Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenckie 2010: Wyniki podane. Wygrał Komorowski (najnowsze sondaże)

Utworzony przez tekila, 4 lipca 2010 r. o 20:18
Źródłem może być i PKW, ale pytanie brzmi: czy na karcie wyborczej miałeś pytania o wiek, wykształcenie itp? Nie! A więc są to tylko przypuszczenia, czyli sondaże. Mam wyższe wykształcenie, 24 lata, jestem z Lublina, czyli miasta powyżej 250tys mieszkańców. Czyli wg tych "statystyk" powinnam głosować na Komorowskiego, a głosowałam na pana Jarosława Kaczyńskiego. PS Czemu nikt nie poda, że w więzieniach Komorowski wygrał z 90% poparciem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tekila napisał:
oooooooo nieeeeeeeee wygrała marionetka tuska!!! od dzis putin rządzi Polską...:/
I Lenin z Mauzoleum. Idiota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
molly napisał:
Źródłem może być i PKW, ale pytanie brzmi: czy na karcie wyborczej miałeś pytania o wiek, wykształcenie itp? Nie! A więc są to tylko przypuszczenia, czyli sondaże. Mam wyższe wykształcenie, 24 lata, jestem z Lublina, czyli miasta powyżej 250tys mieszkańców. Czyli wg tych "statystyk" powinnam głosować na Komorowskiego, a głosowałam na pana Jarosława Kaczyńskiego. PS Czemu nikt nie poda, że w więzieniach Komorowski wygrał z 90% poparciem?
Czemu nikt nie poda, że ludzie kaczora wozili stuletnie babcie do urn i skreślali za nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tekila napisał:
oooooooo nieeeeeeeee wygrała marionetka tuska!!! od dzis putin rządzi Polską...:/[/quote] [quote]
Podam ci znaczenie słowa MARIONETKA jest lalką teatralną poruszaną od góry za pomocą nitek lub drucików zawieszonych na tzw. krzyżaku. Każda linka jest przymocowana do innej, oddzielnej części ciała marionetki i przy ruchu krzyżaka są one poruszane. Mam nadzieję ze już teraz znasz znaczenie tego wyrazu? Na przyszłość postaraj się upewnić jakie znaczenie ma dany wyraz,a potem wypisuj takie głupoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no to kanciarze wygrali.. uciekam i nie wracam do kraju
No to z Panem Bogiem,abyś nie pozostał sam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A masz na to dowód? To idź z tym na policję, bo to łamanie prawa! Najlepiej jest pisać bzdury wyssane z palca i obrażać innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Komorowski w dbacie powiedział że nie ma POLSKI ( A i , ciekawe jaką nam zbuduje bo na razie po 35 latach pracy zarabiam nędzne grosze ,gdy odejmę stażowe to niecały tysiąc. Inie wstydzę się że głosowałem na JARKA
i co myślisz że jarek dałby ci dwa razy więcej ? Pytam tylko z czego ? bo chyba nie z własnego portfela ... Kaczyński już rządził i co zarabiałeś więcej ?Nie i nie będziesz czy to za kaczyńskiego czy za komorowskiego . Cieszy tylko fakt że już nie ma komu vetować ustaw tak potrzebnych w reformie kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...