Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2010: Wojciechowski o strzelaniu w łeb i kandydatach

Utworzony przez anna, 20 października 2010 r. o 12:45
Spirale nienawiści w Polsce zaincjował Rydzyk w Radiu Maryja przy aprobacie duchowieństwa,a Palikot to nieudolny jego uczeń.Rydzyk dysponuje całą machiną medialną zw. Imperium Rydzyka.A cel to skłócenie polaków między sobą i z sąsiadami.Łatwiej mieć rząd dusz nad ogłupionym narodem to tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
Spirale nienawiści w Polsce zaincjował Rydzyk w Radiu Maryja przy aprobacie duchowieństwa,a Palikot to nieudolny jego uczeń.Rydzyk dysponuje całą machiną medialną zw. Imperium Rydzyka.A cel to skłócenie polaków między sobą i z sąsiadami.Łatwiej mieć rząd dusz nad ogłupionym narodem to tyle.
Anno czy choć jednego kazania lub wystąpienia O. Rydzyka wysłuchałaś albo w oryginale przeczytałaś czy jak w przypadku innych insynuacji na przekazie medialnym i interpretacjach się opierasz? Podaj choć jeden przykład kiedy to o. Rydzyk do nienawiści i waśni nawołuje. Jeden przykład...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.radiomaryja.pl.eu.org/nagrania/index.php do wyboru do koloru
Maria napisał:
Anno czy choć jednego kazania lub wystąpienia O. Rydzyka wysłuchałaś albo w oryginale przeczytałaś czy jak w przypadku innych insynuacji na przekazie medialnym i interpretacjach się opierasz? Podaj choć jeden przykład kiedy to o. Rydzyk do nienawiści i waśni nawołuje. Jeden przykład...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy jeden mały moralnie i etycznie problem, a w zasadzie problemy dwa - wtedy kiedy pan kandydat na prezydenta wstępował do PO to właśnie kampania nienawiści się rozpoczynała. Jeżeli mnie pamięć nie myli to rozpoczęło ją chyba to z ten cytat z września 2007 roku: "Największą winą Kaczyńskich , pomijając ich obsesje i szaleństwa, jest to, że konserwują namiętnie pozostałości socjalizmu. Kaczyńscy żałują, że socjalizmu jest tak mało". Problem drugi jest natury bardziej złożonej bo dotyczy jednej z "lokomotyw" kandydata, która to lokomotywa ukryła przed delegatami-wyborcami swoje oświadczenie lustracyjne w kasie pancernej ZR. Nie wiem jaki by był wynik wyborów gdyby delegaci-wyborcy przeszłość wybieranego wtedy poznali. Cała reszta to już w zasadzie szczegół bo dwa wymienione mogą bardzo rzutować na wcielenie dzisiejsze deklaracji w czyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO wystawiło 2 kandydatów na prezydenta, oficjalnie Żuka, a nie oficjalnie Wojciechowskiego. Rozbije prawicę i przegra ale ma już cieplutki stołek w Sejmie PO Palikocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
http://www.radiomaryja.pl.eu.org/nagrania/index.php do wyboru do koloru
Czy ja pytałam o miejsce złożenia nagrań czy też rękopisów? Podaj fakt, a nie mnie odsyłasz tu gdzie nie raz już byłam i nic z tego co insynuujecie nie przeczytałam i nie usłyszałam. Fakty proszę, a nie własne interpretacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to tam nieopodal stoi no kto?Panie W ojciechowski niech pan poda do wiadomości nazwiska ,tyle czasu już minęło ale pamięć mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
Anno czy choć jednego kazania lub wystąpienia O. Rydzyka wysłuchałaś albo w oryginale przeczytałaś czy jak w przypadku innych insynuacji na przekazie medialnym i interpretacjach się opierasz? Podaj choć jeden przykład kiedy to o. Rydzyk do nienawiści i waśni nawołuje. Jeden przykład...
A o czarownicy to KTO? no kto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Rydzyk stawia tezę, że np. 70% majątku w Polsce należy do Żydów i Niemców to proszę podlinkuj mi do jakichkolwiek materiałów dowodowych w tej kwestii, ew. napisz jakie ośrodki przeprowadziły tego typu badanie. Otóż nie ma takich, to jedna z setek insynuacji zmierzających do siania ksenofobii.
Maria napisał:
Czy ja pytałam o miejsce złożenia nagrań czy też rękopisów? Podaj fakt, a nie mnie odsyłasz tu gdzie nie raz już byłam i nic z tego co insynuujecie nie przeczytałam i nie usłyszałam. Fakty proszę, a nie własne interpretacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A o czarownicy to KTO? no kto.
Sorry, że się wtrancam ale chcesz porownywac "Prezydentowa to czarownica, która powinna się poddać eutanazji" do "zastrzelimy Kaczynskiego i wypatroszymy"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
Anno czy choć jednego kazania lub wystąpienia O. Rydzyka wysłuchałaś albo w oryginale przeczytałaś czy jak w przypadku innych insynuacji na przekazie medialnym i interpretacjach się opierasz? Podaj choć jeden przykład kiedy to o. Rydzyk do nienawiści i waśni nawołuje. Jeden przykład..
Rydzyk jest za cwany,aby robic to samodzielnie.On tylko"użycza" mediów dla takich jak Nowak,Ryba,Maciarewicz,Bender i wielu innych szczególnie KUK i WSNS z Torunia.Oni to robia naiwni za niego ,bo maja parcie na mikrofon i szkło.Stalin,Hitler i podobni im tez własnorecznie nikomu krzywdy nie zrobili - oczywiście Rydzyka nie porównuje do nich ,ale gdybyśmy żyli sto lat temu to Kaczyńscy i ich poplecznicy posłali by polaków na niepotrzebną wojne w to wierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Redaktorze dlaczego Pan nie podał wszystkich jedynek!!!A zwłaszcza lidera z 6 okręgu wyborczego ? Czy taka osoba powinna być liderem listy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojciechowski, Palikot jak prominentny działa PO wie co mówi. Może niech Pan się go posłucha i nie zadziera z PO. Niedawno mówił o strzelaniu, dorzynaniu i patroszeniu. I widać , że wiedział co mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
Spirale nienawiści w Polsce zaincjował Rydzyk w Radiu Maryja przy aprobacie duchowieństwa,a Palikot to nieudolny jego uczeń.Rydzyk dysponuje całą machiną medialną zw. Imperium Rydzyka.A cel to skłócenie polaków między sobą i z sąsiadami.Łatwiej mieć rząd dusz nad ogłupionym narodem to tyle.
spirale to sobie sama zainicjowałaś, ale nie tam gdzie trzeba i teraz zamiast myśleć powtarzasz TVN (Oczywiście TVN i telewizja białoruś to najlepsze telewizje świata, nie tylko potrafią każdy fakt dowolnie zinterpretować, ale sami potrafią tworzyć fakty)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarownik napisał:
Sorry, że się wtrancam ale chcesz porownywac "Prezydentowa to czarownica, która powinna się poddać eutanazji" do "zastrzelimy Kaczynskiego i wypatroszymy"?
Komizm sytuacji polega na tym, że Palikot powtórzył to, co większość Polaków po ostatnich wyczynach Kaczyńskiego miałaby ochotę zrobić - przykład? Dziadek z dnia wczorajszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...