Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Waldemar Paruch o polityce wschodniej

Utworzony przez Henryk, 8 kwietnia 2014 o 20:07
Członkowie PIS w województwie lubelskim oddadzą głosy na Jedynkę listy PO - Michała Kamińskiego.PIS-owcy z Lubelszczyzny są lojaln i i wierni w przyjażni.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ręce opadają, Pan Profesor odcina się od programu Partnerstwa Wschodniego, tego samego programu który wielką sympatią darzył PiS a także świętej pamięci Lech Kaczyński. Czegoś tu nie rozumiem, ordynarne odcinanie się od korzeni? 
0
samodzielna polityka wschodnia czy to aby napewno idzie to w parze z programem wyborczym partii z której list startuje ten nieszczęśnik????? kolejna wpadka Parucha, szkoda nawet słów wstyd i żenada, żeby na jedynce wystawić tak beznadziejnego i nieprzygotowanego kandydata
0
Kolejna porcja błyskotliwych wywodów jedynki PiS....same puste hasełka ale brakuje mi hitu podobnego do "na Lubelszczyźnie trzeba budować dobre drogi".....daj sobie spokój Waldek, z czym ty się pchasz do Brukseli....koszerny wąs to trochę za mało
0
A u mnie jest skreślony za prymitywną krytykę profesora Piotrowskiego. TO BYŁO SŁABE. Ale widać tylko na tyle go stać.
0
samodzielna polityka wschodnia czy to aby napewno idzie to w parze z programem wyborczym partii z której list startuje ten nieszczęśnik????? kolejna wpadka Parucha, szkoda nawet słów wstyd i żenada, żeby na jedynce wystawić tak beznadziejnego i nieprzygotowanego kandydata
    no właśnie też mi coś tu nie pasuje on chyba sam nie wie o czym mówi.
0
-widać ze Pan profesor na temat polityki wschodniej ma uboga wiedzę.  
0
Parucha to nawet nie zapraszają na spotkania poruszające tematykę gender Ciekawe jaki jest tego powód? Czyżby to ukryta opcja genderowa?
0
jak napisał max, znak rozpoznawczy tego kandydata puste hasła i ogólniki   co za masakraaa, podejrzewam że pierwszy lepszy student politologii wie więcej od tego profesora   nie nie i jeszcze raz nie, parlament europejski to nie miejsce na taką fuszerkę
0
z tym wąsikiem to pan kariery w PE nie zrobisz, to nie PRL  
0
Spokojnie panowie i panie. Nikt normalny na tego krasomówcę nie odda głosu. PiS się nie popisał z jedynką, ale od czego są dalsze miejsca.
0
Spokojnie panowie i panie. Nikt normalny na tego krasomówcę nie odda głosu. PiS się nie popisał z jedynką, ale od czego są dalsze miejsca.
  Panie mogą być spokojne, panowie powinni uważać.
0
On mi jakiś taki nijaki.
0
Ten ananas zdobędzie 20 głosów, 7 od studentów którzy zaliczyli u niego egzamin na pięć i 13 od emerytów, którzy wejdą do lokalu wyborczego po to by kupić zestaw ultranowoczesnych garnków.
0
Waldemarze czytam twoje postulaty i niestety są bardzo ogólnikowe, Profesorze gdzie jakieś konkrety?  
0
Ale się fajans rozgadał, że ho, hooo...
0
Członkowie PIS w województwie lubelskim oddadzą głosy na Jedynkę listy PO - Michała Kamińskiego.PIS-owcy z Lubelszczyzny są lojaln i i wierni w przyjażni.
Mojego głosu nie dostanie ani Paruch, ani tym bardziej Kamiński (pseudo "koryciarz")
0
po co te pierdy Paruch, jedziesz do Brukseli po kasę, kasę dla siebie a nie Lublina czy Lubelszczyzny a o polityce wschodniej to ty wiesz tyle co ja o kolarstwie w Mozambiku.....................................
0
a ja wolę Parucha niż Kamińskiego ,który już ma 13 tys emerytury zaklepane z E P który ma tyle twarzy i partii co kostka rubika .Nie głosujemy również na p.Nowacką spadochron -potrzebiujemy przedstawicieli regionu faktycznie mieszkających w regionie tu żuyją tu pracują tu robią zakupy . stop obłudzie spadochroniarzy -Głosujemy na mieszkańców regionu ,którzy tu pracują i tu bedą mieszkać ,a nie  zabrać kase z biedniejszego regionu .                                             g                                     g                  st
0
po co te pierdy Paruch, jedziesz do Brukseli po kasę, kasę dla siebie a nie Lublina czy Lubelszczyzny a o polityce wschodniej to ty wiesz tyle co ja o kolarstwie w Mozambiku.....................................
Znaczy się, jesteś Gnom najlepszym znawcą kolarstwa w Mozambiku :P co by nie mówić o Paruchu, to akurat na tym (znaczy się na polityce wschodniej się zna, miałem z nim dawno, dawno temu wykłady i pamiętam, że o wielu właśnie teraz zachodzących tam zjawiskach, ze szczególnym uwzględnieniem wojny w gruzji i zajść na Krymie zjawiskach mówił jeszcze przed 2005 rokiem
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: