Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Witos Podlasia”

Utworzony przez @, 4 października 2007 o 13:36
Na listach PSL w większości gruz po ZSL-owskim betonie ze 112 letnia gwarancją, z armią druhów z stowarzyszenia OSP.Jeden z lubelskich tygodników pisze: "W okręgu 7 listę otwiera Franciszek Jerzy Stefaniuk z Drelowa w powiecie bialskim. Licząc Sejm Kontraktowy , ma już za sobą sześć kadencji .Do wyborów w 2005r.startował dopiero z 4 miejsca na liście. Mimo to, ten charyzmatyczny polityk, nazywany przez niektórych sympatyków Witosem Podlasia, został liderem listy PSL na drugiej pozycji znalazł się Tadeusz Sławecki z Radzynia Podlaskiego”.Odkryj karty "Witosa Podlasia”http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=27910http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20070108/PODLASKA/70107014&SearchID=73294567786798Alternatywą dla tych karierowiczów jest tylko i wyłącznie PiS.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dla tego "Witosa" jest już przygotowane miejsce na śmietniku historii. I mam nadzieję, że taczka dla Pana "Witosa" zostanie podstawiona już 21 października.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co się czepiacie, tak porządnego człowieka nie ma w całej okolicy!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za to ,,gadu, gadu" - spieprzaj dziadu, chłopowi od ,,roli Witosa", nie wypada by go zwać ludowcem. Franciszkowi byłoby bliżej do J. Bojki, chociaż on sam ma ambicje jak M. Rataj. Stosowniej jednak byłoby żeby starał się być tylko Stefaniukiem. Jak można poważać człowieka, który tak dał się skundlić. Chłop-poeta, intelektualista, a tu mierność oczywista.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"tak dał się skundlić"??? co masz na myśli???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wyborco !!! słuchaj uważnie co mówi, ale patrz też co robi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
... to, że idee ruchu ludowego stały się mu obce. ,, Pamiętajcie o tym, że Piastowski jest Wasz Ród". Dla Franciszka było bliżej do SLD, a Oleksy był jego idolem ( publicznie wyrażał tę opinię)... albo się ma własne zdanie i jest się ludowcem z krwi i kości, albo jest się politykiem koniunkturalnym...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
F.J.S.stworzył klikę młodzieżową pod szyldem PSL ,którym jest wszystko jedno gdzie należą byleby blisko władzy ,a wyborcy znaczą tyle co ubiegłoroczny śnieg.Zniszczyli demokrację w powiecie i wszędzie ggdzie dopadli do koryta /cztaj o burmistrzu ,wójcie Międzrzeca ,reformie oświaty i splacie wyborczych zobowiązań,
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jest koniunkturalny, ale co z tego... za to jaki skuteczny... jak o sobie samym wspaniale mówi... trzeba przyznać jest w tym swoim "nic pożytecznego nie zrobiłem jeszcze dla wyborców, potrzebna mi jeszcze jedna kadencja" bardzo skuteczny... ktoś z was widział pierwszą stronę "Faktu" z poczatku tego roku?... jakim został obdarzony zaszczytnym tytułem!... na tym zadupiu nikt tego nie widział... ludzie go po prostu lubią i dlatego go po raz kolejny wybiorą!!!... i zawsze go wybiorą, jeszcze przez 20 lat go będą wybierali...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale im teraz kota pogonił. Chłopaki "myślały", że to już emeryt. A tu psikus... Nie ma ich na listach wyborczych i podobno nie będzie dopóki nasz "Witos Podlasia" rządzi. Kozłówka to za blisko. Jeszcze jakoś wróci!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nawet po śmierci będą go wybierali:) Tak ludowi ta twarz "intelektualisty" utkwiła w pamięci, że nikt inny, tylko Stefaniuk:) Jeśli nie chcesz naszej zguby na Stefaniuka oddaj głos swój luby:)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co chcesz? Ostatnio udzielił dwóch ważnych i mądrych wywiadów w lokalnej prasie. Istotne informacje w nich zawarł. Bardzo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oj tak. Wszak nasz Poseł mądra głowa. Brał udział w "kongresie intelektualistów" pod hasłem "Mądrość w służbie polityki". Z czego Poseł Stefaniuk słynie? Że się wymandrzał w Mądralinie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak możecie takie rzeczy opowiadac? Na pewno nie chodzicie do wyborów, a jak już pójdziecie to na byle kogo zmarnujecie swój głos. Dopóki F.J.Stefaniuk wygrywa wybory, to Wasza krytyka nic nie zmieni. Zmiany są możliwe za sprawą dobrego kontrkandydata i dobrej kampanii. POWODZENIA!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto ma być tym kontrkandydatem? Może ktoś lokalny "młody" lub lokalny "młodszy"? Może ten gość od "dobrego czasu na dobre zmiany"?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bracia rolnicy miejcie miłosierdzie nie głosujcie na Franciszka nich człowiek wreszcie odpocznie po 18-tu latach wycierania spodni na sejmowych ławach-dajcie mu taką możliwość głosując na PIS lub PO.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bracia rolnicy miejcie miłosierdzie głosujcie na Franciszka nich człowiek dociągnie spokojnie w Sejmie do emerytury. Po 18-tu latach wycierania spodni na sejmowych ławach-dajcie mu taką możliwość głosując na PSL. Zasługuje na jeszcze jedną "emerycką" kadencję w ławach. Spodnie jeszcze wytrzymają!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oby nam Polska w parchy nie obrosła wybierzemy Franaka na Posła!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To doświadczony parlamentarzysta! Zawód: poseł!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wolę Franka choć ladacy, niż kaczy kuper z sosem tuska na złotej tacy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: