoje 23 lata to ma strasznie zaniedbane cialo. Takiego brzucha 23 latka nie powinna pokazywac. Po drugie jesli kobieta nie ma nic w glowie to musi pokazac inne rzeczy zeby zaistniec.............i to by sie sprawdzilo w tym przypadku.
0
Ale ŻENADA. Dobrze że głupota nie weszła do sejmu.
0
Nie ten rejon proszę pani. Na Lubelszczyżnie najlepsze spoty to te gdy się wychodzi z kościoła a z kieszeni wysypuje się kilka kompletów różańców. O, taki spot zachwyciłby Lublinian.
0
olo napisał:
Ale ŻENADA. Dobrze że głupota nie weszła do sejmu.
Sam jesteś idiota !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: