Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Waldemar Paruch o polityce wschodniej

Utworzony przez Henryk, 8 kwietnia 2014 r. o 20:07
Członkowie PIS w województwie lubelskim oddadzą głosy na Jedynkę listy PO - Michała Kamińskiego.PIS-owcy z Lubelszczyzny są lojaln i i wierni w przyjażni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce opadają, Pan Profesor odcina się od programu Partnerstwa Wschodniego, tego samego programu który wielką sympatią darzył PiS a także świętej pamięci Lech Kaczyński. Czegoś tu nie rozumiem, ordynarne odcinanie się od korzeni? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samodzielna polityka wschodnia czy to aby napewno idzie to w parze z programem wyborczym partii z której list startuje ten nieszczęśnik????? kolejna wpadka Parucha, szkoda nawet słów wstyd i żenada, żeby na jedynce wystawić tak beznadziejnego i nieprzygotowanego kandydata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna porcja błyskotliwych wywodów jedynki PiS....same puste hasełka ale brakuje mi hitu podobnego do "na Lubelszczyźnie trzeba budować dobre drogi".....daj sobie spokój Waldek, z czym ty się pchasz do Brukseli....koszerny wąs to trochę za mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u mnie jest skreślony za prymitywną krytykę profesora Piotrowskiego. TO BYŁO SŁABE. Ale widać tylko na tyle go stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samodzielna polityka wschodnia czy to aby napewno idzie to w parze z programem wyborczym partii z której list startuje ten nieszczęśnik????? kolejna wpadka Parucha, szkoda nawet słów wstyd i żenada, żeby na jedynce wystawić tak beznadziejnego i nieprzygotowanego kandydata
    no właśnie też mi coś tu nie pasuje on chyba sam nie wie o czym mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-widać ze Pan profesor na temat polityki wschodniej ma uboga wiedzę.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parucha to nawet nie zapraszają na spotkania poruszające tematykę gender Ciekawe jaki jest tego powód? Czyżby to ukryta opcja genderowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak napisał max, znak rozpoznawczy tego kandydata puste hasła i ogólniki   co za masakraaa, podejrzewam że pierwszy lepszy student politologii wie więcej od tego profesora   nie nie i jeszcze raz nie, parlament europejski to nie miejsce na taką fuszerkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tym wąsikiem to pan kariery w PE nie zrobisz, to nie PRL  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie panowie i panie. Nikt normalny na tego krasomówcę nie odda głosu. PiS się nie popisał z jedynką, ale od czego są dalsze miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie panowie i panie. Nikt normalny na tego krasomówcę nie odda głosu. PiS się nie popisał z jedynką, ale od czego są dalsze miejsca.
  Panie mogą być spokojne, panowie powinni uważać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On mi jakiś taki nijaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten ananas zdobędzie 20 głosów, 7 od studentów którzy zaliczyli u niego egzamin na pięć i 13 od emerytów, którzy wejdą do lokalu wyborczego po to by kupić zestaw ultranowoczesnych garnków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldemarze czytam twoje postulaty i niestety są bardzo ogólnikowe, Profesorze gdzie jakieś konkrety?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się fajans rozgadał, że ho, hooo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Członkowie PIS w województwie lubelskim oddadzą głosy na Jedynkę listy PO - Michała Kamińskiego.PIS-owcy z Lubelszczyzny są lojaln i i wierni w przyjażni.
Mojego głosu nie dostanie ani Paruch, ani tym bardziej Kamiński (pseudo "koryciarz")
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co te pierdy Paruch, jedziesz do Brukseli po kasę, kasę dla siebie a nie Lublina czy Lubelszczyzny a o polityce wschodniej to ty wiesz tyle co ja o kolarstwie w Mozambiku.....................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wolę Parucha niż Kamińskiego ,który już ma 13 tys emerytury zaklepane z E P który ma tyle twarzy i partii co kostka rubika .Nie głosujemy również na p.Nowacką spadochron -potrzebiujemy przedstawicieli regionu faktycznie mieszkających w regionie tu żuyją tu pracują tu robią zakupy . stop obłudzie spadochroniarzy -Głosujemy na mieszkańców regionu ,którzy tu pracują i tu bedą mieszkać ,a nie  zabrać kase z biedniejszego regionu .                                             g                                     g                  st
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co te pierdy Paruch, jedziesz do Brukseli po kasę, kasę dla siebie a nie Lublina czy Lubelszczyzny a o polityce wschodniej to ty wiesz tyle co ja o kolarstwie w Mozambiku.....................................
Znaczy się, jesteś Gnom najlepszym znawcą kolarstwa w Mozambiku :P co by nie mówić o Paruchu, to akurat na tym (znaczy się na polityce wschodniej się zna, miałem z nim dawno, dawno temu wykłady i pamiętam, że o wielu właśnie teraz zachodzących tam zjawiskach, ze szczególnym uwzględnieniem wojny w gruzji i zajść na Krymie zjawiskach mówił jeszcze przed 2005 rokiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...