Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapis cz@tu z Januszem Palikotem

Utworzony przez mariusz_lublin, 16 października 2007 r. o 18:04
A ja i tak zagłosuję na kandydata PO Marka Gąsiora jest bardzo sexy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nie zapytał gdzie obiecane lotnisko? Dlaczego nikt nie zapytał o to, że budowa lotniska w Świdniku okaze sie droższa od tego w Niedźwiadzie? Dlaczego nikt nie zapytał jakim prawem za nasze pieniadze ponad 13 mln zł kupili susłom "rezerwat"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mo przecież mogłeś zapytaqć dlaczego tego nie zrobiłęś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Palikot proszę mi powiedzieć jak się to dzieje, że pojawił się Pan znowu po ostatnich wyborach i w moim odczuciuchoć mieszkam w Lublinie widzę Pana tak aktywnego od 24 miesięcy... Kolejna szansa dostania się do Sejmu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć Panie Palikot Muszę powiedzieć że już większego chamstwa w oczernianiu Prezydenta RP nie słyszałem. Nie porównuj Pan L. Kaczyńskiego do Kwaśnieskioego. Bo różnica między nimi jest ogromna. A co polityki Tuska, to naprawdę proszę nie wciskać kitu. Ten człowiek nie zrobi nic jako Premier, gdyż Jego najważniejszym priorytetem jest zdobycie prezydentury.Twierdzę że gorszego Prezydenta RP nie moglibyśmy mieć. To jest człowiek o wygórowanych ambicjach i nie spełnionych marzeniach zdobycia władzy. Pamiętam tę straszną minę jak przegrał w drugiej turze wybory prezydenckie.I właśnie ta mina i zachowanie, jednoznacznie określiły typ człowieka, jakim jest Tusk. Nic bardziej wstrząsającego dla Polski i Polaków jak człowiek mściwy i zawistny przy rządach w Rzeczypospolitej. Powiem tylko "Boże chroń Polskę " i nie dopuszczaj zła do władzy. Większość członków PO ma właśnie taki charakter i styl przekonywania by osiągnąć swoje ambitne cele i władzę. Nie jestem członkiem PiS-u , ale jestem prawicowcem który nienawidzi obłudy i fałszu jaki prezentuje PO. Zbyt wiele widziałem i przeżyłem by nie zauważyć tego co się stało po roku 1989 i dalej. Nie starajcie się być fałszywymi symbolami wolności. Bo wielu z Was nawet nie wie czym była walka o wolność i godność. Dla mnie już złym przykładem obecnie jest Wałęsa, który wybił się na plecach milionów członków "Solidarności" i klasy robotniczej. A w waszych szeregach jest mnóstwo ludzi którzy w latach UW i.t.p. przejmowali władzę nie w kraju ale głównie w atrakcyjnych firmach i wszelkiego rodzaju zarządach spółek. W ten sposób zlikwidowano zdecydowaną większość b.dobrych zakładów oraz pozbawiono jakiegokolwiek głosu ludzi pracy, eliminując rolę Związków Zawodowych, w tym Solidarności. Dzisiaj mamy okres całkowitego ubezwłasnowolnienia ludzi pracy. Winię za to właśnie w dużej mierze PO i Lewicę. Która moim zdaniem nie powinna w żadnym wypadku istnieć w polityce Rzeczypospolitej. Ale nie dziwię się niczemu, gdyż wszyscy wiemy że komuniści oddali władzę, ale zachowali możliwości dojścia do pieniędzy w różny sposób. Kto ma pieniądze ten ma władzę. Więc kupili dużo ludzi i z waszych szeregów. Dlatego partię PO nazywam " Żydokomuną". Młodzi ludzie tego nie rozumieją i dlatego głosowali na PO i Tuska. Bo też w Kraju okradzionym i ubezwłasnowolnionym jest bardo łatwo dostać głosy ludzi nieświadomych , prawdziwej historii i coraz gorszej egzystencji. Dalej nie będę pisał, gdyż coraz bardziej się denerwuję i wściekam iż mamy we władzach kłamców, złodziei i ignorantów i cyników wykorzystujących Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nedek napisał:
Cześć Panie Palikot Muszę powiedzieć że już większego chamstwa w oczernianiu Prezydenta RP nie słyszałem. Nie porównuj Pan L. Kaczyńskiego do Kwaśnieskioego. Bo różnica między nimi jest ogromna. A co polityki Tuska, to naprawdę proszę nie wciskać kitu. Ten człowiek nie zrobi nic jako Premier, gdyż Jego najważniejszym priorytetem jest zdobycie prezydentury.Twierdzę że gorszego Prezydenta RP nie moglibyśmy mieć. To jest człowiek o wygórowanych ambicjach i nie spełnionych marzeniach zdobycia władzy. Pamiętam tę straszną minę jak przegrał w drugiej turze wybory prezydenckie.I właśnie ta mina i zachowanie, jednoznacznie określiły typ człowieka, jakim jest Tusk. Nic bardziej wstrząsającego dla Polski i Polaków jak człowiek mściwy i zawistny przy rządach w Rzeczypospolitej. Powiem tylko "Boże chroń Polskę " i nie dopuszczaj zła do władzy. Większość członków PO ma właśnie taki charakter i styl przekonywania by osiągnąć swoje ambitne cele i władzę. Nie jestem członkiem PiS-u , ale jestem prawicowcem który nienawidzi obłudy i fałszu jaki prezentuje PO. Zbyt wiele widziałem i przeżyłem by nie zauważyć tego co się stało po roku 1989 i dalej. Nie starajcie się być fałszywymi symbolami wolności. Bo wielu z Was nawet nie wie czym była walka o wolność i godność. Dla mnie już złym przykładem obecnie jest Wałęsa, który wybił się na plecach milionów członków "Solidarności" i klasy robotniczej. A w waszych szeregach jest mnóstwo ludzi którzy w latach UW i.t.p. przejmowali władzę nie w kraju ale głównie w atrakcyjnych firmach i wszelkiego rodzaju zarządach spółek. W ten sposób zlikwidowano zdecydowaną większość b.dobrych zakładów oraz pozbawiono jakiegokolwiek głosu ludzi pracy, eliminując rolę Związków Zawodowych, w tym Solidarności. Dzisiaj mamy okres całkowitego ubezwłasnowolnienia ludzi pracy. Winię za to właśnie w dużej mierze PO i Lewicę. Która moim zdaniem nie powinna w żadnym wypadku istnieć w polityce Rzeczypospolitej. Ale nie dziwię się niczemu, gdyż wszyscy wiemy że komuniści oddali władzę, ale zachowali możliwości dojścia do pieniędzy w różny sposób. Kto ma pieniądze ten ma władzę. Więc kupili dużo ludzi i z waszych szeregów. Dlatego partię PO nazywam " Żydokomuną". Młodzi ludzie tego nie rozumieją i dlatego głosowali na PO i Tuska. Bo też w Kraju okradzionym i ubezwłasnowolnionym jest bardo łatwo dostać głosy ludzi nieświadomych , prawdziwej historii i coraz gorszej egzystencji. Dalej nie będę pisał, gdyż coraz bardziej się denerwuję i wściekam iż mamy we władzach kłamców, złodziei i ignorantów i cyników wykorzystujących Polaków.
Podpisuję się pod tym komentarzem obiema rekami . To cała prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie,czy nie rozumiecie,ze Polski jako organizmu panstwowego nie ma. Wybory sa zaslona dymna.,a wPolsce jak udzielnymi ksiestwami rzadza przedstawiciele partyjnych ukladow. Gospodarka sila rozpedu jeszce przynosi dochod.Pseudo politycy maja jeden cel-byc najdluzej przy korycie.Uwazajac.ze sa lepsi od innych,a ich gowno nie smierdzi maja za nic prawo.argany wykonawcze sa podporzadkowane ukladom towarzysko partyjnym.Prokuratura lubelska nie potrafi(nie moze) pozytywnie wykazac sie aktami oskarzenia przeciwko osobom podejrzanych okorupcje w sluzbie zdrowian np.przetarg w centrun onkologi.lub PSK-4,Czy w prokuratuzre pracuja ludzie malo inteligentni?Nieprawdopodobne.Musi byc inna przyczynaCzy P.Palikot kreujac swoi wzerunek i poslugujac sie w kampani wyborczej ludzmi z mozgiem zlasowanym przez nalewki jego produkcji moglby zainteresowac sie ludzmi naprawde chorymi,ktorzy ,dzieki b. dyr.PSK-4 i kancerzowie b.AM 9aresztowanego przez prokurature w Radomiu) Panu K. bylinarazeni na utrate zycia i zdrowia .Nfz w Lublinie wydol bez kontroli miliony zlotych wykonywana niezgodnie z prawem procedure medyczna jakim byl nie profesjonalny transport dializowy isanitarny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Palikot.Komendant Policji w Swidniku nie przestrzegal prawa w stosunku do podwladnych.Czy Obywatele maja gwarancje ,ze policjanci w Swidniku znaja prawo lepiej niz ich zwierzchnik. ijak badzie z jego stosowaniem.Komendant w programieTVP-3 Zdarzenia zachowal sie jak Pawlak(Sami swoi) nie przyjmujac do wiadomosci,ze ponosi odpowiedzialnosc za brakprzestrzegania prawa.Twierdzi dalej ,ze sprawiedliwosc musi byc po jego stronie.Jak nie wierzyc kawalom o policjantach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...