Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory. Świnie i szczury zakryły plakaty lubelskich kandydatów

Utworzony przez krismiszcz, 18 listopada 2010 r. o 17:00
ktosik napisał:
Obywatelu kandyduj w przyszłych wyborach, zrobię Ci kampanię wyborczą.
Masz nas "defekciarzy" już teraz do koloru i wyboru w "Nasz Lublin21"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze jutro tabunem ruszyc na policje i zglosic popełnienie przestępstwa przez komitety wyborcze. Pały będą miały co robić i może będzie ich mniej w cywilnych autach z kamerami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super! a moze by tak mniej tych geb wszedzie gdzie sie da nie smiecic gebami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatel RP napisał:
Masz nas "defekciarzy" już teraz do koloru i wyboru w "Nasz Lublin21"
Cichoooooooooo, przecież wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego prawo działa w jedną strone może niech policja pokaże przykłady ukarania tych którzy łamią prawo stawiajac te mordy na rondach np. przy dworku grafa przecież na rondo nie prowadzi żadne przejcie więc musieli złamać prawo żeby tam się dostac nie mówiąc o stawianiu tych pseudo reklam które rozpraszają kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol napisał:
A dlaczego prawo działa w jedną strone może niech policja pokaże przykłady ukarania tych którzy łamią prawo stawiajac te mordy na rondach np. przy dworku grafa przecież na rondo nie prowadzi żadne przejcie więc musieli złamać prawo żeby tam się dostac nie mówiąc o stawianiu tych pseudo reklam które rozpraszają kierowców.
policja jest na to za tępa. Nie ogarnąles jeszcze ze oni w ogole nie przejawiają wlasnej inicjatywy? jak raz zwrocilem im uwage ws. tych plakatów ze wiszą w nieodpowiednim miejscu to koles powiedzial mi, ze "on dostaje zadania od przelożonych i o tych plakatach nic nie mowili to on nic nie bedzie robil" malo tego wysmiali mnie jeszcze " ze moze ja widzialem kto to zawieszal bo oni nie widzieli", "czy moze chce zlozyc zawiadomienie.." wylegitymowali mnie i spisali, choc jak sie pozniej dowiedzioalem m.in z dw faktycznie wiele tych plakatów wisi nielegalnie i stwarzają niebezpieczestwo dla pieszych i w druchu drogowym. Ale policja i straz miejska ma to w du***. jak przelozony pokaze im palcem co mają zrobic to zrobią i TYLE. przez reszte czasu bujają się po miescie za nasze pieniądze i jedzą kebaby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że Policja nie interweniuje i nie ściga pana Zaczyńskiego, którego plakat wyborczy umieszczony na skrzyżowaniu ulic Zana i Nabystrzyckiej zasłania widoczność, przez co stanowi zagrożenie dla ruchu i pieszych na tymże skrzyżowani. ps panie Z ja na pana za takie coś na pewno nie zagłosuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Cichoooooooooo, przecież wiem
Tak mi już te plakaty wszystko przysłoniły, że Twojego nicka "Ktosiku" nawet nie zauważyłem Jak kiedyś instytucji szeryfa wybieranego w powszechnych wyborach dożyjemy, to problem polityków łamiących prawo i normy współżycia społecznego rozwiąże się sam. Jak obaj wiemy problemem nie jest system sam w sobie czy ludzie ten system sprawujący, a politycy różnego rodzaju presje na tych ludzi wywierający. Poprzez wszelkie urzędy lokalne i centralne poprzez MSWiA i sądy, to nie urzędnicy, a politycy szwankują i wszystko dezorganizują - byle do wyboru szeryfów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Raport "Rzeczpospolitej": Rzeszów zadłuża się powoli i dużo inwestuje" Taki tytul w odpowiedniku podkarpackim odpowiedniku Dziennika Wschodniego - Nowinach wlasnie znalazlem. Kilkanaście lat temu Rezszów przy Lublinie to byla dziura. Nie sklamie jeżeli powiem, ze oni juz nas wyprzedzili. Mają MIĘDZYNARODOWE LOTNISKO(bezposrednie polączenia do usa, niemiec, wlk bryt, irlandii, gdanska, warszawy) a my mamy mieć lotnisko REGIONALNE i to za kilka lat. Obecnie kolo rzeszowa buduje się autostrada A4 i S19, rzeszów wykorzystuje dobrze środki unijne. Drogi i chodniki jakie oni mają to u nas są tylko na Krakowskim. Powierzchniowo Rzeszów nie jest o wiele mniejszy od Lublina a liczba ludności rośnie - nie tak jak u nas że spada. Za to odpowiedzialne są OBECNE WLADZE LUBLINA. PRZYSZLY PREZYDENT POWINIEN ROZLICZYC WASILEWSKIEGO, A ON SAM POWINIEN MIEC TYLE HONORU I NIE STARTOWAC W WYBORACH DO SEJMIKU WOJEWÓDZKIEGO SKORO SIĘ NIE NADAJE. Cala kadencja Wasilewskiego TO SKANDAL!!. Zadlużeni jestesmy po uszy, niemalże jak wroclaw ale inwestycji ZERO, TOTALNE ZERO. Ludzie, NIE GLOSUJCIE NA ZUKA, ON TEZ JEST Z PLATFORMY I NIC SIĘ NIE ZMIENI http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101118/RZESZOW/675349335
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waldi napisał:
Szkoda że Policja nie interweniuje i nie ściga pana Zaczyńskiego, którego plakat wyborczy umieszczony na skrzyżowaniu ulic Zana i Nabystrzyckiej zasłania widoczność, przez co stanowi zagrożenie dla ruchu i pieszych na tymże skrzyżowani. ps panie Z ja na pana za takie coś na pewno nie zagłosuje.
