Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaleski wzywa rywali na debatę w językach obcych

Utworzony przez Sebastian, 22 maja 2009 r. o 09:02
A jakie języki znają inni kandydaci? Pani Lena, sądząc po imieniu zapewne włada rosyjskim jako ojczystym;) A przynajmniej zna parę słów jeszcze z działalności razem z Millerem i Kwaśniewskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gromolu wątpię w to, że startowałeś w tym konkursie bo nawet nie wiesz, że nie był on organizowany przez miasto tylko przez Urząd Marszałkowski i nie chodzi mi wcale o ten okres kiedy Sebastian Zaleski był zatrudniony przez Urząd Marszałkowski, kiedy zaleski był radnym sejmiku i to synkowi załatwił. Mnie chodzi o okres późniejszy za czasu kadencji zaleskiego w PE kiedy to zatrudniał swojego syna we własnym biurze. Poza tym promowanie drugiego swojego syna na kalendarzach wydawanych na koszt PE (wiem bo mam jeszcze ten kalendarz) jest haniebne. Takich zachowań jest o wiele więcej, ale nie chcę za bardzo ukazywać prostactwa zaleskiego - mam nadzieję, że również on zobaczy błędy przez siebie popełnione, okaże skruchę i przeprosi wyborców. Ale czy można wierzyć w idealizm zaleskiego, wierność ideałom, ideom? - niestety, to słowa, które w jego słowniku się nie znajdują. Cash - tak! Na pierwszym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo nie od dziś że Herr Professor towarzysz Zaleski to wybitny językoznawca ale w żadnym języku nie ma nic mądrego do powiedzenia. I dlatego chce odwrócić uwagę od meritum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać go wreszcie od koryta!!! Boli to zaleskiego bo się prostak przyzwyczaił - niech wraca skąd przyjechał czyli z Rogozińca!!! Oszukuje nawet, że jest z Lublina!!! Jak ktoś oszukuje w tak małych rzeczach napewno oszukuje i w innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gromosław napisał:
gromolu wątpię w to, że startowałeś w tym konkursie bo nawet nie wiesz, że nie był on organizowany przez miasto tylko przez Urząd Marszałkowski i nie chodzi mi wcale o ten okres kiedy Sebastian Zaleski był zatrudniony przez Urząd Marszałkowski, kiedy zaleski był radnym sejmiku i to synkowi załatwił. Mnie chodzi o okres późniejszy za czasu kadencji zaleskiego w PE kiedy to zatrudniał swojego syna we własnym biurze. Poza tym promowanie drugiego swojego syna na kalendarzach wydawanych na koszt PE (wiem bo mam jeszcze ten kalendarz) jest haniebne. Takich zachowań jest o wiele więcej, ale nie chcę za bardzo ukazywać prostactwa zaleskiego - mam nadzieję, że również on zobaczy błędy przez siebie popełnione, okaże skruchę i przeprosi wyborców. Ale czy można wierzyć w idealizm zaleskiego, wierność ideałom, ideom? - niestety, to słowa, które w jego słowniku się nie znajdują. Cash - tak! Na pierwszym miejscu.
seba to juz od 7 lat w belgii siedzi wiec ja bym powiedziala ze to on bardziej ojca wkrecil ;p i pieprzysz straszne glupoty. konkurs to konkurs i wygrywa najlepszy, a to ze skonczyl z nami prawo, no i trzy jezyki zna to sie dziwisz ze wygral:) a seba dla ojca to nigdy nie pracowal, chyba pomyliles biura;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie pomyliłem - a jak nie pracował bo myszka się zepsuła i czekał, aż z Lublina przywiozą to też nieprawda? Ludzie, którzy wspieracie Zaleskiego obudźcie się wreszcie - szkoda tracić czasu - on tylko dla siebie, rodzinki i Pawła Markiewicza jest hojny. Resztę ma gdzieś. A opowiadanie, że nie można się porozumieć w PE jak się nie zna języków jest bzdurą! Wystarczy angielski i wszędzie się można dogadać. To następne kłamstwo, które Zaleski rozpowiada, ale mam nadzieję, że nad tymi poważnymi usiądą urzędnicy kontroli skarbowej. Koniec wolnej amerykanki panie zaleski! W Parlamencie Europejskim trzeba pracować, a nie kasę wyciągać przykrywać to pseudo działaniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tam, wyslijmy pana gienia spod budki z piwem i bedzie git. za pensje wszystkim winko postawi i wszyscy zadowoleni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obrażaj Pana Gienia, Pan Gienio przy zaleskim to szczyt moralności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pięknousty..jak słucham jego wypowiedzi to szlag mnie trafia..powinniśmy, zrobilibyśmy..same ogólniki i uśmieszek na twarzy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze któryś z jego paziów rozsyła wszystkim zaproszenia na Naszej Klasie..kilku moich znajomych takie dostało..oczywiscie odrzucili bo nie widzieli go na oczy i maja w du*** taka forme agitacji..pozatym o sprawie powinny dowiedziec się media i ja nagłośnić..no chyba ze sam pan profesor siedzi wieczorami na NK i marnując pieniądze podatników (bo czy sam płaci za internet?) wysyła zaproszenia..żałosne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
pięknousty..jak słucham jego wypowiedzi to szlag mnie trafia..powinniśmy, zrobilibyśmy..same ogólniki i uśmieszek na twarzy..
