Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyborczy wyścig rozpoczęty. Zagłosuj w prawyborach

Utworzony przez ktosik, 12 sierpnia 2011 r. o 07:15
Znam Rzetelskiego - spoko gościu, wreszcie mam na kogo głosować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuje na Rzetelskiego napisał:
Znam Rzetelskiego - spoko gościu, wreszcie mam na kogo głosować!
Tylko Kongres Nowej Prawicy! Precz z tymi czterema partiami, które niszczą Polskę od 20 lat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marku Gąsior brawo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuje na Rzetelskiego napisał:
Znam Rzetelskiego - spoko gościu, wreszcie mam na kogo głosować!
Zeby na gostka zagłosować muszę coś o nim wiedzieć. To ze wybudował stok narciarski i knajpę to jeszcze nie predysponuje Go do funkcji Posła RP. To za mało. Jakoś nigdzie nie mogę dopatrzec się zyciorysu tego Pana. To co przedstawia jest zbyt ubogie bym Go poparł. Jego zyciorys nie zaczyna się od Chrzanowa. Facet ma już te swoje ileś kalendarzy i nigdzie nie widzę jego życiorysu. Gdzie się urodził? jakie szkoły pokończył? gdzie pracował? jakie ma doświadczenie by pełnić taką funkcję. Po tym co jest publicznie udostępnione, nie zagłosuję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludek napisał:
Zeby na gostka zagłosować muszę coś o nim wiedzieć. To ze wybudował stok narciarski i knajpę to jeszcze nie predysponuje Go do funkcji Posła RP. To za mało. Jakoś nigdzie nie mogę dopatrzec się zyciorysu tego Pana. To co przedstawia jest zbyt ubogie bym Go poparł. Jego zyciorys nie zaczyna się od Chrzanowa. Facet ma już te swoje ileś kalendarzy i nigdzie nie widzę jego życiorysu. Gdzie się urodził? jakie szkoły pokończył? gdzie pracował? jakie ma doświadczenie by pełnić taką funkcję. Po tym co jest publicznie udostępnione, nie zagłosuję!!!
A po co ci to wiedziec, w sejmie znasz moze 15 mord które się pokazują na okrągło, innych nie znasz. To nie jest najważniejsze. Najwazniejsze jest to, ze morda mordzie pomaga i wtedy tworzy się tzw. kolesiostwo (patrz PSL) lub ich koalicjant. Wiecznie te same mordy wspomagane nowymi mordami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A po co ci to wiedziec, w sejmie znasz moze 15 mord które się pokazują na okrągło, innych nie znasz. To nie jest najważniejsze. Najwazniejsze jest to, ze morda mordzie pomaga i wtedy tworzy się tzw. kolesiostwo (patrz PSL) lub ich koalicjant. Wiecznie te same mordy wspomagane nowymi mordami.
A bo te 15 Mord rządzi naszym krajem- reszta to zdalnie sterowane Roboty do wciskania guzika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Rzetelski to przynajmniej jakiś przedsiębiorczy człowiek, a nie jak Ci "nasi" pozostali kandydaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
Ten Rzetelski to przynajmniej jakiś przedsiębiorczy człowiek, a nie jak Ci "nasi" pozostali kandydaci
Jeśli przedsiębiorczością nazywasz wysyłanie sms'ów na siebie i wypisywanie peanów na jego cześć pod każdym artykułem to faktycznie jest przedsiębiorczy. Ale wybory do sejmu to nie wyścig przedsiębiorców - ale ludzi co coś sobą prezentują i mają do zaoferowania intelektualnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludek napisał:
Zeby na gostka zagłosować muszę coś o nim wiedzieć. To ze wybudował stok narciarski i knajpę to jeszcze nie predysponuje Go do funkcji Posła RP. To za mało. Jakoś nigdzie nie mogę dopatrzec się zyciorysu tego Pana. To co przedstawia jest zbyt ubogie bym Go poparł. Jego zyciorys nie zaczyna się od Chrzanowa. Facet ma już te swoje ileś kalendarzy i nigdzie nie widzę jego życiorysu. Gdzie się urodził? jakie szkoły pokończył? gdzie pracował? jakie ma doświadczenie by pełnić taką funkcję. Po tym co jest publicznie udostępnione, nie zagłosuję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://######lja.pl/lja/psludowe.php?pslid=0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://lja.pl/lja/psludowe.php?pslid=0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niby co... Rzetelski - rolnik, propagator sportów, społeczniki. Ma być motorem zmian na lepsze w Polsce. Toć łon całą lubelszczyznę przemieni w jeden wielki rolniczy skansen - spłacając długi za poparcie. Śmieszne, że chłopi chcą zmieniać Polskę na lepsze - podczas gdy wszystko gdzie ich nos powinien sięgać to samorząd gminny! Tam jest miejsce dla dobrych gospodarzy. Spójrzcie na Genowefę Tokarską - bardzo dobry gospodarz w gminie ale jak przychodzi do wojewodowania to nic... MARIONETKA. Zgadzam się PAN RZETELSKI to dobry gospodarz, przedsiębiorczy człowiek - ale to predysponuje go do GOSPODAROWANIA (samorząd) a nie DO BYCIE CZĘŚCIĄ ORGANU USTAWODAWCZEGO (Sejm, Senat)!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościówa napisał:
http://lja.pl/lja/psludowe.php?pslid=0
To za mało. Tym bardziej jak popierają Go takie autorytety to tym bardziej nikt nie przekona mnie do głosowania na tych koryciarzy z polskiego stronnictwa liberalnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pinochet napisał:
Tylko Kongres Nowej Prawicy! Precz z tymi czterema partiami, które niszczą Polskę od 20 lat!
