Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenta Puław: Janusz Grobel wygrywa w I turze

Utworzony przez olo, 22 listopada 2010 r. o 07:43
I bardzo dobrze. Nie potrzebujemy partyjnych rządów w Puławach. Chcemy Prezydenta, który naprawdę widać, że coś robi dla miasta - a naprawdę widać, że prezydent Grobel robi wiele. Puławy pięknieją z roku na rok (co słychać także w opiniach przejeżdżających tędy osó. I oby tak dalej panie prezydencie! Gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
I bardzo dobrze. Nie potrzebujemy partyjnych rządów w Puławach. Chcemy Prezydenta, który naprawdę widać, że coś robi dla miasta - a naprawdę widać, że prezydent Grobel robi wiele. Puławy pięknieją z roku na rok (co słychać także w opiniach przejeżdżających tędy osó. I oby tak dalej panie prezydencie! Gratulacje.
o puławski ciemnogrodzie! nie wypowiadaj się za wszystkich, bo nie masz do tego prawa. puławy pięknieją bo spółdzielnie mieszkaniowe zadłużyły się po uszy (istnieje coś takiego jak remontowe, które płacę spółdzielni podwyższone od kilku lat, by mi blok ocieplili) i odnawiają bloki, place zabaw...(co sobie przypisywał prezydent w kampanii). ja wiem tylko, że jak była powódź to prezydent stał na wałach w jasnym garniturku razem z panią wojewodą i do zdjęć pozowali... ja się nie cieszę z tego wyboru, bo on już nic nowego nie zrobi. nie ma pomysłu na puławy. ja mu życzę, by zamiast miejsc rekreacji powstawały miejsca pracy, bo jak tak dalej pójdzie to zostanie po mnim gigantyczne bezrobocie i kilka odnowionych skwerków. a nie tego potrzeba puławom, tak jak nie trzeba kolejnych hipermarketów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
I bardzo dobrze. Nie potrzebujemy partyjnych rządów w Puławach. Chcemy Prezydenta, który naprawdę widać, że coś robi dla miasta - a naprawdę widać, że prezydent Grobel robi wiele. Puławy pięknieją z roku na rok (co słychać także w opiniach przejeżdżających tędy osó. I oby tak dalej panie prezydencie! Gratulacje.
o puławski ciemnogrodzie! nie wypowiadaj się za wszystkich, bo nie masz do tego prawa. puławy pięknieją bo spółdzielnie mieszkaniowe zadłużyły się po uszy (istnieje coś takiego jak remontowe, które płacę spółdzielni podwyższone od kilku lat, by mi blok ocieplili) i odnawiają bloki, place zabaw...(co sobie przypisywał prezydent w kampanii). ja wiem tylko, że jak była powódź to prezydent stał na wałach w jasnym garniturku razem z panią wojewodą i do zdjęć pozowali... ja się nie cieszę z tego wyboru, bo on już nic nowego nie zrobi. nie ma pomysłu na puławy. ja mu życzę, by zamiast miejsc rekreacji powstawały miejsca pracy, bo jak tak dalej pójdzie to zostanie po mnim gigantyczne bezrobocie i kilka odnowionych skwerków. a nie tego potrzeba puławom, tak jak nie trzeba kolejnych hipermarketów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
I bardzo dobrze. Nie potrzebujemy partyjnych rządów w Puławach. Chcemy Prezydenta, który naprawdę widać, że coś robi dla miasta - a naprawdę widać, że prezydent Grobel robi wiele. Puławy pięknieją z roku na rok (co słychać także w opiniach przejeżdżających tędy osó. I oby tak dalej panie prezydencie! Gratulacje.
o puławski ciemnogrodzie! nie wypowiadaj się za wszystkich, bo nie masz do tego prawa. puławy pięknieją bo spółdzielnie mieszkaniowe zadłużyły się po uszy (istnieje coś takiego jak remontowe, które płacę spółdzielni podwyższone od kilku lat, by mi blok ocieplili) i odnawiają bloki, place zabaw...(co sobie przypisywał prezydent w kampanii). ja wiem tylko, że jak była powódź to prezydent stał na wałach w jasnym garniturku razem z panią wojewodą i do zdjęć pozowali... ja się nie cieszę z tego wyboru, bo on już nic nowego nie zrobi. nie ma pomysłu na puławy. ja mu życzę, by zamiast miejsc rekreacji powstawały miejsca pracy, bo jak tak dalej pójdzie to zostanie po mnim gigantyczne bezrobocie i kilka odnowionych skwerków. a nie tego potrzeba puławom, tak jak nie trzeba kolejnych hipermarketów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za sfrustrowana aneczka wyzywa ludzi od ciemnogrodzian jakby wszystkie rozumy pozjadała.Zwycięzcą jest zawsze osoba ,która zdobywa większość głosów czy to się aneczce podoba czy nie.Na skołatane nerwy relanium prqponuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneczka widzi tylko tyle ile z okna wypatrzy. Zerknij na inne miasta, Lublin np. Co tutaj władza przygotowuje mieszkańcom. Ja widzę w Puławach odnowione bloki, chodniki z kostki, remonty ulic, piekny stadion i wiele innych rzeczy. I wg mnie w porównaniu do innych miast mamy się czym pochwalić. Nie pamiętam aby aktualnie urzędujący Prezydent przyniósł miastu wstyd. Argument o zadłużaniu miasta od razu można sobie w buty włożyć. Z drugiej strony szanowna aneczka może nam powie, który z kontrkandydatów lepiej nadaje się do tej funkcji. Wystarczyło przeczytać jeden wywiad, posłuchać jednej wypowiedzi reszty kandydujących by zobaczyc, że mają mgliste pojęcie o tym co chcieliby zrobić. Na początek trzeba by "góra" zrobiła wreszcie porządek z Azotami i przestała straszyć ludzi prywatyzacją. Wieczna pogoń za wirtualnym pieniądzem powoduje u ludzi tylko choroby, a nie święty spokój. Obniżymy podatki (pamiętasz to aneczko?) i przy okazji sprawdź jaki Vat będziesz płacić za jakiś czas Mam nadzieję, że dożyję w końcu takich dni, że ludzie zaczną głosować zgodnie z przekonaniami i będą głosować za kimś ,a nie przeciw komuś. Bez względu na sympatie polityczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna pani Aneczko. Spółdzielnie Mieszkaniowe jak sama nazwa wskazuje są aktywne i mocne aktywnością swoich członków. Są samorządne! A Zarządy muszą współpracować z miastem bo nie są na innej planecie. nie jestem mieszkańcem Puław ,ale od lat 50 często tu przebywam i mogę porównywać co zmieniło i zmienia w Puławach. Z wielką sympatią obserwuję działania Zarządu Miasta pod kierunkiem p. Prezydenta Grobla. Może trzeba wyjechać z Puław na jakiś czas ,żeby zobaczyć jak bardzo wypiękniały, jak dobrze są zarządzane, jak bardzo (na plus) różnią się od pozostałych miast nieszczęsnej ściany wschodniej, jak są czyste, zielone i jak bardzo przyjazne swoim Mieszkańcom. Wystarczy spojrzeć na stolicę województwa, Lublin! I co z tego,że większe miasto? Brudne, stojące w miejscu, a przede wszystkim "partyjniackie", a to przeszkadza w patrzeniu gospodarskim okiem. Pan Grobel jest prawdziwym samorządowcem! I widzi Swoje Puławy WIELKIE! Gratulując PANU PREZYDENTOWI ,ŻYCZĘ ABY SPEŁNIŁY SIĘ WSZYSTKIE JEGO ZAMIERZENIA I MARZENIA,NA RZECZ PUŁAW I JEGO MIESZKAŃCÓW. Przede wszystkim takich jak p. Aneczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje Pulawom takiego Prezydenta szkoda ze Bilgoraj ma slabego burmistrza ktury psuje obiekty sportowe [patrzhala sportow dziadostwo za ponad 20 mil za NISKA mala publika zle wykorzystana Hala].Panie Prezydecie teraz pora budowac b.wazna HALE Sportowa o pojemnosci min 3 tys widzow-na ktorej beda rozgrywane mecze miedzypanstwowe .Malo wiekszy PLOCK wybudowal hale na prawie 6000 tys widzow warto podobna skopiowac .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Pana Prezydenta Grobla-odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław. Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne. Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała ponad 50 tysięcy podpisów. Do chwili obecnej nikt z wyżej wymienionych oszustów nie poniósł konsekwencji karnych z tytułu tego przestępczego procederu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...