Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2011 - oficjalne wyniki PKW: Głosowanie w 35,18 proc. komisji

Utworzony przez leoś, 10 października 2011 r. o 04:37
Wyniki wyborów (juz kolejnych) pokazuja jak wielkie sa różnice w swiadomosci wyborców. Ściana wschodnia (bardzo podatna na wplywy torunskich mediow) cały czas popiera PiS, ba niektórym nie podoba sie, że POLSKA zaczyna sie na "PO". Taki stan nie rokuje dobrych perspektyw rozwoju na dalsze lata. Jedynym rozsadnym rozwiązaniem wydaje sie separacja województw podlaskiego lubelskiego,świętorzyskiego,podkarpackiego i (co mnie smuci najbardziej) malopolskiego - utworzenia na tym terenie nowogo państwa o nazwie np.Pisoland, Kiboland czy Rydzoland, ustanowienie monarchii absolutnej, dziedzicznej z Jaroslawem Pieknym jako Krolem i Tadeuszem Rzdyzkiem jako premierem i moze wtedy wreszcie zapanuje spokoj. Zapomnial bym stolica tego nowego panstwa to cZesc Torunia przeniesiona do najbardziej oswieconego miasta czyli Rzeszowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asia Mucha the best - 45 tys głosów:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PLATFORMA, brawo Tusk, brawo Mucha!!!!! Na Was głosowałam. Tylko tak bardzo żałuję, że Lubelszczyzna nadal ustawiła się po złej stronie mocy i poparła w większości ludzi ponurych, złośliwych pełnych jadu i nienawiści...... Bardzo żal mi swojego regionu, że nie dał sobie szansy na lepsze czasy, że nie stoi po słonecznej stronie życia.... Szkoda, trodno to zrozumieć, ale cóż... Ja jakoś dam sobie radę! A dzisiaj świętuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Gąsior-Marek już dziękujęmy!!! Nie pomogło Jej nawet pierwsze miejsce na liście. Głosowałam na Muchę i widzę ze nie tylko ja nie chcę bukietowej w Sejmie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie, noooo Kruk na drugim miejscu? a co ona dla lubelszyczyny zrobiła? coś tam coś tam? porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSiorom gul skoczył oj skoczył Pierwsza myśl po zobaczeniu wyników: "Oj PiSku nie dla psa kiełbasa..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję, że ten Kucharski nie załapał się do Sejmu. Co on ma do powiedzenia? Tyle co kiedyś Lato w Parlamencie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Obwodnica...?Zapytajcie włodarzy Garwolina czy Białobrzegów ile skorzystali ,a co stracili na takich inwestycjach......!Mielibyście ciekawe odrpowiedzi...!!!
Co mnie obchodzą włodarze.Pruję do Warszawy z przyjemnością omijająć Garwolin i nie stojąc w korkach.I takich obwodnic,życzę każdemu miastu ,które ma klopoty z ruchem tranzytowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jAGA napisał:
nie, noooo Kruk na drugim miejscu? a co ona dla lubelszyczyny zrobiła? coś tam coś tam? porażka
Pokazała się pod wpływem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrobiłem sobie zdanie o lubelskim wyborcy kiedy doczytałem się,że Zofia Popiołek zdobyła drugie tyle głosów co Krzysztof Hetman. Oj drodzy wyborcy Matka Polska da wam takiego kopa w dupę za to że ją lekceważycie-oj da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezależny prawicowiec napisał:
Wyniki wyborów (juz kolejnych) pokazuja jak wielkie sa różnice w swiadomosci wyborców. Ściana wschodnia (bardzo podatna na wplywy torunskich mediow) cały czas popiera PiS, ba niektórym nie podoba sie, że POLSKA zaczyna sie na "PO". Taki stan nie rokuje dobrych perspektyw rozwoju na dalsze lata. Jedynym rozsadnym rozwiązaniem wydaje sie separacja województw podlaskiego lubelskiego,świętorzyskiego,podkarpackiego i (co mnie smuci najbardziej) malopolskiego - utworzenia na tym terenie nowogo państwa o nazwie np.Pisoland, Kiboland czy Rydzoland, ustanowienie monarchii absolutnej, dziedzicznej z Jaroslawem Pieknym jako Krolem i Tadeuszem Rzdyzkiem jako premierem i moze wtedy wreszcie zapanuje spokoj. Zapomnial bym stolica tego nowego panstwa to cZesc Torunia przeniesiona do najbardziej oswieconego miasta czyli Rzeszowa.
A może po prostu Lubleszczyzna pamięta, że rządzący politycy z PO mają ją daleko w d***? Co zrobił dla lublina Palikot, Mucha, Gąsior-Marek czy Żuk? Może dlatego na PiS głosowała część lublinian - bo są po prostu rozczarowani PO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POzytywna wiadomość: będzie kto miał wręczać kwiaty w sejmie. Na styk ale się udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ten Palikot, Mucha czy Marek moga zrobic skoro wiekszosc w Radzie Miasta ma PiS.... i o ile dobrze mi wiadomo to oni wszystko blokuja.... chciazby ostatnio parking w centrum miasta.... przegraliście kolejny raz..... narty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto głosował na grubasa i czarownicę Czubacką? hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasnik stawiarski pozycja 7 wchodzi 6, wilk 5 wchodzi 4 przegral z cezarym kucharskim o 100 glosow. obaj niewiele zrobili dla krasnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
a co ten Palikot, Mucha czy Marek moga zrobic skoro wiekszosc w Radzie Miasta ma PiS.... i o ile dobrze mi wiadomo to oni wszystko blokuja.... chciazby ostatnio parking w centrum miasta.... przegraliście kolejny raz..... narty
Drogi czy kolej to inwestycje centralne więc radnym miejskim nic do tego. Parking w centrum miasta - pomysł z innej epoki, teraźniejszość i przyszłość to parkingi na obrzeżach centrum i system P&R a o takiej propozycji ratusza(imho jedynej słusznej w warunkach komunikacyjnych Lublina) nie słyszałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gośka: Lublin nie zagłosował na PiS dlatego, że jest zawiedziony PO, bo to raczej znikoma ilość głosów. Przede wszystkim zagłosowano na PiS dlatego, że ściana wschodnia Polski ciągle woli partię Kaczyńskiego i jej "program". I tak się dzieje od lat, niezależnie od tego, kto sprawował przez ostatnie lata władzę w kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....... w sumie słów brakuje... Jest dla mnie czymś zupełnie absurdalnym i nielogicznym kolejna wygrana pisu w lubelskim...... to skazanie po raz nie wiadomo który Lublina na zastój i kompletne nie liczenie się z lubelszczyzną jako regionem... na własne życzenie mieszkańcy głosujący na pis skazują się na brak jakichkolwiek zmian.... w sumie pora już wyjechać z tej "ściany wschodniej"... przykre, ale powoli zaczyna narastać we mnie nienawiść do bezsensownie upartych i "skamieniałych" wyborców pisu. posłanka Kruk znów z takim poparciem?....... nie dziwcie się więc, żę lublin znów będzie traktowany jak zło konieczne, dostanie ostro po du....e, i tym razem, ani prośby, ani billboardy ani wnioski i petycje nie pomogą w załatwianiu spraw dla lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezależny prawicowiec napisał:
Wyniki wyborów (juz kolejnych) pokazuja jak wielkie sa różnice w swiadomosci wyborców. Ściana wschodnia (bardzo podatna na wplywy torunskich mediow) cały czas popiera PiS, ba niektórym nie podoba sie, że POLSKA zaczyna sie na "PO". Taki stan nie rokuje dobrych perspektyw rozwoju na dalsze lata. Jedynym rozsadnym rozwiązaniem wydaje sie separacja województw podlaskiego lubelskiego,świętorzyskiego,podkarpackiego i (co mnie smuci najbardziej) malopolskiego - utworzenia na tym terenie nowogo państwa o nazwie np.Pisoland, Kiboland czy Rydzoland, ustanowienie monarchii absolutnej, dziedzicznej z Jaroslawem Pieknym jako Krolem i Tadeuszem Rzdyzkiem jako premierem i moze wtedy wreszcie zapanuje spokoj. Zapomnial bym stolica tego nowego panstwa to cZesc Torunia przeniesiona do najbardziej oswieconego miasta czyli Rzeszowa.
coś na wzór RFN i NRD, hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krasnik napisał:
Krasnik stawiarski pozycja 7 wchodzi 6, wilk 5 wchodzi 4 przegral z cezarym kucharskim o 100 glosow. obaj niewiele zrobili dla krasnika
nikt po nich nie bedzie plakal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...