Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki wyborów wójtów: Dawne województwo lubelskie

Utworzony przez pk, 22 listopada 2010 r. o 19:12
Góra w Bełżycach jest burmistrzem a nie wójtem!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakt przecież w Zadupie wygrał Jacek Gmoch!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu nie kompetencja dziennikarzy Dziennika...W Modliborzycach Pan Kowalik nie został Wójtem...będzie druga tura. Nie ma jeszcze wyników z okręgu nr 1. Radzę dziennikarzowi dokładniej śledzić strony PKW...widać za kim stoi Dziennik Wschodni. Już Kowalika mianowali Wójtem... ŻENADA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi się podoba że wielu wójtów jest bezpartyjnych. Powoli kończy się w lokalnych samorządach feudalizm i wasalstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w gminie Godziszów pow.janowski Wójtem został Andrzej a nie Józef Olech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolego co piszesz o tych wójtach bezpartyjnych,widzę że nie wiesz za bardzo o czym piszesz,bezpartyjni to przeważnie zawsze mają jakis komitet za sobą,przeważnie lokalny a poza tym nie wiem,czy byłoby się czym chwalić że się kandydowało kiedyś z listy np.samoobrony,a partyjnym może by jeszcze zależało na reputacji partii a tym pseudobezpartyjnym nie zależy na niczym poza swoją kieszenią,tak jest np.w naszej gminie a ludziska jednak dalej ich wybierają,chyba z przyzwyczajenia bo innego wytłumaczenia nie widzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHAHA! Ale artykuł - wszystkie "pary" samorządowców, którzy spotkają się w II turze przedstawiono tak, że wyżej jest nazwisko kandydata z wyższym poparciem, a niżej - kandydata z niższym poparciem. Od powyżej reguły musiał być oczywiście 1 wyjątek - p. Czubiński! Pytanie do autora - sypmatyzujemy z kimś, że tak na Krzycha go promujemy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj zbłaźniliście się tzw. "dziennikarze" z "Dz W" co przewidywaliście ? Sprawka miał mieć 1,2 % , a ile miał ? Sprawdzcie . Oj śmieszni jesteście z robieniem tej swojej małej POlityki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buzon napisał:
HAHAHA! Ale artykuł - wszystkie "pary" samorządowców, którzy spotkają się w II turze przedstawiono tak, że wyżej jest nazwisko kandydata z wyższym poparciem, a niżej - kandydata z niższym poparciem. Od powyżej reguły musiał być oczywiście 1 wyjątek - p. Czubiński! Pytanie do autora - sypmatyzujemy z kimś, że tak na Krzycha go promujemy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to samo miałem napisać, dziwny przypadek no cóż piotruś zaczyna trząść portkami w końcu Kraśnik przejżał na oczy brawo Kraśniczanie w końcu trzeba piotrusia odesłać na emeryturę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtek napisał:
to samo miałem napisać, dziwny przypadek no cóż piotruś zaczyna trząść portkami w końcu Kraśnik przejżał na oczy brawo Kraśniczanie w końcu trzeba piotrusia odesłać na emeryturę
Oj piszący może byś przejrzał słownik ortograficzny bo wstyd sobie przynosisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ortografia napisał:
Oj piszący może byś przejrzał słownik ortograficzny bo wstyd sobie przynosisz.
A jeśli on nie ma wstydu i słownika ortograficznego to nic z tych rad. Może przypomnę tylko,że po j piszemy rz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że w Józefowie n/Wisłą zwycięży mądrośc i ludzie wybiorą młodego człowieka. Dosyć marazmu i nic nie robienia przez poprzednią ekipę ,27 lat rządów i stoimy przez ostatnie 10 lat w miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...