Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory po powodzi w Wilkowie, pusto przy urnach

Utworzony przez Tomasz, 20 czerwca 2010 r. o 21:31
....."Mimo olbrzymich zniszczeń udało się przygotować osiem lokali wyborczych"..... a ile domów udało się przygotować by rodziny mogły godnie w nich żyć????? liczy się władza i środki by do niej dojść nie biedota i pospulstwo!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańców dotkneła straszna tragedia, ale pomoc jest jednak udzielana.Do Rogowa płyną transporty z darami,przekazywane sa pieniądze.Oczywiscie to wszystka za mało, ale wystapiła tragedia niespotykana od kilkudziesieciu czy 100 lat.Ale nie mozna mowic, ze nie ma zadnej pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gg napisał:
Mieszkańców dotkneła straszna tragedia, ale pomoc jest jednak udzielana.Do Rogowa płyną transporty z darami,przekazywane sa pieniądze.Oczywiscie to wszystka za mało, ale wystapiła tragedia niespotykana od kilkudziesieciu czy 100 lat.Ale nie mozna mowic, ze nie ma zadnej pomocy.
a w sejmie bawią się i śmieją,teraz to jest gorsze niż przed 90r,jak jest na zachodzie Polski a jak u nas,brak słów i jak tu na wybory?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gg napisał:
Mieszkańców dotkneła straszna tragedia, ale pomoc jest jednak udzielana.Do Rogowa płyną transporty z darami,przekazywane sa pieniądze.Oczywiscie to wszystka za mało, ale wystapiła tragedia niespotykana od kilkudziesieciu czy 100 lat.Ale nie mozna mowic, ze nie ma zadnej pomocy.
ale wystapiła tragedia niespotykana od kilkudziesieciu czy 100 lat- co wy pleciecie, przecież kandydat na prezydenta, zwycięzca I tury Bronisław Komorowski na swoich wiecach wyborczych mówił, że obecny rząd poradził sobie o wiele lepiej z powodzią niż w roku 1997.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewandowski przed dwoma dniami jasno dał do zrozumienia powodzianom ,że na unijne pieniądze nie mają co liczyć bo pieniądze nie dostaną oni a urzędnicy,którzy zrobią z nimi tyle co do tej pory..czyli nic. Dlatego chłopi nie obrażajcie się i głosujcie na tego dla którego naważniejsza jest Polska a nie tylko zgoda i to wewnątrzpartyjna,która odpowiednimi koalicyjnymi ustawami pozwoli oskubać was do końca.Dla tych panów z herbami jesteście tylko maszynką do zaspokojenia ich prywatnych ambicji i majątków.Zobaczcie jak ten intelektualista po elektrycznej zawodówce zadbał o interesy "kolegów" ze Stoczni.Chłopi sięgnijcie do waszych patriotycznych wzorców i zagłosujcie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałuje,że im dałem 1000 zł jako pomoc.Nie dośc .że pobubowali się na terenie zalewowym to teraz mają jeszcze pretensje.Ciekawe czy się poubezpieczali.To taka chłopska płaczliwa mentalnośc.Niech idą do Kaczyńskiego to im da,przecież wziął 3 mln. odszkodowania za brata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy chłop zrozumie,że pomoc to z moich podatków.Tusk nie ma pieniędzy ,musi najpierw je zebrać od podatniów.Nie dość ,że płace na ich KRUS ,paliwa to jeszcze mam płacić na ich powódż.Jak mnie dom zaleje to nikkt mi nie pomoże.A swoją drogo gmina Wilków nie jest taka biedna,dużo samochodów,wili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz mówię, że pomoc dostaną ci co są bliżej koryta. Powiedzcie Stachowi, że on mimo że mieszka 30 m od Wisły..... A pięniadze UE to już urzednicy potrafią zagospodarować i nie ma na co czekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmobilizujcie się i jednak przyjdźcie na wybory 4 lipca. Wobec takiej tragedii jak powódź, jak utrata całego dobytku zdobywanego przez lata i braku większego zainteresowania ze strony rządu, należy zaprotestować oddając głos na tego, kóremu bardziej leżą na sercu sprawy socjalne i pomoc najbiedniejszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmobilizujcie się i jednak przyjdźcie na wybory 4 lipca. Wobec takiej tragedii jak powódź, jak utrata całego dobytku zdobywanego przez lata i braku większego zainteresowania ze strony rządu, należy zaprotestować oddając głos na tego, kóremu bardziej leżą na sercu sprawy socjalne i pomoc najbiedniejszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale co władza ma zrobić ? wybudować nowe gospodarstwa w ciągu 4 tygodni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybrali Kaczyńskiego! Nie rozumiem ludzi tego Regionu. Nie rozumiem powodzian,tragedii nie spowodował ani rząd ani Komorowski, pomoc otrzymali,mogą liczyć na dalszą obiecaną, liczą na Kaczyńskiego to się przeliczą. Ja dotąd dawałam pieniądze ,żywność,wodę itp dla powodzian, także wspierałam innych biednych ludzi ale 20.06.10 zmienił całkowicie mój stosunek do tych "biednych" wybrali Kaczyńskiego niech, ich wspomaga tak jak ja dotychczas, ale z własnej kieszeni,nie z budżetu! Brak wdzięczności dla rządu jest przerażający.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolo napisał:
Kiedy chłop zrozumie,że pomoc to z moich podatków.Tusk nie ma pieniędzy ,musi najpierw je zebrać od podatniów.Nie dość ,że płace na ich KRUS ,paliwa to jeszcze mam płacić na ich powódż.Jak mnie dom zaleje to nikkt mi nie pomoże.A swoją drogo gmina Wilków nie jest taka biedna,dużo samochodów,wili.
Może zorientuj się ile państwo dokłada do ZUS-u a potem wypisuj głupoty.W paliwie jest podatek drogowy a rolnicy jeżdżą z zasady więcej po polu niż po drodze więc o czym ty mieszczuchu dyskutujesz.Rolnictwo to bardziej złożone zjawisko niz tylko dopłaty o których krzyczą media.Jednostronny punkt widzenia to żaden punkt.A pomyśl skąd masz chleb i wtedy podyskutujemy.Jeszcze rok takich katastrof i zacznie brakować chleba a nie sprowadzą bo klęski ogarnęły już cały świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...