Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenckie: Lubelszczyzna za Kaczyńskim, oficjalne wyniki z powiatów

Utworzony przez Lub, 5 lipca 2010 r. o 18:11
Gość napisał:
:lol: Pisze w formie żeńskiej, a podpisuje się Janek, pisze w formie męskiej i podpisuje sie magda, marta, anula :lol:lol:lol: Transwestyta jak nic i w dodatku troll Słuchaj Ty uczony człowieku pouczający innych, w takim kontekscie słownik ortograficzny nie jest tytułem i piszemy z małej litery.
A co to kogo obchodzi , jak się podpisuję ? Nie Twój dom , nie Twoja chałupa , to nic Ci do tego.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek~ napisał:
A co to kogo obchodzi , jak się podpisuję ? Nie Twój dom , nie Twoja chałupa , to nic Ci do tego.....
Jak to nic? To nieuczciwe zagranie występować w jednej dyskusj pod kilkoma nickami aby sprawić wrażenie, że to nie jedna osoba, a kilka wyraża takie samo zdanie Tak Cię mamusia uczyła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TAK LUBELSKA "PO" JESIENIĄ PRZESTANIE RZĄDZIĆ WOJEWÓDZTWEM-_ŻEGNAJCIE MIERNOTY, ZOSTANIE WAM LUBLYYYN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witamy sztab Palikota na forum, prosimy o nie wymachiwanie penisami a merytorycznom dyskusje. Jak chcecie sie wsciekac i walic malpki to prosze na Plac Po Farze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serotonin napisał:
Nik z tą pierwszą damą to wypaliłeś żałosny jesteś Widzę że wolał byś jako Pierwszą Damę kota alika ale każdy wybiera co chce jedni wolą kobiety inni zwierzęta
Uważam ze takie teksty sa poniżej pasa, ale skoro można się naśmiewać z kota Kaczyńskiego to można i z wyglądu P. Komorowskiej. A po katastrofie w Smoleńsku/CZY JUŻ ZAPOMNIELIŚCIE???/ miała byc taka poprawność polityczna, mialo nie być takich upokarzających tekstów... I co z tego ze ma kota, ze ma "puszysta żonę" ? Jak dla mnie to może być para gejów, jeśli tylko będą dbać o dobro Polski. Polacy byli głupi, sa głupi i nie ma nadziei żeby coś się w tej kwestii zmieniło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie na tvn24 zobaczyelm kolejna manipulacje. Wczoraj puszczali material o festiwalu heinekena i dziewczyne ktora chciala glosowac bo wlasnie skonczyla 18 lat ale jak mogla sie starac o zaswiaczeniu o glosowaniu w dowolnym miejscu nie mogla sie starac bo nie miala jesze 18 lat. Teraz ja pokazali: to jest pani glosowanie TAK!!! i koniec hahahhahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak to nic? To nieuczciwe zagranie występować w jednej dyskusj pod kilkoma nickami aby sprawić wrażenie, że to nie jedna osoba, a kilka wyraża takie samo zdanie Tak Cię mamusia uczyła?
Jak nie masz nic innego do roboty , tylko czepiać się ludzi, to rozbierz się i ubrania pilnuj, bo za rządów PO możesz zostać gołodupcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek~ napisał:
Jak nie masz nic innego do roboty , tylko czepiać się ludzi, to rozbierz się i ubrania pilnuj, bo za rządów PO możesz zostać gołodupcem
Nie czepiam się, proszę tylko o minimum uczciwości w dyskusji Nie stać Cię na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie na forum pisze sam KACZOGRÓD czyli ukraiński lublin . Żalą się dlaczego ich ""WIELKI" czyli mały Kaczorek nie wygrał. Biadol ,biadol Polsko ZZZZZ dostaniecie po pupie za te głosy . Sprzedac Was trzeba będzie jak się deficyt zwiększy. Chyba dla ziomka Bandery i całej bandzie UPA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-ja- napisał:
Jak dla mnie to może być para gejów, jeśli tylko będą dbać o dobro Polski. Polacy byli głupi, sa głupi i nie ma nadziei żeby coś się w tej kwestii zmieniło
No widzisz i tu sie różnimy, dla nas para gejów nie bedzie Pierwszą Para a własnego narodu od głupków nie wyzywamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No widzisz i tu sie różnimy, dla nas para gejów nie bedzie Pierwszą Para a własnego narodu od głupków nie wyzywamy
Prawda w oczy kole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chełm, krasnystaw, włodawa tam bida i na komora glosuja ? ciekawe czemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No widzisz i tu sie różnimy, dla nas para gejów nie bedzie Pierwszą Para a własnego narodu od głupków nie wyzywamy
Nigdy nie mów nigdy. I Ty możesz kiedyś zostać gejem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny i bez ściemy napisał:
Dla mnie na forum pisze sam KACZOGRÓD czyli ukraiński lublin . Żalą się dlaczego ich ""WIELKI" czyli mały Kaczorek nie wygrał. Biadol ,biadol Polsko ZZZZZ dostaniecie po pupie za te głosy . Sprzedac Was trzeba będzie jak się deficyt zwiększy. Chyba dla ziomka Bandery i całej bandzie UPA :D :blink:
Zanim na wschodzie zaczniesz kogoś wyzywac takimi inwektywami to poczytaj troche, o szkole nie mowie bo za twoich czasach o tych rzeczach nie uczyli a i teraz niechętnie http://tekstowisko.com/kriszu/58744.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-ja- napisał:
Prawda w oczy kole? ;)
Nie rozumiem, będę wdzięczny jak swą myśl rozumiesz, a mruganie oczkiem do mnie źle mi się kojarzy. Wystarczy interpunkcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie rozumiem, będę wdzięczny jak swą myśl rozumiesz, a mruganie oczkiem do mnie źle mi się kojarzy. Wystarczy interpunkcja.
chodziło o rozwiniesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daria napisał:
chełm, krasnystaw, włodawa tam bida i na komora glosuja ? ciekawe czemu?
zASTANÓW SIĘ KOBIETO GDZIE NA lUBELSZYZNIE ALBO W PODKARPACKIM nie ma biedy. Łęczna, Parczew , B. Podlaska , Krasnystaw, Biłgoraj , co się tera dzieje w Świdniku ?? Ile ludzi idzie na bruk . Ze inżynier w Lublinie zarabiałdo niedawna 1570 zł. Jaja sobie robisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do nie dawna zarabiał takie grosze bo trzeba było z tej dziczy emigrowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe:http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/432034,komorowski_i_kaczynski_nie_lubia_sie_przez_palucha.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny i bez ściemy napisał:
zASTANÓW SIĘ KOBIETO GDZIE NA lUBELSZYZNIE ALBO W PODKARPACKIM nie ma biedy. Łęczna, Parczew , B. Podlaska , Krasnystaw, Biłgoraj , co się tera dzieje w Świdniku ?? Ile ludzi idzie na bruk . Ze inżynier w Lublinie zarabiałdo niedawna 1570 zł. Jaja sobie robisz :angry:
No tak sie rzad cieszyla ze PZL Świdnik Aguscie-Westland sprzedał, ma byc bogato i nowoczesnie. Bedzie tak jak z hala Ursusa pocięta na zyletki, odlewnia i FSC sprzedanym koreanczykom gdzie juz tylko biurowce sa wynajmowane bo reszty jeszcze nie zbuzyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...