"Czeba suchac ludzi" - zaczynski Poznajecie? ja bym tego goscia tak...ze no juz wole nie pisac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swój przykrył swego - ale świnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wdww napisał:
a ja dzis w skrzynce dostałem materiał propagandowy, jak to województwo lubelskiego genialnie pozyskuje srodki z UE i na co je wydaje (hehehehe koń by sie usmiał) a na drugiej stronie jest zdjecie i partyjniacka nowomowa marsząłka województwa lubelskiego - przeciez ten człóeniu startuje w wyborach do sejmiku, wiec ów propagandówke wydana z publicznych środków (Urzad Marszałkowski) uważam ze w zwiazku ze została rozsyłana w trakcie kampanii należy uznać za element kampanii wyborczej platformy obywatelskiej Stanisław Ziemnicki
ja ten propagandowy bełkot (który jest kłamstwem bo Lubelszczyzna to miejsce zapomniane przez Pana Boga, gdzie wrony zawracaja a psy odbytami szczekają) kordupla z chełma uprawiajacego pedalskie zapasy jest kłamstwem bo w porównaniu z innymi wojewodztwami to otrzymujemy naj mniej kasy bo lanserzy z Chełma zamiast robić w Urzedzie Marszałkowskim skoncentrowali sie na wsiowym pijarze przygotowanym pod wodzą zakompleksionego Franaszka i tę cała platformerska bande przygłupów i downów z legitymacja peło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorry, ale w życiu nie zagłosuję na gębę, której facjata wisi na barierce, latarni czy śmietniku. Głosuję na tych, którzy coś zrobili dla miasta a, że nikt nic nie zrobił - nie ide na te idiotyczne wybory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... i tak to świnia probierzem prawdy się stała . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zgodnie z przepisami, każdy, kto umyślnie uszkadza lub usuwa ogłoszenie wystawione publicznie przez instytucję państwową, samorządową albo organizację społeczną lub też w inny sposób umyślnie uniemożliwia zaznajomienie się z takim ogłoszeniem, podlega karze aresztu albo grzywny – mówi Anna Smarzak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie." Może ja za prosto myślę ale komitet wyborczy z pewnością nie jest organizacją państwową ani samorządową. Natomiast organizacje społeczne to termin niezwykle szeroki. Kodeks postępowania administracyjnego określa je jako: "(...)organizacje społeczne - rozumie się przez to organizacje zawodowe, samorządowe, spółdzielcze i inne organizacje społeczne," - takie prawnicze masło maślane. słowem w ich skład może wchodzić prawie wszystko. Szkoda, że pani Anna nie podała tego przepisu lub też dziennikarze się nie postarali (Jakby co to art67 Kodeksu Wykroczeń) Ja od siebie podam parę paragrafów "Art. 63a. Kodeksu Wykroczeń" § 1. Kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nieprzeznaczonym ogłoszenie, plakat, afisz, apel, ulotkę, napis lub rysunek albo wystawia je na widok publiczny w innym miejscu bez zgody zarządzającego tym miejscem, podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny." Natomiast przytoczę również konstytucję RP która podobno obowiązuję: "Art. 7. Organy władzy publicznej działają na podstawie i w granicach prawa." Mam więc poważne wątpliwości czy jeżeli ogłoszenie umieszczone zostało w miejscu niezgodnym z prawem to to ogłoszenie nadal jest chronione art67 Kodeksu Wykroczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem zaśmiecania Lublina przez pozostawione po wyborach plakaty "szanownych" kandydatów a zwłaszcza sterczące ze wszystkich slupów druty można rozwiązać przez wydanie rozporządzenia o treści: "Każdy z kandydatów w wyborach samorządowych zobowiązany jest do wniesienia opłaty mającej pokryć koszta uprzątnięcia treści reklamowych z terenów należących do Miasta Lublin w kwocie ............. zł. Pozostające po wyborach w/w treści usunie w terminie 14dni od zakończenia wyborów wyłoniona w przetargu firma." DOŚĆ BEZKARNEGO ZAŚMIECANIA MIASTA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zaśmiecania miasta wydatnie przyczynia się kolejna płachta z WIELKĄ REKLAMĄ na masztach flagowych za Pomnikiem Nieznanego Żołnierza. Jeszcze nie zwiędły niedawno składane wieńce, a już dumnie rozpięta wielkogabarytowa reklama dominuje nad całym Placem Litewskim. Sztywno naciągnięta deformuje maszty flagowe. Jak karzeł wygląda przy tej reklamie Piłsudski, nie mówiąc już o skromnym Orle na Pomniku Konstytucji 3-Maja. Krzewiciele Nowej Kultury, zostawcie w spokoju miejsca pamięci narodowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam dosyć już tych ulotek w mojej skrzynce. Jakim prawem sa one wrzucane do mojej prywatnej skrzynki., Z nikim nie mam podpisanej umowy, oprócz poczty. Czy mogę teraz domagać się odszkodowania za naruszenie mojej prywatności, ponieważ zmusza się mnie jeszcze dołożenia worka na śmiecie i zdarcie fleków w związku z wynoszeniem tych śmieci ulotkowych do śmietnika no i oczywiście mój stracony czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLITYKA TO CHLEW !!! WIĘC WSZYSTKIE ŚWINIE BĘDĄ SIĘ CZUŁY JAK U SIEBIE !!! A ILU CHĘTNYCH JEST ..... HOHO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja sie uśmiałam jak dziś szłam na uczelnię:] i gratluję pomysłu :)pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...