Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki prezent na rocznicę ślubu?

Utworzony przez Milusia33, 27 sierpnia 2013 r. o 22:37
U mnie w rodzinie to najbardziej sprawdzają się praktyczne prezenty. Razem z bratem kupiliśmy w tym roku rodzicom na rocznicę porządny odkurzacz  pionowy Ergorapido Allergy, ma podświetlaną szczotkę, lekki, wygodny, tata szczęśliwy bo można używać go też do czyszenia samochodu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem na takie okazje najlepiej sprawdza się fotoksiażka. Może nie jest to coś specjalnie oryginalnego, ale w takiej roli się po prostu sprawdzi. Macie na Empik Foto aplikację online, w której wszystko ustawiacie. Zero problemów, wszystko powinno pójść łatwo i bez komplikacji. A efekt jest naprawdę dobrą pamiątką i powinien się sprawdzić w roli prezentu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi są wielkimi fanami teatru, wykupiłam im bilety na Twist and shout w Rampie, spektakl dopiero we wrześniu ale wtedy właśnie przypada ich rocznica, oprócz tego zarezerwowałam już stolik w restauracji dla całej rodzinki, będziemy świętować wspólnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak szłam do znajomych na rocznicę to jej zamówiłam ksiązkę z dedykacją z poczty kwiatowej, a jemu kupiłam dobry trunek. Skromnie, ale obdarowani byli zadowoleni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoim kupiłam roombę, mama ma problemy z kręgosłupem i ciężko jest jej odkurzać i nachylać się, a tata nie miesza się w babskie obowiązki jak to mówi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli mowa o prezencie dla rodziców to mnie wpadło w oko grawerowane serduszko z dedykacją. Bez większych problemów znajdziemy kilka takich na sprzedajemy.pl Dużym walorem jest forma obrazu i spersonalizowana forma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla faceta można kupić karafkę z grawerem, a dla rodziców moim liderem jest ażurowe serce z osobistym grawerm w formie obrazu - do sprawdzenia na sklep.tuprezenty.pl Tanio i oryginalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, ze fotoksiążka to strzał w dziesiątkę !  Wspólne zdjęcia na pewno wywołają wiele emocji. Zachęcam do odwiedzenia strony : ***s://printu.pl/fotoksiazka/ i zapoznania się z szablonami. :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rocznica ślubu to ważna sprawa więc może zorganizujcie coś wspólnie? Jakiś wypadzik/wakacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że stawiasz na dosyć praktyczny prezent. Ale no dokładnie zależy co się komu podoba. U mnie też mają za miesiąc rocznicę i tez myślę nad prezentem ale chyba bardziej bym się ukierunkowała na jakieś ozdoby dla domu. Koleżanka pokazywała mi ostatnio na ***s://***srebrne-obrazki.pl/srebrne-obazki piękne obrazki ze świętą rodziną i inne. Wiem że mojej mamie i tacie by się coś takiego spodobało. Nie wiem tylko jeszcze który wybrać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...