Kanapa Nowej Prawicy na czele z Markiem Jurkiem i JKM. Skąd my ich znamy: z sejmu. Tak jurek walczył o życie poczęte a JKM o lustrację. Tym zgranym politykom już dziękujemY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba głosować na ludzi, którzy mają pomysły i swoją ciężką pracą do czegoś doszli. Moim kandydatem jest Rzetelski, człowiek przedsiębiorczy, znający realia. Sam musiał przebrnąć przez urzędniczą biurokrację. Własną pracą do czegoś doszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianin napisał:
Trzeba głosować na ludzi, którzy mają pomysły i swoją ciężką pracą do czegoś doszli. Moim kandydatem jest Rzetelski, człowiek przedsiębiorczy, znający realia. Sam musiał przebrnąć przez urzędniczą biurokrację. Własną pracą do czegoś doszedł.
Własna praca i przebrnięcie urzędniczej biurokracji to nie jest to co tworzy posła. Poseł tworzy ramy tej biurokracji a Pan Rzetelski nauczył się jak je przebrnąć... To znaczy, że ma wszystkich w du***. Kandydat na posła musi wiedzieć co jest barierą i jak to zmienić. A nie jak lawirować w gąszczu przepisów - bo ta umiejętność to cwaniactwo. Stawiam na młodych, wykształconych, nienaskażonych władzą i co najważniejsze nieobciążonych układami... A PSL pod tym względem jest najgorsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeźwy napisał:
Własna praca i przebrnięcie urzędniczej biurokracji to nie jest to co tworzy posła. Poseł tworzy ramy tej biurokracji a Pan Rzetelski nauczył się jak je przebrnąć... To znaczy, że ma wszystkich w du***. Kandydat na posła musi wiedzieć co jest barierą i jak to zmienić. A nie jak lawirować w gąszczu przepisów - bo ta umiejętność to cwaniactwo. Stawiam na młodych, wykształconych, nienaskażonych władzą i co najważniejsze nieobciążonych układami... A PSL pod tym względem jest najgorsze.
Ciekawe w jaki sposób doszedł? Może się "zjechał" z księzyce. Dla mnie gostek jest mało czytelny. Nie zagłosuję. A ponadto z tego podłego psl, partyi koryciarzy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciwny p. Gąsior ale to ona znowu wygra te prawybory --- 14-go (niedziela) około godz.18-ej miała 0,09% a w poniedziałek o godz. 8,30, miała 20% i pierwsze miejsce. ONA SAMA NA SIEBIE WYSYŁAŁA GŁOSY (MAM DOWÓD) i w ostatnim dniu przechyli sama szale. Temu jest winien dziennik, zezwolił na SMS-y bez ograniczeń z jednego tel.Tu nie chodzi o rzetelny sondaż tylko o kasę,. Dlatego nie wierzcie w sondaże w telewizji, bo są robione na zlecenie partii, które dużo płacą a jak sondaż nie będzie po ich myśli, to im więcej nie zlecą. Na tych prawyborach dziennik do tej pory zarobił ponad 12 tyś. NIE GŁOSUJMY NA PO I PIS. Robią nam teatr za nasze pieniądze. NIE JESTEM Z ŻADNEJ PARTII.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiekszosc osób mieszkajacych na wsi i nie tylko zieloną partyjkę ma daleko w d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszy mnie tak wysokie popracie dla Pana Rzetelskiego. Widać, że jego praca w sejmiku wojewódzkim przybosi efekt i ludzie to widzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...