Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenckie 2010: Wyniki podane. Wygrał Komorowski (najnowsze sondaże)

Utworzony przez tekila, 4 lipca 2010 r. o 20:18
no to kanciarze wygrali.. uciekam i nie wracam do kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to wygraliśmy wreszcie z PISem, ciężko było, ale w końcu się udało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPRawniony do głosowania napisał:
No to mamy PO Wolskim, bolku i alku kolejnego t.w. na stolcu. A pierwsza dama to straszny pasztet i kaszalot, na moje oko to 140kg żywca. Jeśli będzie chciała latać to nie-rząd PO-ZSL POwinien zakupić jakiś cięzki bombowiec. Ciekawe czy bronek nie będzie bał się latać drugą tutką do skutku.
Że też ciemna masa nie ma czego wymyśleć to czepia się kobiety.Swoje gabaryty sprawdź czy się mieścisz w BMI.Samo uprawnienie do głosowania nie świadczy o mądrości wybierającego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPRawniony do głosowania napisał:
No to mamy PO Wolskim, bolku i alku kolejnego t.w. na stolcu. A pierwsza dama to straszny pasztet i kaszalot, na moje oko to 140kg żywca. Jeśli będzie chciała latać to nie-rząd PO-ZSL POwinien zakupić jakiś cięzki bombowiec. Ciekawe czy bronek nie będzie bał się latać drugą tutką do skutku.
To komplet uzupełniliśmy o Jamajkę i mamy samych swoich wliczając w to jego wyborców. WSI rules.Dukaczewski otworzył Sowieckoje Igristoje.
Ostatnio edytowany 4 lipca 2010 r. o 22:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Monika~ napisał:
. - a można mieć niższe prawnicze? Z tego co ja się orientuję, to w Polsce prawo jest tylko 5letnie magisterskie. Jedno jest pewne Twoje wyższe prawnicze, to ten sam poziom co nauczyciela historii, na którego zagłosowałeś. Jest tylko jedna dobra strona tej wygranej - Tusk i jego ręka do podpisywania nie będą już mieli na kogo zrzucać brak korzystnych zmian w Polsce.
Moniko, słowo "prawnicze" jest przymiotnikiem w tym zdaniu. "Jedno jest pewne Twoje wyższe prawnicze, to ten sam poziom co nauczyciela historii, na którego zagłosowałeś." - wiesz, Kaczyński może i jest dr nauk prawnych ale proponowane przez niego rozwiązania, kłócące się z logicznym rozumowaniem, straszenie prywatyzacją itp. naprawdę zdumiewa. Niby poważny polityk a nie odnoszę wrażenie, że nie ma pojęcia o tym co sam mówi. I jeszcze ta udawana zmiana. Czy wierzysz, że człowiek pełen pychy, buty, ostro krytykujący wszystko i wszystkich, zwalczający przeciwników nawet we własnej partii którzy choć trochę mu zagrozili pozycją (Dorn, Ziobro itp), nieufny wobec nikogo (Rosja, Niemcy, UE) byłby w stanie rządzić krajem bez uprzedzeń? PO nie jest może partią idealną, ale w mojej opinii (wyborcy o poglądach lewicowych), rządzi lepiej niż PiS, który miał 2 lata na zrobienie CZEGOŚ POZYTYWNEGO w tym kraju. Zamiast tego powołał upolitycznione CBA do zwalczania opozycji i szkalowania przeciwników, straszył IPNem ludzi, którzy nic nie mieli na sumieniu, nie zrobił NIC w sprawie Stoczni a po przejęciu rządów przez PO zwalił winę na nich itp. Można by długo wymieniać. A przede wszystkim: Zaryzykował zrezygnowanie z władzy dla ratowania subwencji wyborczej! I to jest ostateczny strzał w stopę. "Jest tylko jedna dobra strona tej wygranej - Tusk i jego ręka do podpisywania nie będą już mieli na kogo zrzucać brak korzystnych zmian w Polsce." - tu się z Tobą zgodzę, bo głosując na Komorowskiego miałem nadzieję, że porozumienie na linii prezydent - premier zaowocuje korzystnymi zmianami. Pożyjemy zobaczymy, choć osobiście wolałbym aby ktoś z lewicy sprawował urząd prezydenta, wówczas zachowana byłaby równowaga. Ja jestem dobrej myśli i daję szansę Komorowskiemu, jak się nie sprawdzi - za 5 lat out! Tak samo byłoby z Lechem Kaczyńskim, gdyby nie katastrofa i zrobienie z niego niemal świętego, przegrałby wybory, za jego rządów, niechęć do niego deklarowało blisko 70% Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żądzą!!! Mają 100% władzy i teraz już nie będzie na kogo zwalić winy za burde...l w kraju. PS. Janusz z Biłgoraja stracił sens życia:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Don' date='4.07.2010, 22:13:02' post='311460'] Moniko, słowo "prawnicze" jest przymiotnikiem w tym zdaniu. "Jedno jest pewne Twoje wyższe prawnicze, to ten sam poziom co nauczyciela historii, na którego zagłosowałeś." - wiesz, Kaczyński może i jest dr nauk prawnych ale proponowane przez niego rozwiązania, kłócące się z logicznym rozumowaniem, straszenie prywatyzacją itp. naprawdę zdumiewa. Niby poważny polityk a nie odnoszę wrażenie, że nie ma pojęcia o tym co sam mówi. I jeszcze ta udawana ........... Pozwoliłem sobie skrócić twoją wypowiedź bo używasz zbyt wielu słów jak na takie pustosłowie . Odpowiedz to będzie lepiej , uczciwiej i sprawiedliwiej, bezpieczniej i bez afer ?
Ostatnio edytowany 4 lipca 2010 r. o 22:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorowski wygrał Dla Lubelszczyzny S17 - Stop S19 - Stop Lotnisko - Stop Szybka Kolej - Stop
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto jak głosowano biorąc pod uwagę wykształcenie: Podstawowe: 61,6 % Kaczyński 38,4 % Komorowski Zawodowe: 56,2 % Kaczyński 43,8 % Komorowski Średnie: 56,5 % Komorowski 43,5 % Kaczyński Wyższe: 66,2 % Komorowski 33,8 % Kaczyński Głosy oddane pod względem lokalizacji: wieś: 60,91 % Kaczyński 39,09 % Komorowski miasto: 59,46 % Komorowski 40,54 % Kaczyński Źrodło - PKW Jakieś wnioski się nasuwają? Na Komorowskiego większość głosów oddali ludzie wykształceni i mieszkający w miastach, na Kaczyńskiego zaś zagłosował kiepsko wykształcony elektorat głównie ze wsi. Jeszcze jakieś pytania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Oto jak głosowano biorąc pod uwagę wykształcenie: Podstawowe: 61,6 % Kaczyński 38,4 % Komorowski Zawodowe: 56,2 % Kaczyński 43,8 % Komorowski Średnie: 56,5 % Komorowski 43,5 % Kaczyński Wyższe: 66,2 % Komorowski 33,8 % Kaczyński Głosy oddane pod względem lokalizacji: wieś: 60,91 % Kaczyński 39,09 % Komorowski miasto: 59,46 % Komorowski 40,54 % Kaczyński Źrodło - PKWwali Jakieś wnioski się nasuwają? Na Komorowskiego większość głosów oddali ludzie wykształceni i mieszkający w miastach, na Kaczyńskiego zaś zagłosował kiepsko wykształcony elektorat głównie ze wsi. Jeszcze jakieś pytania?
