Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybierz sobie prezydenta Lublina. Co kandydaci zrobią, jak wygrają

Utworzony przez ziom, 19 listopada 2010 r. o 13:37
widzę że ŻUK TO KONKRETNY facet ///trzeba dac mu szansę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziom napisał:
widzę że ŻUK TO KONKRETNY facet ///trzeba dac mu szansę !!!
Czy wiesz, że jednym z tych konkretów jest zapisanie w planach budżetu 600 tysięcy złotych na wynagrodzenia z ESK 2016 związane? Łapiesz już czy nie? Jeżeli masz z załapaniem konkretów problem to skocz sobie do RIO na BIP i poczytaj jak pod rządami tego wybitnego specjalisty miasto za 20 hektarów gruntów rent planistycznych nie pobierało. Konkretny facet - pytanie w czym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oceniasz kandydata Żuka z perspektywy Świdnika. Na szczęści chyba nie będziesz głosować w Lublinie. Facet wskazuje inwestycje Wasilewskiego (Mełgiewska -droga do Świdnika, lotniska, srefy ekonomicznej - już wystarczającą ilość dróg tam zrealizowano, dróg po których nikt nie jeździ), stadion na miarę Bełżyc (tak jak budżet Lublina na drogi na rok 2011), modernizacja Solidarności, sikorskiego i Ducha - co z tego jak cała Kraśnicka stoi. Same dupne pomysły. Z punktu widzenia miaeszkańca Lublina dobre odpowiedzi przedstawił Wojciechowski, Sprawka i Gryz, pozostali są też lepsi od Żuczka. ŻUK NA PREZYDENTA ŚWIDNIKA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G.ó.w.n.o zrobią jak zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno wielki ech i na kandydatów i na pożal się Boże wyborców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk to niszczyciel cukrowni, potrafi zamykać tylko kolejne miejsca pracy. Już lepsza Sierakowska, chociaż o lotnisko walczyła i dopięła swego, prace już się rozpoczęły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA WYBORY NIE IDĘ,NA PRZYSZŁOROCZNE:TEŻ, KONIEC Z ROBIENIA ZE MNIE deb***A I OSZUKIWANIA MNIE, POLITYCY CZY TO Z CENTRALI WARSZAWSKIEJ CZY SAMORZĄDOWI,TO:OSZUŚCI,KŁAMCY, CWANIACY,KOMBINATORZY...MOŻE MÓWIĘ JAK BURAK ALE 20 LAT ROBIENIA ZE MNIE GŁUPKA TO CHYBA WYSTARCZY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja "stawiam na . . . . Tolka Banana" ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawmy Polskę od dołu! Głosujmy na PiS. Polska musi się zmienić na lepsze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Globus9 napisał:
G.ó.w.n.o zrobią jak zawsze
I z tym się zgadzam bo pokażcie mi który (a) z osób nawiązała konkretnie do pobudzenia rynku pracy i w jaki konkretnie sposób chciała by to osiągnąć ?- z tego co ja czytałem to ŻADNA ! A reszta to wierutne bzdury i bajanie takie obiecanki cacanki zaś głupim radość z obietnic bez pokrycia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten PIS-owski kameleon - udający bezpartyjnego - ma niebywały tupet, w żywe oczy kpi z mieszkańców Lublina. Nadaje się tylko do przejażdzek po mieście bryczką lub sankami - oczywiście w towarzystwie Heleny P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie Żuk!!! On będzie inwestował w swoje >miasto< Świdnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...