Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

alkomat

Utworzony przez fasol, 5 sierpnia 2017 r. o 10:32
Poradźcie jaki alkomat kupić? Fajnie by było kupić go jak najszybciej :) budżet mam do 600 zł i chyba coś sensownego można kupić w tej cenie ?Nie interesują mnie tanie zabawki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno jak kupić to tylko elektrochemiczny, kiedyś się skusiłem na pólprzewodnikowy i lipa, po paru użyciach do wywalenia, bo pokazywał kosmiczne wyniki, po jednym piwie 3 promile, to lekka przesada, dołyżłem trochę kaski i kupiłem elektrochemicznego alkohita x50, w necie zbiera same dobre noty i też potwierdzam, fajny sprzęt, łatwy w użyciu i daje pewny wynik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poniżej jest dobry tekst o wyborze alkomatu. obczaj, to będziesz wiedzial co i jak ***mbrokers.pl/motoryzacja/aktualnosci/jak-wybrac-alkomat-rodzaje-i-sposob-dzialania-alkomatow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również stawiałbym na alkohita, mamy w pracy x100, rewelacja. Oczywiście do użytku domowego wstarczy cos tańszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...