Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenckie 2010: Komorowski 45,7, Kaczyński 33,2 proc. Wyniki, sondaże, komentarze

Utworzony przez ire, 20 czerwca 2010 r. o 20:44
Myślałam , ż da radę w pierwszej turze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raz dwa, raz dwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieeeeeeeeeeeeee jak mógł wygrać komorowski (((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki palikot taki komorowski. PO propaganda sukcesu. Mamy już Irlandię kiedy Japonia...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sondażowa socjalistyczna propaganda, jutro łatwiej będzie sfałszować prawdziwe wyniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się : PO propaganda sukcesu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorowski buta i wyniosłość układ biznesowo towarzyski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był juz prezydent - marionetka z pisu. teraz czas na po.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorski ty samcu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałem poinformować wszystkich zgorzkniałych PISowców, że przegraliście z kretesem pierwszą turę... w drugiej zostaniecie zmiażdżeni na amen. Tym samym kończą się wasze fanaberie pseudo patriotyczne, czas na rozwój Polski dla młodych ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczerniają byłego prezydenta Kaczyńskiego mimo że był nie "medialny" to twardo stawiał polskie sprawy ,komorowski jak tusk pod publikę efekt? w sprawie śledztwa po katastrofie lotniczej działają raczej w interesie rosji niż Polski ,najważniejsze że tusk światowy człowiek stanął koło putina....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widok gęby kaczki i jogurcika - bezcenne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
chciałem poinformować wszystkich zgorzkniałych PISowców, że przegraliście z kretesem pierwszą turę... w drugiej zostaniecie zmiażdżeni na amen. Tym samym kończą się wasze fanaberie pseudo patriotyczne, czas na rozwój Polski dla młodych ludzi...
właśnie bo Komorowskiego popierają nie tylko komuniści (jak Cimoszewicz), ale i ci co ucierpieli w powodzi, np. taka Gronkiewicz-Wals, którą użarło kilka komarów, a jednego to nawet połknęła (szkoda że nie może połknąć martwych zwierząt, bo Tusk i Komorowski jeszcze nie uzgodnili kto je ma utylizować, bo mieli ważniejsze sprawy na głowie - jak wymianę kadr)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały, ciemny i zacofany wschód, oraz małopolska zagłosowały na Kłamczyńskiego. Wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie ich sposób, wmówili ludziom, że inteligentni i mądrzy ludzie sukcesu głosują na PO a tak nie jest. Nie załamujcie się! Damy radę w II turze!! cała polityka to bagno ale wolę Jarka od Bronka. Pozdrawiam, mniej TV i gazet a więcej myślenia, to naprawdę nie boli:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujący na Kaczke w USA - Proszę Was wracajcie do kraju TUpolewami !!!! PLEASE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorowski czy Kaczyński, co za różnica??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie którzy to nie mają dość, tylko chcą powtórki z rozrywki. Jak można głosować na człowieka który jest chory na władze? czy będzie lepiej jak by wygrał ? zdecydowanie nie!! nie jestem za pis'em i nigdy nie będę Głosowałem za Komorowskim bo nie chcę aby do rządów dobrał się znowu kaczyńki. Mam nadzieje, że kiedyś znajdzie się kandydat, który lepiej poprowadzi Polskę od swoich poprzedników i w końcu się coś zmieni. (na pewno nie będzie to ktoś z pis---) p.s w kościele też nie mam zamiaru słuchać tych podtekstów księdza na kogo głosować-- żenada!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk i Putin to rządzący Komorowski i Miedwiediew to marionetki.Szykują się rządy na wzór Rosji i pod dyktando Rosji, gazu nam Tusk załatwił mnogo i mocno uzależnił od wspólnika Putina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Epatujecie nas sondazami w sytuacji kiedy PKW i wy takze dysponujecie juz realnymi wynikami: "W głosowaniu w USA w polskich wyborach prezydenckich zdecydowanym zwycięzcą okazał się Jarosław Kaczyński, który otrzymał 23 276 na ogólną liczbę 33 455 oddanych głosów. Jarosław Kaczyński otrzymał niemal 80% głosów - Komorowski niecałe 20%!" Media publiczne jak i wy z sobie wiadomych wzgledow epatujecie nas wynikami sondazowymi choc dysponujecie juz od parunastu godzin realnymi... Dla kogo i w jakim celu gracie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...