To ja dam syntezę i uogólnienie na jednego kandydata głosowali wyborcy z zasadami moralnymi drugiego zaś bez zasad. Pasi _
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten człowiek nie powinien zostać prezydentem.Kaczyński ma wiele wad,ale jest prawdziwy.Ten natomiast,tak naprawdę to cichociemny. Od 20 lat chroniony przez media.Namiestnik podyktowany przez Moskwę i Berlin.Przez nich wyznaczony,Tusk i jego rząd musieli go poprzeć. Tylko gorsza,że mieniący się wykształconymi ludzie są tak głupi.Muszą się oduczyć ,muszą spokornieć. W życiu nie przypuszczałem,że tej PO znowu ujdzie na sucho,znowu się prześliźnie.Partii która jest większym szkodnikiem dla Polski niż jakakolwiek inna. Nie rozumiem.Poszła do lamusa UD potem UW,a ten twór wyrosły,w dużej części na tych partiach,ciągle ma poparcie.Wbrew wszelkim oczywistościom,wbrew logice,wbrew sercu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę zrozumieć co za idioći głosowali na Komorowskiego Zobaczyćie jaka teraz stanie si ę Polska przez niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='UPRawniony do głosowania' date='4.07.2010, 21:38:35' post='311438'] No to mamy PO Wolskim, bolku i alku kolejnego t.w. na stolcu. A pierwsza dama to straszny pasztet i kaszalot, na moje oko to 140kg żywca. Jeśli będzie chciała latać to nie-rząd PO-ZSL POwinien zakupić jakiś cięzki bombowiec. Ciekawe czy bronek nie będzie bał się latać drugą tutką do skutku. [/quote Wypowiedź godna poprzedniego prezydenta -Lecha. On również uzywał języka miłości i był bardzo szarmancki wobec kobiet. Szczegónie w dla tych ,,w czerwonym".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W średniowieczu np bali się mydła bo podobno skóra się scierała i człowiek umierał, tak samo teraz boją sie komorowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doswiadczony politycznie czlowiek, dobrze sie stalo. Mial juz spora wladze jako marszalek i dla nikogo nie bylo to katastrofa. Przekonal mnie dodatkowo w jednym z dokumentalnych filmow Sekielskiego ( ogladanym jeszcze przed calym tym zamieszaniem oraz tragedia w Smolensku ). Pamietajmy, ze jako prezydent praktycznie nie ma wladzy. Natomiast wreszcie nie bedzie podzialow miedzy rzadem prezydenckim oraz premierem, przez co zdzialac moga bardzo wiele. W panstwie nie zapanuje 'dyktatura', poniewaz jakby nie patrzec maja za zadanie teraz sprostac oczekiwaniom tych wszystkich wyborcow. A my nie oszukujmy sie, nasz narod odstaje od panstw zachodnich i 5 lat rzadu Komorowskiego napewno nie sprawi cudu, moze jednakze dokonac bardzo wiele w tym wlasnie kierunku. PiS mial juz swoja szanse, teraz czas zaufac PO, a noz..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mamy PO Wolskim, bolku i alku kolejnego t.w. na stolcu. A pierwsza dama to straszny pasztet i kaszalot, na moje oko to 140kg żywca. Jeśli będzie chciała latać to nie-rząd PO-ZSL POwinien zakupić jakiś cięzki bombowiec. Ciekawe czy bronek nie będzie bał się latać drugą tutką do skutku. znowu oceniamy dame prezydencka po zewnetrznej okladce ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jorg napisał:
Dobrzy, uczciwi ludzie na mojej kochanej Lubelszczyznie - ale politycznie - totalny Ciemnogrod !!!
Kurski miał rację że ciemny naród to kupi !!! Okazało się że ciemnoty jest ponad 47%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='~jaa~' date='5.07.2010, 10:00:24' post='311636'] No to mamy PO Wolskim, bolku i alku kolejnego t.w. na stolcu. A pierwsza dama to straszny pasztet i kaszalot, na moje oko to 140kg żywca. Jeśli będzie chciała latać to nie-rząd PO-ZSL POwinien zakupić jakiś cięzki bombowiec. Ciekawe czy bronek nie będzie bał się latać drugą tutką do skutku. J a wiem że wolisz pederastę z kartoflem w du…pie!!! To cię rajcuje i pociąga mieszanie stolca w du..pie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J a wiem że wolisz pederastę z kartoflem w du…pie!!! To cię rajcuje i pociąga mieszanie stolca w du..pie !!! [/quote] A co z wibratorem Palikota, co o tym sądzisz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
J a wiem że wolisz pederastę z kartoflem w du…pie!!! To cię rajcuje i pociąga mieszanie stolca w du..pie !!! A co z wibratorem Palikota, co o tym sądzisz ?
Dostanie w prezęcie na gwiazdke pobawi się z Migalskim i Bielanem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...