Czyli tak jak Zaleski - Brawo! Jedno muszę przyznać na tzw. "ciecia" to nawet w PE nadałby się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał Korybut Wiśniowiecki (jeden z najgorszych wladców w historii Polski) też znał kilka języków i też w żadnym z nich nie miał nic do powiedzenia. Pan Zaleski, jak i tabuny mu podobnych z panią Kolarską-Bobińską na czele traktuja nas jak idiotów, którzy maja pokwitować synekury dla nich i ich rodzin, a potem przez kilka lat nie wchodzić w drogę, aż znowu przychodi czas łaszenia się przed wyborami... Ja się na to nie godzę i zachęcam ludzi chcących większej wolności - a nie mówienia o wolności, choćby w pięciu językach - do głosowania na Unię Polityki Realnej. Nie oszukujmy się: ani Parlament Europejski nie rozwiąże naszych problemów, ani głos oddany na duże partie nie jest głosem niezmarnowanym (a wręcz przeciwnie). Skorzystajmy więc z okazji, aby choć trochę prawdy o tym złodziejskim systemie zostało rozgłoszonch ustami UPR-owców, bo wkrótce możemy jej nie usłyszeć nigdzie. Zachęcajmy rodziny i znajomych do głosowania na UPR!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanuję wszystkich ludzi, ale wyzywam prof. Zaleskiego na pojedynek o UE w języku Esperanto. Panie Profesorze. Pycha zgubila wielu. Slyszalem Pana wykladu na temat UE i bylem wielce rozczarowany. Prof. Piotrowski to "Nasza Klasa", ale tam Pan nie mieszka. www.ftp.studio.iap.pl/Piotrowski.flv
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak. http://www.ftp.studio.iap.pl/Piotrowski.flv
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prof.Zaleski odpowie za wykorzystanie biednych studentów w celu wyłudzenia pieniędzy z PE na fikcyjne umowy zlecenia. Już niedługo będzie cieszył się immunitetem poselskim i wymiar sprawiedliwości dosięgnie jego brudne interesy. Ja już złożyłam doniesienie do prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wykorzystana studentka napisał:
Prof.Zaleski odpowie za wykorzystanie biednych studentów w celu wyłudzenia pieniędzy z PE na fikcyjne umowy zlecenia. Już niedługo będzie cieszył się immunitetem poselskim i wymiar sprawiedliwości dosięgnie jego brudne interesy. Ja już złożyłam doniesienie do prokuratury.
jak bede w poniedzialek w pracy to az sprawdze bo cos takiego na pewno by nie uszlo mej uwadze. ale gratuluje sztabom kontrkandydatow pomyslowosci:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie kreatywność sztabów wyborczych, a żywe fakty, o czym prof. Zaleski dobrze wie, ale opinia publiczna też ma prawo wiedzieć. A czy pan "prokurator" to generalny jakiś, żeby jego uwadze nie uszło? Skąd raczy pan wiedzieć w której prokuraturze zostało złożone zawiadomienie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy w Polsce i bliski jest nam język kraju ojczystego. Znamy także nieźle po 2 , 3 języki obce i uznajemy to za normalność funkcjonowania we wspólczesnym świecie. Ale żeby trąbić o tym na cały świat ( no powiedzmyEuropę). Merytoryczna strona dyskusji, jeżeli ktoś się grzebie kilka lat w temacie też jest jako pokaz przesądzona. Tylko jak się już było kilka lat , to trzeba pokazać owoce tej pracy dla kraju. Za przeproszeniem bufon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wykorzystana studentka napisał:
To nie kreatywność sztabów wyborczych, a żywe fakty, o czym prof. Zaleski dobrze wie, ale opinia publiczna też ma prawo wiedzieć. A czy pan "prokurator" to generalny jakiś, żeby jego uwadze nie uszło? Skąd raczy pan wiedzieć w której prokuraturze zostało złożone zawiadomienie?
To pewno pisze sam zaleski licząc na znajomości w organach ścigania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może liczy, że jak się przyzna i podda dobrowolnie karze to go łagodnie potraktują? Nie powinno być litości dla takich ludzi jak Zaleski - mam nadzieję, że wymiar sprawiedliwości z całą powagą swego majestatu odpowiednie sankcje zastosuje i młyńskie koło sprawiedliwości go dosięgnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...