Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapraszamy na debatę Lecha Sprawki i Krzysztofa Żuka

Utworzony przez pawel, 26 listopada 2010 r. o 11:22
kto pisze takie artykuły? zapraszamy ale gdzie i o której? może jakieś konkretne dane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden nadaje się na tego z przodu a drugi na tą z tyłu,nam natomiast pozostaje wybór między mokrym a śmierdzącym. Miasta,które odnoszą sukcesy postawiły na intelekt kandydata a my uwikłaliśmy się w bezsensowne przeciaganie liny zła z beznadzieją.Wybaczcie ale ja w tym cyrku udziału brał nie będę bo jest mi wszystko jedno czy to będzie ten co obiecał że będzie odśnieżał,czy ten co w ciągu czterech lat postawi światła u zbiegu 3-go Maja,Prusa I Solidarności.Wkurza mnie tylko to,że wartość urzędniczych poborów przekroczy wartość inwestycji jakie w tym czasie zostaną poczynione na terenie Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka masz rację Wrocławiem to my nie będziemy z takim prezydentem(wsio rawno z którym)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktoś zada pytanie: "Kiedy wyleci Krzysztof Łątka ze swojego stanowiska?". Uprzejmie proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO USUWACIE KOMENTARZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEWYGODNE DLA KANDYDATÓW SZANOWNI NIEZALEŻNI DZIENNIKARZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po rządach nieroba Wasyla jeszcze jedna kadencja doktora z P0 skonczy się tym, że Lublin spadnie do rangi jakiegoś radomia. Porównywanie Lublina z Wroclawiem, Gdanskiem juz teraz jest nie na miejscu. Zaczyna nas wyprzedzac Rzeszów. Przez 2 ostatnie kadencje rzeszów powiększyl się dwukrotnie, a liczba ludnosci ciagle rośnie, miasto się rozwija. Jak w tym kontekscie wygląda Lublin? Poczyńmy w koncu jakieś zmiany. Nie kierujmy się nienawiścią do Pisu, choc w wielu aspektach negatywne opinie o tej partii są uzasadnione, ale glosujmy na osobę, nie na partię polityczną. Przed nowym prezydentem stoją poważne zadania. Lublin jest bardzo zadlużony(notabene dzieki obecnej ekipie nieroba Wasyla, ale także żuka, liczba ludnosci spada, drogi miejskie są w tragicznym stanie, zaczynamy ewidentnie odstawać od reszty miast wojewódzkich. Co proponuje krzysztof żuk? Jak glosi jego wyborczy spot żuk chce te problemy rozwiazać budując przy parafiach nowe place zabaw, żuk "wyobraża" sobie ze lublin zostanie stolica kultury, i ze powstaną nowe miejsca pracy w dość malej liczbie - przez 4 lata trzy tysiące. Konkretów zero. Ponadto okolice dworca pks mają wyglądac tak jak teraz, żuk juz zapowiedzial ze tym się nie będzie zajmowal, za to pieniądze mają być wyrzucone w budowę stadionu i przebudowę placu litewskiego. Odpowiedzcie sobie na pytanie: Jak te dwie duze inwestycje, które pochloną ogromne ilosci pieniędzy przelożą się na rozwój Lublina? w moej ocenie żaden, wszak euro 2012 nie będziemy organizować. Aby Lublin się rozwijal potrzebne są lepsze drogi, obwodnica, udogodnienia dla nowych inwestorów, poprawę jakości ksztalcenia na lubelskich uczelniach i ograniczenie deficytu budżetowego. żuk nic o tych rzeczach nie mówi.
