Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Orginalne atrakcje na wesele.

Utworzony przez Kinga, 16 lutego 2018 r. o 19:30
hejka. pomagam siostrze w organizacji jej przyszłego ślubu i wesela. w jej imieniu szukam ciekawych pomysłów żeby urozmaicic wesele i to musi być coś koniecznie ekstra. coś w tym stylu jak występ sztukmistrza, pokaz barmański itp. za wszelkie pomysły i kontakt będę bardzo wdzięczna. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej. Ja w ubiegłym roku byłam w Konstancinie na weselu u przyjaciółki i było to królewskie wesele. tam po raz pierwszy w życiu spotkałam się z atrakcją w postaci aniołków na szczudłach, które asystowały podczas ślubu parze młodej. niesamowicie uharakteryzowane na klasyczne aniołki z roześmianymi buziami i to takie było bardzo przyciągające uwagę. po ceremonii ślubnej rozrzucały ryż, statystowały do zdjęć z gośćmi, a głównie z dziećmi. moim zdaniem to była taka nie banalna i orgonalna atrakcja. myślę, że nie będziesz załowała takiej opcji uatrakcyjnienia tego wielkiego wydarzenia. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam zaprosić dawida krzyżowskiego, który może zrobi pokaz sztuczek piłkarskich. u mojej przyjaciółki to się sprawdziło, było naprawdę super :) dawid jest bardzo utalentowany dotarł do 1/4 mistrzostw świata we freestylu z piłką. na weselu dopasował muzykę do okoliczności. tutaj możesz zobaczyć jak to mniej więcej wygląda i znaleźć namiary   ***kojakfree.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas oprócz pokazu barmańskiego i fontanny z czekolad były cudowne szczudlate anioły. Absolutny hit naszego wesela! Bardzo fajnie bawiły się z gośćmi. Dzieci były zachwycone, bo pierwszy raz coś takiego widziały. Magiczne anioły:). Zwiastuny udanego wesela!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
unas był pokaz piłkarski. coś wspaniałego dla mężczyzn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My mieliśmy aniołki z Angel i musze powiedzieć, że kontakt z nimi od początku do końca był bardzo profesjonalny. Wszystko wyglądało dokładnie tak, jak ustaliliśmy. Aniołki rozrzucały płatki róż przed kościołem, pozowały do zdjęć i zabawiały gości uśmiechając się przy tym pięknie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas był pokaz barmański, pokaz piłki norznej i fontanna z czekolady:). Wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anioły są niesamowite! Mówię Wam. Delikatnoiść i kultura w czystej postaci. Bardzo to pięknie wyglądało jak córka z zięciem wycghodzili z kościoła, a aniołki płatkami róż sypały. niezapomniany widok i piękny dla mnie jako matki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aniołki - bardzo fajna i sympatyczna atrakcja weselna dająca młodej parze i gościom mnustwo radości i uciechy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aniołki. Piekna weselna atrakcja! Zachwycone były i dzieci i dorośli.y korzystaliśmy z firmy Angel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są też inne firmy oferujące tego typu usługi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie jako kobiecie mażą się na weselu anioły na szczudłach. nie oszukujmy się. to jest kobieca atrakcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaka piękna. Mnie taka atrakcja kobieca wcale nie przeszkadza. wprost przeciwnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama o nich marzę. Zamówiłam już aniołów na wesele i nie mogę się doczekać, a to jeszcze pół roku, ale wiem, że będzie pięknie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja już wesele mam za miesiąc. U mnie również aniołki będą. Sprawdzona firma Angel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również i ja zastanawiam się nad aniołami, bo podoba mi się taka atrakcja. Jestem już po wstępnych rozmowach i sam kontakt super jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śpiewające Skrzypce! Pięknie grają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na weselu jak i w kościele konieczne jest odpowiednie i piękne oświetlenie. Takimi rzeczami zajmuje się firma Światło Kreatywne. Wystarczy wejść na ich stronę i zobaczyć jak piękne oświetlena robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na weselu jak i w kościele konieczne jest odpowiednie i piękne oświetlenie. Takimi rzeczami zajmuje się firma Światło Kreatywne. Wystarczy wejść na ich stronę i zobaczyć jak piękne oświetlena robią.[/quote]   [quote]Na weselu jak i w kościele konieczne jest odpowiednie i piękne oświetlenie. Takimi rzeczami zajmuje się firma Światło Kreatywne. Wystarczy wejść na ich stronę i zobaczyć jak piękne oświetlena robią.
Co racja, to racja. Wesele bez od[owiedniego oświetlenia to totalna klapa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...