Ostatnio edytowany 26 listopada 2010 r. o 15:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno miałem gości, którzy sporo jeżdżą po Polsce i świecie. Oprowadzałem ich po mieście, opowiadałem legendy, zapraszałem do lokali... Jak się żegnali to powiedzieli, że Lublin to bardzo ładne, zielone miasto. Tylko szkoda, że takie brudne i zaniedbane. I jeszcze, że to jedyne miasto, w jakim byli, do którego nie ma dojazdu z żadnej strony... Przykro mi było. Ale podobno ktoś tu rządził. A teraz kto i jak będzie rządził?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk , prezydent Lublina ze Świdnika,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze DW jest tubą propagandową PartiiOszustów. Po wtóre her Thusk nawet nie pofatygował się na wmurowanie kamienia węgielnego pod lotnisko - czyżby bał się trudnych pytań od mieszkańców Lubelszczyzny. Powracając do konkretów Pan Żuczek to kolega ludzi z układu: Wasilewski-Fic-KołodziejWnuk-Świniarska-Łątka a wiadomo czy oni zasłynęli. Wasyl też obiecywał cudy-niewidy. A gdzie podziała się Pani europoseł PO Kolarska-Bobińska wepchana na listę lubelską a zamieszkała w warszafce?? Zapomniała już o swoich wyborcach?? STOP ZŁODZIEJOM I OSZUSTOM Z PO!!! TUSK I CAŁA JEGO WATAHA POD TRYBUNAŁ STANU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za!!!!kto bedzie głosował na PARTIĘ OSZUSTÓW którzy tylko liczą na łapówki-doradca prezydenta aresztowany-ciekaw jestem jaką działkę mieli otrzymać prezydenci ŻUK I WASILEWSKI ZA KLEPNIĘCIE TEJ DECYZJI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wielkim szacunkiem dla obu dżentelmenów!Rozwój Lublina.....Czy istnieją zakłady drobiarskie,mięsne,motoryzacyjne,mleczarnia,odlewnia,cukrownia i wiele,wiele innych.Wiem,że nie Panowie decydowaliście o tym,ale Unia postawiła "krzyżyk" na Lubelszczyźnie.Jedyna sensowna decyzja to taka, aby młodzi Lublinianie uczyli się języków obcych i opuszczali ten teren.Może to gorzka prawda,ale zawsze prawda.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może sie mylę.Ale jedyna szansa dla Lubelszczyzny to "przemysł leśny" i "zdrowa żywność" z odpowiednim marketingiem na "zachodzie".Trochę specjalistów w tej dziedzinie jest.Inne kierunki są w/g mnie już podzielone ,ale przecież nie znam się na gospodarce i jej możliwościach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez względu, który z kandydatów wygra, to będzie zarządzał olbrzymią armią urzędasów, ogromną rzeszą emerytów i rencistów i tylko garsteczką ciemnego luda do obywatelko POtrzebnej roboty. W tej chwili nie ma kto odśnieżać jezdni i chodników, a przecieź z tylu miejsc pracy zostały zakład energetyczny, wodociągowy i pogrzebowy. Kto ma zdrowie i honor to ucieka z tej czarnej plamy IV RP, nawet do zaprzyjażnionego Gabonu - gdzie tamtejsza ludność jest mniej ciemna od moich współZIOMKÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekając na autobus przy Gali, zwróciłem uwagę na planszę kandydata Lecha Sprawki. Brzmiał on mniej więcej tak: KOŚMINEK zasługuje na lepsze parkingi, remont czzegoś tam itd. Pomyślałem, że pan Sprawka darzy szczególną sympatią tą właśnie dzielnicę. Następnego dnia zwróciłem uwagę na podobne plansze w innych miejscach i byłem zszokowany. Treść była podobna: ŚRÓDMIEŚCIE zasługuje na - znów parkingi, bodajże remont mostu itd. Jadę dalej i z okna autobysu czytam: STARE MIASTO I LUBARTOWSKA zasługuje na bezpieczeństwo (już bez parkingów) i coś tam jeszcze. Podziwiam kandydata, że tak potrafi manipulować wyborcami. Pewnie myśli tak samo jak "klasyk" z PiS Jacek Kurski, który kiedyś powiedział: CIEMNY LUD TO KUPI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gdzie ta debata live?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na debatę chyba nie dotrze zbyt wielu mieszkanców, bo Krzysztof Żuk - wiceprezydent Lublina - tak odśnieżyl miasto, że możemy aspirować do miasta gospodarza w sporcie ziomowym zwanym PARALIŻ KOMUNIKACYJNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
Na debatę chyba nie dotrze zbyt wielu mieszkanców, bo Krzysztof Żuk - wiceprezydent Lublina - tak odśnieżyl miasto, że możemy aspirować do miasta gospodarza w sporcie ziomowym zwanym PARALIŻ KOMUNIKACYJNY
Zawsze można zorganizować jakieś wyścigi saneczkarsie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi przy okazji zwycięstwa Żuka, póki co nieoficjalnego, acz raczej pewnego... Narzucają się na myśl te oto znane słowa polskiego artysty: Jak ja was k*rwy nienawidzę I jak ja wami k*rwy gardzę Jak ja się za was k*rwy wstydzę Gdy za granicę czasem zajrzę Jak ja się wami k*rwy brzydzę Jak ja was dobrze k*rwy znam Jak ja się bardzo ludziom dziwię Którzy wybrali taki chłam To wszystko czego się dotkniecie Od razu obracacie w pył Szarańcza przy was to jest bajka Bo cały kraj już zgnił Rozpasłe mordy, krzywe ryje K*restwo wszędzie tam gdzie wy Jak ja was k*rwy nienawidzę Jak do was bym z kałacha bił A nawet jak wam plunąć w twarz To wy mówicie że deszcz pada je***a wasza partia mać Co mi ojczyznę okrada Nadejdzie kiedyś taki czas Za wszystko k*rwy zapłacicie W helikoptery wsadzą was I nigdy już tu nie wrócicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...